Test predyspozycji zawodowych

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

przez sylia 08 lip 2014, 17:37
Strażnik - Ostrożnie i rozważnie troszczy się o innych.

Jesteś poważny, odpowiedzialny, spokojny i przyjazny. Zawsze wywiązujesz się z powierzonych zadań. W działaniu jesteś dokładny, ostrożny i staranny. Jesteś lojalny i taktowny. Zauważasz i zapamiętujesz wszystkie szczegóły i ludzi, którzy są dla ciebie ważni. Z całego serca troszczysz się o uczucia innych. I w pracy, i w domu wprowadzasz do otoczenia pokój i harmonię.

W zasadzie się zgadza, ale ja wprowadzam nerwowość a nie pokój ;)

przez SmutnaTęcza 09 lip 2014, 23:19
Mój wynik:

Strażnik - Ostrożnie i rozważnie troszczy się o innych.

Jesteś poważny, odpowiedzialny, spokojny i przyjazny. Zawsze wywiązujesz się z powierzonych zadań. W działaniu jesteś dokładny, ostrożny i staranny. Jesteś lojalny i taktowny. Zauważasz i zapamiętujesz wszystkie szczegóły i ludzi, którzy są dla ciebie ważni. Z całego serca troszczysz się o uczucia innych. I w pracy, i w domu wprowadzasz do otoczenia pokój i harmonię.

Znane osoby o typie ISFJ: Książę Karol, monarcha Wielkiej Brytanii, obecny mąż Camilli Parker Bowles, były mąż księżnej Diany, syn Elżbiety II, ojciec Williama i Harry'ego

przez khaleesi 09 lip 2014, 23:37
Myśliciel - Do spraw podchodzi w sposób logiczny, głęboko je analizuje.

Zawsze starasz się znaleźć logiczne wyjaśnienie dla spraw, które cię zaciekawią. Cechuje cię myślenie abstrakcyjne i teoretyczne. Bardziej interesuje cię kwestia poznania niż relacje społeczne z ludźmi. Jesteś spokojny, zachowawczy, elastyczny i tolerancyjny. Masz niezwykłe zdolności do wnikliwego analizowania danego problemu. Jesteś raczej sceptycznie nastawiony, więc zawsze wszystko analizujesz. Czasami bywasz zbyt oschły i bezwzględny.

Znane osoby o typie INTP: Albert Einstein, fizyk
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Abbey 10 lip 2014, 00:15
ISFP
Artysta - Pokazuje swoją twórczość, aby wzbogacić świat wewnętrzny.

Jesteś spokojny, przyjazny, wrażliwy i delikatny. Żyjesz chwilą i cieszysz się wszystkim, co dzieje się wokół. Potrzebujesz prywatnej przestrzeni, aby móc robić swoje rzeczy w swoim tempie. Kierujesz się sercem i jesteś lojalny wobec bliskich ci osób. Nie lubisz konfliktów i sporów. Nie narzucasz innym swoich poglądów i wartości.

Znane osoby o typie ISFP: Lady Gaga, wokalistka, autorka tekstów piosenek
hahahahahahaha :lol:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez mademoiselleM 14 lip 2014, 13:18
Prorok - Przenosi idee i pomysły w sferę działań.

Jesteś zwinny, bystry, czujny, bezpośredni i potrafisz motywować innych. Potrafisz zmobilizować wszystkie siły, aby rozwiązać nurtujące problemy. Wiesz jak myśleć strategicznie i szukać nowych możliwości. Posiadasz intuicję do odczytywania ludzkich myśli i zachowań. Zwykłe życie ci nie wystarcza. Rzadko powtarzasz te same rzeczy. Szybko przechodzisz od jednego zagadnienia do następnego.

Znane osoby o typie ENTP: Sokrates, filozof

Jestem ekstrawertykiem, a lekarz moją ekstrawersję wziął za ChAD, niezły kosmos.

przez monooso 14 lip 2014, 21:30
Pisałem tutaj wcześniej, że wyszedł mi Strażnik. Tak sobie później pomyślałem, że jednak coś w tym jest ponieważ jest to idealna praca dla takiego fobika społecznego i odludka jak ja. Najlepiej to taki stróż nocny na parkingu tylko tam niestety raczej potrzeba grupę inwalidzką. Pamiętam, że nawet w szkole gdy wiele razy nie ćwiczyłem na lekcjach WF to inne osoby przeważnie dawały akurat mi swoje telefony i zegarki do przechowania. Wiedzieli, że jestem osobą godną zaufania i dopilnuję ich rzeczy, nie to co reszta.
monooso

przez vyskokova 16 lip 2014, 21:44
Ekspert - Wyjątkowy i dążący do doskonałości.

Myślisz kreatywnie. Niestrudzenie realizujesz swoje idee i pomysły, osiągając zamierzony cel. Potrafisz szerzej zrozumieć świat zewnętrzny i myślisz z wyprzedzeniem. Jak się w coś zaangażujesz, sporządzasz plan i realizujesz go. Jesteś niezależny i sceptyczny. Zawsze stawiasz poprzeczkę wysoko, bez względu na to, czy sobie czy innym.
Jako ten ślepy kamień pod wodą głęboką żyjesz, człowieku. W ciemnicy, człowieku, orzesz żywota rolę i płacz zasiewasz, ten trud, ten ból. I w błocie tarzasz gwiezdną duszę, człowieku, w błocie.

przez owsik 09 sie 2014, 20:50
Doradca - Wszystko jest możliwe. Moim zdaniem to akurat się zgadza z moją osobą.

przez GITS 09 sie 2014, 21:05
filozof, czyli nic nowego.

Sortuj wg