Cytat na dziś

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

Cytat na dziś

przez Saraid 12 lis 2014, 03:06
"Miłość jest czymś najmocniejszym na świecie, a jednak nie można wyobrazić sobie nic bardziej skromnego."
Saraid

Cytat na dziś

przez lojantka 12 lis 2014, 04:05
'Siedzisz w swoim pokoju bez jedzenia, bez czytania, niemal bez ruchu. Wpatrujesz się w miskę, w półkę, w swoje kolana, w swoje spojrzenie w pękniętym lustrze, w kubek, w wyłącznik. Wsłuchujesz się w uliczne hałasy, w kroplę wody na korytarzu (…) To twoje życie. To wszystko jest twoje. (…) Nie widujesz już przyjaciół. Nie otwierasz drzwi. Nie schodzisz po listy. Nie oddajesz książek, które wypożyczyłeś z Biblioteki Instytutu Pedagogiki. Nie pisujesz do rodziców. Wychodzisz dopiero po zmroku, niczym szczury, koty i potwory. Snujesz się ulicami, wślizgujesz się do brudnych małych kin (…) Czasami wędrujesz całą noc; czasami przesypiasz cały dzień.'
lojantka

Cytat na dziś

przez pajonki 12 lis 2014, 05:36
"srali muchy, będzie wiosna".

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Cytat na dziś

przez Arhol 12 lis 2014, 09:32
Ender Wiggin isn't a killer. He just wins—thoroughly.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Cytat na dziś

przez pajonki 12 lis 2014, 22:54
"kümmere dich nicht um ungelegte Eier"

Cytat na dziś

przez Arhol 13 lis 2014, 09:27
Without self knowledge, without understanding the working and functions of his machine, man cannot be free, he cannot govern himself and he will always remain a slave.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

Cytat na dziś

przez Siddhi 14 lis 2014, 00:49
Nawet stojąc w miejscu, można zabłądzić.
Siddhi

Cytat na dziś

przez Arhol 14 lis 2014, 11:23
And what if there’s nothing in there?’ You die and there’s nothing beyond that. Nothing. Nothing remains. Someone might remember you for a little while after but not for long.
Moderator

Cytat na dziś

przez PannaNatalia 14 lis 2014, 12:28
"Czuję się dobrze,dziękuję-po prostu jakoś mi smutno.

Wiem,o czym pan mówi.Też mi się to czasem zdarza."
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Cytat na dziś

przez pajonki 14 lis 2014, 21:50
Maanjäristyksessä voitte ainoastaan toivoa jumalan olevan rinnallanne.! :roll:

&

Möge Gott Euch in aller Ewigkeit segnen und Euch erfüllen mit seiner bedingungslosen Liebe und Güte und seiner unermesslichen Seligkeit.

Cytat na dziś

przez Siddhi 15 lis 2014, 00:45
"(...) są różne szkoły, ale jedna z nich mówi, że nigdy nie jest za późno. Mnie się podoba ta szkoła. Co mówi, że nigdy nie jest za późno." E.Stachura
Siddhi

Cytat na dziś

przez Arhol 15 lis 2014, 11:03
Humans had always been better at killing than any other living thing.
Moderator

Cytat na dziś

przez Saraid 23 lis 2014, 20:58
''''Jeżeli miłość two­ja nie ma żad­nych szans, po­winieneś za­mil­knąć, bo nie na­leży mie­szać miłości z niewol­nic­twem ser­ca. Miłość, która pro­si, jest piękna, ale ta, która błaga, jest uczu­ciem lokajskim. '
Saraid

Cytat na dziś

przez Krul kuców 23 lis 2014, 21:04
Praw­da, która nas uwal­nia, jest pra­wie zaw­sze Prawdą, której raczej niechętnie słucha­my. Więc, gdy mówi­my, że coś nie jest praw­dzi­we, to zbyt często ma­my na myśli, że "mnie się to nie podoba".
Krul kuców

Sortuj wg