Cytat na dziś

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

Cytat na dziś

przez greg666 02 mar 2015, 21:20
Ucze­ni wy­liczy­li, że jest tyl­ko jed­na szan­sa na bi­lion, by zais­tniało coś tak całko­wicie ab­surdal­ne­go. Jed­nak ma­gowie ob­liczy­li, że szan­se jed­na na bi­lion spraw­dzają się w dziewięciu przy­pad­kach na dziesięć.

Trud­no ok­reślić je­go wiek. Ale sądząc po cy­niz­mie i zmęcze­niu światem, będących od­po­wied­ni­kiem da­towa­nia węglem dla ludzkiej oso­bowości, miał ja­kieś siedem ty­sięcy lat.

Cytat na dziś

przez Arhol 03 mar 2015, 09:03
True freedom can't lean on anything. It's transient, lonely, and arduous.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Cytat na dziś

przez Bukowski 03 mar 2015, 22:51
Marek Hłasko
Obrazek
Bukowski

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Cytat na dziś

przez Saraid 04 mar 2015, 05:58
".. Świat to nie tylko słońce i tęcza. To obrzydliwe miejsce. Choćbyś był bardzo twardy, świat rzuci Cię na kolana i nie da Ci wstać . Nikt Ci tak nie dokopie, jak samo życie. Wali mocno…. Ale chodzi o to, ile zdołasz znieść i żyć dalej, ile ciosów zdołasz przetrwać . Na tym polega Zwycięstwo!”
Saraid

Cytat na dziś

przez Arhol 04 mar 2015, 09:03
Criticism of yourself as you're observed by others doesn't matter. If your existence is firmly acknowledged by you yourself, that's enough. If you can live with confidence in yourself, surely you can accept any kind of lifestyle.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

Cytat na dziś

przez na_leśnik 04 mar 2015, 22:30
"Nie ot­rzy­muje­my krótkiego życia, lecz je takim czynimy. Nie brakuje nam cza­su, lecz trwo­nimy go."

~ Seneka Młodszy
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Cytat na dziś

przez Arhol 05 mar 2015, 09:07
How do you prove that you exist...? Maybe we don't exist.
Moderator

Cytat na dziś

przez Bianka78 12 mar 2015, 22:00
„Każda polityczna i historyczna zmiana prędzej czy później nas rozczarowuje, podobnie rozczarowuje dorosłość. Podobnie rozczarowuje życie. Czasami myślę, że jego celem jest właśnie pogodzenie nas z jego ostateczną utratą poprzez zmęczenie nas samych, poprzez udowodnienie, że życie nie jest wcale takie wspaniałe, za jakie uchodzi.”

Paul Wachtel
Bianka78

Cytat na dziś

przez Arhol 15 mar 2015, 12:37
Despair is contagious. Everyone catches it.
Moderator

Cytat na dziś

przez RunForrest 15 mar 2015, 12:40
Błogosławieni ci, którzy nie widzieli, a uwierzyli
RunForrest

Cytat na dziś

przez Void23 15 mar 2015, 14:46
“I might be a weak person, but I can take pain”
Scratch my leg with a rusty nail, sadly it heals...

Cytat na dziś

przez Arhol 16 mar 2015, 11:13
War does not determine who is right - only who is left.
Moderator

Cytat na dziś

przez Midori 18 mar 2015, 23:51
Ludzie przychodzą, ludzie odchodzą. Wiemy o tym, ale za każdym razem, gdy się to zdarza, jesteśmy zaskoczeni. To jedyna rzecz w naszej egzystencji, której możemy być pewni, ale często łamie nam serce.

Mam zamiar odejść i nie mam zamiaru oglądać się za siebie i nie mam zamiaru się żegnać. Żyłem sam, walczyłem sam, sam radziłem sobie z bólem. Umrę sam.
Midori

Cytat na dziś

przez Saraid 19 mar 2015, 04:30
''Zapominamy, że życie jest kruche, delikatne, że nie trwa wiecznie. Zachowujemy się wszyscy, jak byśmy byli nieśmiertelni.
Codziennie patrz na świat, jakbyś oglądał go po raz pierwszy.''
Saraid

Sortuj wg