Test predyspozycji zawodowych

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

przez Bill Haverchuck 06 lip 2014, 15:29
I co, ma to jakiekolwiek pokrycie z Waszym doświadczeniem zawodowym? Mnie wyszło Ekspert (INTJ). Ładnie brzmi i to w sumie tyle.
Bill Haverchuck

przez Kontrast 06 lip 2014, 15:45
Mi wyszło, że Filozof. Ładnie, będę bez roboty do końca życia.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez 19Marcin87 06 lip 2014, 17:14
Strażnik - Ostrożnie i rozważnie troszczy się o innych.

Jesteś poważny, odpowiedzialny, spokojny i przyjazny. Zawsze wywiązujesz się z powieżonych zadań. W działaniu jesteś dokładny, ostrożny i staranny. Jesteś lojalny i taktowny. Zauważasz i zapamiętujesz wszystkie szczegóły i ludzi, którzy są dla ciebie ważni. Z całego serca troszczysz się o uczucia innych. I w pracy, i w domu wprowadzasz do otoczenia pokój i harmonię.
www.szalikipolska.pl.tl

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez carlosbueno 06 lip 2014, 19:43
Kontrast napisał(a):Mi wyszło, że Filozof. Ładnie, będę bez roboty do końca życia.

Mi też to wyszło, chyba najgorsze z możliwych i moje życie również zawodowe to potwierdza.
Największy Forumowy Maruda

przez monooso 06 lip 2014, 20:40

Jesteś poważny, odpowiedzialny, spokojny i przyjazny. Zawsze wywiązujesz się z powieżonych zadań. W działaniu jesteś dokładny, ostrożny i staranny. Jesteś lojalny i taktowny. Zauważasz i zapamiętujesz wszystkie szczegóły i ludzi, którzy są dla ciebie ważni. Z całego serca troszczysz się o uczucia innych. I w pracy, i w domu wprowadzasz do otoczenia pokój i harmonię.

Znane osoby o typie ISFJ: Książę Karol, monarcha Wielkiej Brytanii, obecny mąż Camilli Parker Bowles, były mąż księżnej Diany, syn Elżbiety II, ojciec Williama i Harry'ego
monooso

przez mark123 06 lip 2014, 21:32
Mnie powinno wyjść prezes do spraw nic nie robienia albo do spraw coli.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Kontrast 06 lip 2014, 21:48
carlosbueno, Tylko własna działalność, lub jakieś artystyczne dziwy, tak to takiej osobie cały czas będzie towarzyszyć te uczycie, że to jest nieporozumienie/beznadziejne i w przypływie emocji zacznie malować młotkiem czyimiś mózgami pejzaże po ścianach.

przez jetodik 06 lip 2014, 22:02
nie traktujcie hasła filozof jak wyroku panowie - podobno filozofowie stanowią najmniejszy odsetek zarejestrowanych w urzędzie pracy, a
mnie się testu nie chce rozwiązywać, bo mi komp muli, zresztą miałem profesjonalny i wyszło, że powinienem wykonywać prace związane z organizowaniem, planowaniem, czyli może jakiś koordynator... niestety ciężko to widzę, zresztą wybrałem już inny kierunek.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez Kontrast 06 lip 2014, 22:09
jetodik, A wiesz czemu najmniejszy odsetek? Bo nie wiedzą jak tam trafić;D
A tak na poważnie, to ten test jest strasznie ogólny i niema co się na takich testach opierać, ale trochę filozofa w sobie mam, trochę z menadżera i pewnie z każdego po trochu, jak to filozof, znajdę we wszystkim wszystko.

przez Lenka30 07 lip 2014, 16:29
Myśliciel - Do spraw podchodzi w sposób logiczny, głęboko je analizuje.

Zawsze starasz się znaleźć logiczne wyjaśnienie dla spraw, które cię zaciekawią. Cechuje cię myślenie abstrakcyjne i teoretyczne. Bardziej interesuje cię kwestia poznania niż relacje społeczne z ludźmi. Jesteś spokojny, zachowawczy, elastyczny i tolerancyjny. Masz niezwykłe zdolności do wnikliwego analizowania danego problemu. Jesteś raczej sceptycznie nastawiony, więc zawsze wszystko analizujesz. Czasami bywasz zbyt oschły i bezwzględny.

Znane osoby o typie INTP: Albert Einstein, fizyk
" Jestem życiem, które pragnie żyć, pośród życia, które pragnie żyć "

przez Snooki 08 lip 2014, 13:03
Człowiek akcji - Rozwiązuje otaczające problemy z pełnią energii.

Jesteś swobodny i otwarty. Lubisz rozwiązywać praktyczne problemy, a twoje rozwiązania przynoszą natychmiastowy efekt. Nudzą cię koncepcje i teorie. Chciałbyś działać w pełni możliwości. Potrafisz wykorzystać sprzyjające momenty. Bedąc z ludźmi, wykorzystujesz każdą chwilę. Doceniasz wartości materialne i przyjemności z nich płynące. Uczysz się dzięki praktyce.

Znane osoby o typie ESTP: George W. Bush

przez mark123 08 lip 2014, 13:29
Bill Haverchuck napisał(a):I co, ma to jakiekolwiek pokrycie z Waszym doświadczeniem zawodowym? Mnie wyszło Ekspert (INTJ). Ładnie brzmi i to w sumie tyle.

W moim przypadku wynik ma raczej zerowe pokrycie z moimi właściwymi predyspozycjami zawodowymi, jedynie typ osobowości częściowo pasuje.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Muzykoholiczka 08 lip 2014, 16:44

Jesteś poważny, odpowiedzialny, spokojny i przyjazny. Zawsze wywiązujesz się z powierzonych zadań. W działaniu jesteś dokładny, ostrożny i staranny. Jesteś lojalny i taktowny. Zauważasz i zapamiętujesz wszystkie szczegóły i ludzi, którzy są dla ciebie ważni. Z całego serca troszczysz się o uczucia innych. I w pracy, i w domu wprowadzasz do otoczenia pokój i harmonię.

Znane osoby o typie ISFJ: Książę Karol, monarcha Wielkiej Brytanii, obecny mąż Camilli Parker Bowles, były mąż księżnej Diany, syn Elżbiety II, ojciec Williama i Harry'ego

:D
"Któregoś dnia rzucę to wszystko,
zostawię za sobą ten zafajdany świat."
Najładniejsze kobiece oczy na Forum

przez Infinity 08 lip 2014, 16:57
Doradca

Sortuj wg