Komplementarnia

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

Komplementarnia

przez mateusz89m 09 cze 2014, 00:02
Taki temat mający na celu troszkę wzmocnić w nas pozytywne mniemanie o sobie bo ważna jest informacja zwrotna a często mamy tendencje do mówienia do kogoś jesteś leniwy, jesteś głupi a pozytywne sprawy obracamy w słowa ok dobrze zrobiłeś zamiast jesteś zdolny, jesteś mądry, ciekawy itp., a powinna być jakaś równowaga a niekiedy nadwaga tego co dobre i właściwe. Ponadto słabo umiemy przyjmować komplementy ale to wynika z małej umiej. asertywności głównie. Dlatego zachęcam do pisania w tej temacie pozytywów do innych użytkowników. Na zasadzie jesteś mądry bo poszedłem za twoją radą i okazało się to prawdą ale w drugą stronę już nie będę podpowiadał. Ja na razie nic nie napiszę bo jestem dopiero nowy i nikogo nie znam choć Spaidermessiah powiem ci tak Jesteś inteligentny i otwarty bo otworzyłeś się wobec mnie w sposób pewny i zdrowy a twoje słowa podobają mi się. Patrz przed siebie nie napisał by to ktoś kto stoi w miejscu a się rozwija. Inteligencja emocjonalna arigatou.
Zycie jest piękne tylko zadaje za dużo pytań.