Cytat na dziś

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

Cytat na dziś

przez adel 14 sty 2015, 08:54
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Zebrec, wiem, ze nie wysiliłam się jakoś specjalnie...ale dziś to najbardziej do mnie trafia... ;) :D
I'm toxic...

Cytat na dziś

przez Arhol 14 sty 2015, 09:31
He'd never been an optimist. He saw the world as it was, or he tried to. That was a problem, though, when the truth he saw was so terrible.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Cytat na dziś

przez lojantka 14 sty 2015, 22:06
Nie, nie żałuję niczego, poza tym, że się urodziłem, zawszę uważałem, że umieranie to rzecz długa i nużąca

Bólu w związkach z ludźmi doznajemy wtedy, gdy poszukujemy w drugiej osobie ratunku i ukojenia i nie udaje nam się ich wyegzekwować.
Domaganie się od Bogu ducha winnych ludzi, aby stali się ratunkiem, remedium na nasze niespełnione życie, jest agresją przebraną za słabość i prowadzi nieuchronnie do konfliktu
lojantka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Cytat na dziś

przez Iruna 14 sty 2015, 22:30
"Niech będzie błogosławiona pogoda .. albowiem ona jest ratunkiem dla tych,którzy nie mają sobie nic do powiedzenia " Jakoś tak to szło ...
Ausgebombt ...

Cytat na dziś

przez Zebrec 14 sty 2015, 22:41
adel napisał(a):"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Zebrec, wiem, ze nie wysiliłam się jakoś specjalnie...ale dziś to najbardziej do mnie trafia... ;) :D

Do mnie też trafia ten cytat. :D
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Cytat na dziś

przez Arhol 15 sty 2015, 08:29
“It is not the destination that matters, but how one arrives there.”
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

Cytat na dziś

przez Zebrec 15 sty 2015, 18:52
"Przy­jaciele są jak ciche anioły, które pod­noszą nas, gdy nasze skrzydła za­pom­niały jak latać..."

III Mister Forum

Cytat na dziś

przez jasaw 15 sty 2015, 19:10
"Krakowska parafia mariacka, której szefuje ks. Dariusz Raś (były sekretarz kard. Stanisława Dziwisza), zachęca, by żaden katolik wychodzący z kościoła po niedzielnej mszy, gdy gra WOŚP, nie omijał wolontariuszy z puszkami. - Jako katolicy nie mamy monopolu na dobro i akcje charytatywne. Jednym z naszych podstawowych obowiązków jest jałmużna i jeśli możemy dać choć grosz na akcję, dzięki której w szpitalach pojawia się brakujący sprzęt, to takim działaniom trzeba przyklasnąć - mówi ks. Raś".

Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75478,17228912,Ks_ ... z3OuWVyA86
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Cytat na dziś

przez Muzykoholiczka 15 sty 2015, 20:10
"Na pustyni jest się samotnym. Równie samotnym jest się wśród ludzi."
"Któregoś dnia rzucę to wszystko,
zostawię za sobą ten zafajdany świat."
Najładniejsze kobiece oczy na Forum

Cytat na dziś

przez Zebrec 16 sty 2015, 08:20
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."

III Mister Forum

Cytat na dziś

przez wel2 16 sty 2015, 09:05
Obrazek
jeśli patrzysz na zachowanie drugiego człowieka i nie widzisz w nim piękna jego niezaspokojonych potrzeb, które stara się zaspokoić, to nieuważnie patrzysz.

jeśli mam ochotę krytykować, oceniać, jeśli czuję złość, to jest duża szansa, że patrzę tylko po wierzchu.

Cytat na dziś

przez Arhol 16 sty 2015, 09:16
“He was protecting. He was saving. Yet he was killing. How could something so terrible be so beautiful at the same time?”
Moderator

Cytat na dziś

przez lojantka 16 sty 2015, 15:06
Powiedz dziewczynie, że jest piękna 1000 razy i nie zauważy. Powiedz jej raz, że jest gruba i nigdy nie zapomni. Bo słonie nie zapominają.
lojantka

Cytat na dziś

przez PannaNatalia 16 sty 2015, 15:09
Wielkość człowieka objawia się nie wtedy, kiedy wszystko idzie dobrze, ale w nieudanych próbach, rozczarowaniach, smutku. Bo tylko kiedy byłeś na dnie najgłębszej otchłani, możesz docenić wspaniałość najwyższych szczytów-Richard Nixon
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Sortuj wg