Test na egoizm

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

Test na egoizm

przez Pieprz 06 lis 2014, 22:52
u mnie to samo co Zupapomidorowa i monooso.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Test na egoizm

przez monooso 06 lis 2014, 23:13
Przeanalizuję swój wynik.

Odznaczasz się ciekawością świata - Zgadza się.
i szerokimi zainteresowaniami. - Nie zgadza się, jakoś nie mam żadnych wielkich zainteresowań.
Twoja artystyczna dusza - Nie wiem co to oznacza, faktycznie czuję się trochę artystą ale co dokładnie oznacza pojęcie artystyczna dusza? Nie maluję obrazów, nie piszę piosenek, nie tworzę wierszy więc jaki ze mnie artysta?
ułatwia Ci kontakty towarzyskie. - Nie zgadza się, nie umiem z ludźmi się dogadać. Może tylko głównie z powodu 'obcej' fobii społecznej?
Mimo wymienionych cech kierujesz się w życiu zdrowym rozsądkiem i poważnym traktowaniem swoich obowiązków. - Zgadza się.
Twoją postawę moralną determinują w znacznym stopniu ciągoty materialne oraz przywiązywanie wagi do zaszczytów. - Nie zgadza się, szczególnie pierwsza część zdania ale w głębi czuję, ze coś faktycznie jest na rzeczy, szczególnie z drugą częścią zdania.
Nie stronisz od pomocy innym, ale najpierw musisz to dokładnie przemyśleć i widzieć sens takiej pomocy, a nie tylko doraźne uspokojenie sumienia. - Nie zgadza się ale chyba tylko głównie z powodu fobii społecznej.
monooso

Test na egoizm

przez Snooki 11 lis 2014, 19:36
Twój wynik: 130 pkt.

OPIS

Odznaczasz się ciekawością świata i szerokimi zainteresowaniami. Twoja artystyczna dusza ułatwia Ci kontakty towarzyskie. Mimo wymienionych cech kierujesz się w życiu zdrowym rozsądkiem i poważnym traktowaniem swoich obowiązków. Twoją postawę moralną determinują w znacznym stopniu ciągoty materialne oraz przywiązywanie wagi do zaszczytów. Nie stronisz od pomocy innym, ale najpierw musisz to dokładnie przemyśleć i widzieć sens takiej pomocy, a nie tylko doraźne uspokojenie sumienia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Test na egoizm

przez Snooki 11 lis 2014, 19:36
Twój wynik: 130 pkt.

OPIS

Odznaczasz się ciekawością świata i szerokimi zainteresowaniami. Twoja artystyczna dusza ułatwia Ci kontakty towarzyskie. Mimo wymienionych cech kierujesz się w życiu zdrowym rozsądkiem i poważnym traktowaniem swoich obowiązków. Twoją postawę moralną determinują w znacznym stopniu ciągoty materialne oraz przywiązywanie wagi do zaszczytów. Nie stronisz od pomocy innym, ale najpierw musisz to dokładnie przemyśleć i widzieć sens takiej pomocy, a nie tylko doraźne uspokojenie sumienia.

Test na egoizm

przez pajonki 13 lis 2014, 01:37
Pełen altruizm. Za darmo oddałabym biednemu wszystko oprócz wąsów.

Test na egoizm

przez Infinity 24 lis 2014, 10:04
130

Sortuj wg