Cytat na dziś

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

Cytat na dziś

przez PannaNatalia 10 sty 2015, 19:55
Wszystko mnie boli. Z powodu braku
Twojej ręki. Z niespełnienia i z nerwów, z
żalu, z tęsknoty i z gorączki.
- Kaja Kowalewska / Natężenie
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Cytat na dziś

przez wel2 11 sty 2015, 10:55
Obrazek
jeśli patrzysz na zachowanie drugiego człowieka i nie widzisz w nim piękna jego niezaspokojonych potrzeb, które stara się zaspokoić, to nieuważnie patrzysz.

jeśli mam ochotę krytykować, oceniać, jeśli czuję złość, to jest duża szansa, że patrzę tylko po wierzchu.

Cytat na dziś

przez Arhol 11 sty 2015, 11:32
"Yes, tomorrow things would be different... hmm.. tomorrow."
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Cytat na dziś

przez wel2 12 sty 2015, 08:11
Obrazek
jeśli patrzysz na zachowanie drugiego człowieka i nie widzisz w nim piękna jego niezaspokojonych potrzeb, które stara się zaspokoić, to nieuważnie patrzysz.

jeśli mam ochotę krytykować, oceniać, jeśli czuję złość, to jest duża szansa, że patrzę tylko po wierzchu.

Cytat na dziś

przez Arhol 12 sty 2015, 09:40
There are two kinds of people in this world, son. Those who save lives, and those who take lives."
"And what of those who protect and defend? Those who save lives by taking lives?"
"That's like trying to stop a storm by blowing harder. Ridiculous. You can't protect by killing.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

Cytat na dziś

przez khaleesi 12 sty 2015, 10:34
Carpe Diem
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Cytat na dziś

przez jetodik 12 sty 2015, 10:49
wel2, "Pieprzyć tych, którzy każą Ci się zmieniać. Albo zaakceptują Cię taką jaką jesteś, albo niech spadają. Proste".

coś nie pasuje do tego cytatu fotka pięknej uśmiechniętej dziewczyny, skoro znaleźliby się tacy co dla niej chcieliby się zmieniać (faceci, gdyby nie trafiali w jej gust), a kobiety poprzez naśladowanie stylu życia, jakby dzięki temu miały się stać tak samo ładne i cieszyć się takimi samymi względami facetów ;)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Cytat na dziś

przez wel2 12 sty 2015, 11:22
jetodik, a mnie pasuje. mnie by cokolwiek pasowało, bo jest miliardów miliardy "byciów sobą" ( bytów ) na tym świecie.
I każdy jest inny, spektrum jest ogromne.
Fakt że ogromna rzesza ludzi nie umie być sobą... tak sobie myślę.

Cytat na dziś

przez Saraid 12 sty 2015, 11:22
''Ex­po­se your­self to your deepest fear; af­ter that, fear has no po­wer, and the fear of freedom shrin­ks and va­nishes. You are free''
Saraid

Cytat na dziś

przez wel2 12 sty 2015, 11:38
jetodik, albo mam jeszcze inną skromna interpretacje ;-)

może popatrzeć na to zestawienie cytat-tło, że ten uśmiech to takie abstrakcyjne odzwierciedlenie tego piękna które każdy ma w sobie, tego co się powinno w sobie docenić, o co dbać, ta radość, pasja, wiara w siebie,...
Gdyby to zobrazować miało by to może obraz szerokiego uśmiechu.

Wiadomo że zewnętrznie bardzo trudno sprostać kanonom piękna.

Cytat na dziś

przez jetodik 12 sty 2015, 13:15
no każdy ma swoje interpretacje ;)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Cytat na dziś

przez Arhol 13 sty 2015, 09:10
Here's to the crazy ones. The misfits. The rebels. The troublemakers. The round pegs in the square holes. The ones who see things differently. They're not fond of rules. And they have no respect for the status quo. You can quote them, disagree with them, glorify or vilify them. About the only thing you can't do is ignore them. Because they change things. They push the human race forward. And while some may see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.
Moderator

Cytat na dziś

przez PannaNatalia 13 sty 2015, 14:41
"- Ale ja wierzę w prawdziwą miłość, wiesz? Nie uważam , że wszyscy muszą mieć oboje oczu, nie chorować i tak dalej, ale każdy powinien przeżyć prawdziwą miłość"John Green,Gwiazd naszych wina

-- 13 sty 2015, 13:54 --

Jestem sam. Sam tutaj i sam na świecie. Sam w sercu i sam w głowie. Sam wszędzie przez cały czas, od kiedy pamiętam. Sam w Rodzinie, sam z przyjaciółmi, sam w Pokoju pełnym Ludzi. Sam, kiedy się budzę, sam każdego koszmarnego dnia, sam, kiedy w końcu nadchodzi ciemność. Jestem sam na sam z przerażeniem. Sam na sam z przerażeniem.
Nie chcę być sam. Nigdy nie chciałem być sam. Kurewsko tego nienawidzę. Nienawidzę tego, że nie mam z kim porozmawiać, nienawidzę tego, że nie mam do kogo zadzwonić, nienawidzę tego, że nie mam nikogo, kto potrzyma mnie za rękę, przytuli mnie, powie mi, że wszystko będzie w porządku. Nienawidzę tego, że nie mam nikogo, z kim mógłbym dzielić nadzieje i marzenia, nienawidzę tego, że przestałem mieć nadzieje i marzenia, nie znoszę tego, że nie mam nikogo, kto powiedziałby mi, żebym się trzymał, że jeszcze kiedyś je odnajdę. Nienawidzę tego, że kiedy krzyczę, a krzyczę jak opętany, to krzyczę w pustkę. Nienawidzę tego, że nie ma nikogo, kto by usłyszał mój krzyk, i nie ma nikogo, kto pomógłby mi nauczyć się, jak przestać krzyczeć. […] Nienawidzę tego, że umrę sam. Umrę sam na sam z przerażeniem.

Przestaje mówić i zaczyna płakać. Ciężkie gwałtowne łzy. Trzęsie nią szloch. Drży i przez wiele warstw ubrania czuję jej serce. Przez wiele warstw bólu. Tulę ją, a ona płacze i nie ma już więcej słów, ani jej, ani moich. Nie ma słów, które mają znaczenie w obliczu jej życia. Tego, przez co przeszła. Tulę ją, a ona płacze. Nigdzie się nie wybieram. Nie zrobię jej krzywdy. Nie zostawię jej. Nie będę jej osądzał. Tulę ją, a ona płacze.

Patrzy, jakby chciała się rozpłakać, tylko skończyły się jej łzy

Kocham ją. […] Dziewczynę, która nie ma nic oprócz siły i pragnienia wolności. Nic oprócz bijącego serca, które boi się samotności. Nic oprócz otwartych ramion gotowych, żeby mnie przyjąć. Wspierać mnie. Towarzyszyć mi. Kochać mnie. Kocham ją. […] Dziewczynę, która nie ma nic i ma wszystko.

Cytaty pochodzą z książki Milion małych kawałków autorstwa Jamesa Frey'a.Polecam tę książkę,od jakiegoś czasu jest to moja ulubiona pozycja.Zawiera elementy autobiograficzne,jest to historia młodego człowieka uazależnionego od alkoholu i narkotyków,któremu udaje się :!: wyjść z nałogu.
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Cytat na dziś

przez Zebrec 14 sty 2015, 03:24
PannaNatalia, dzięki za polecenie książki. Cytaty bardzo życiowe!
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Sortuj wg