kolor oczu-skojarzenia

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

kolor oczu-skojarzenia

przez MamSwojePoglady 11 lip 2014, 18:06
nieboszczyk, te oczy, które wrzuciłeś to moje :P lubię moje trupie oczy.

kolor oczu-skojarzenia

przez nieboszczyk 12 lip 2014, 11:23
MamSwojePoglady, wiem czy lubisz swoje trupie oczka?raczej mścisz się na ludziach za zniewagę od natury dlatego nie nosisz niebieskich lub szarych szkieł kontaktowych.
moja masażystka też takie ma.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

kolor oczu-skojarzenia

przez Psychoanalepsja_SS 12 lip 2014, 12:19
Zdjęcie Twoich oczu wygląda jak kadr filmu z lat 80-tych.

Jasne oczy są najdoskonalsze. Recesywność oczu jasnych przypomina skryte w cieniu historii, lecz przyczajone, gotowe by powrócić w chwale Imperium Czystych Indo-Europejczyków. Kiedyś sobie tak oglądałem te aktoreczki, piosenkareczki, celebrytki z krajów "śniadych ludzi" i co mnie uderzyło - bardzo duży odsetek z nich ma jaśniutką skórę (a przynajmniej jasny makijaż) i jaśniutkie oczy.
Np. słynna bollywoodzka aktorka Aishwarya Rai
Obrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

kolor oczu-skojarzenia

przez Zbychu 1977 12 lip 2014, 15:17
niebieskie oczęta
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Zbychu 1977

kolor oczu-skojarzenia

przez MamSwojePoglady 12 lip 2014, 15:19
nieboszczyk, to, że Ty masz z tym problem nie znaczy, że każdy go ma. Akurat niebieskie oczy są dla mnie zimne i nie wzbudzają zaufania, więc byłyby to zapewne ostatnie soczewki jakie bym założyła. Po za tym skąd wiesz, że źrenice się powiększają do maksimum. Bezpośrednio po śmierci źrenice są zazwyczaj silnie rozszerzone, następnie — na skutek stężenia mięśnia zwieracza źre­nicy, a także zwiotczenia gałki ocznej — zwężają się nieznacznie, przyj­mując tzw. „ustawienie trupie"; polega ono na „średniej" szerokości źre­nic (około 7 mm średnicy), tj. mniejszej od źrenic rozszerzonych, a więk­sze niż w przeciętnych warunkach świetlnych za życia. Po za tym rogówka po śmierci nie jest wilgotna, czyli nie potrafi przyjmować tlenu, staje się mętna, nieprzeźroczysta, szarawa. Kilka godzin po śmierci można zauważyć charakterystyczne, niebiesko-białe zamglenie.

kolor oczu-skojarzenia

przez Psychoanalepsja_SS 12 lip 2014, 15:29
To prawda. Ciemne oczy wzbudzają zaufanie, bo trupy nie żyją i stąd Cię nie orżną.

kolor oczu-skojarzenia

przez MamSwojePoglady 12 lip 2014, 15:32
Nekroschizofrenik, każdy ma prawo do swojej opinii ;)

kolor oczu-skojarzenia

przez lucy1979 12 lip 2014, 15:40
nieboszczyk napisał(a):czarne i brązowe oczy kojarzą sie ze śmiercią bo kiedy człowiek umiera oczy ciemnieją,zrenica sie poszerza do maximum i przysłania tęczówke.człowiek z takimi oczami wygląda jak by dostał kulkę w łeb.
zielone oczy kojarzą sie z kosmitami bo to rzadki kolor.
jedyne normalne kolory to niebieskie i szare.
jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Ja mam zielone oczy i faktycznie czuję się jak na obcej planecie, chyba nie jestem ziemianką.
To miał być żart, ale nie do końca :mrgreen:
Hardcore w duszy w bani Meksyk

kolor oczu-skojarzenia

przez nieboszczyk 12 lip 2014, 15:42
MamSwojePoglady, tak bardzo lubisz taki kolor że nigdy byś nie założyła niebieskich kontaktów?a szare byś założyła lub chociaż zielone?podziwiam.chyba że twój ulubiony kolor.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

kolor oczu-skojarzenia

przez MamSwojePoglady 12 lip 2014, 15:57
nieboszczyk, niebieskich, szarych - nie. Zielone mogłabym założyć, bo mi się podobają, ale nie mam takiej potrzeby.

kolor oczu-skojarzenia

przez Chada 12 lip 2014, 18:10
Zawsze mi mama powtarzała że ludzie niebieskoocy to źli ludzie,fałszywi,dwulicowi itp. Dziwne ale często się to sprawdza.Moje są piwne, w domu nikt nie ma niebieskich, a większość moich wrogów i ludzi na których można powiedzieć się ''przejechałem'' ma niebieskie.Fakt że ciemne oczy wzbudzają zaufanie też to zauważyłem.Ale niebieskookie blondynki są śliczne,spontaniczne,towarzyskie i bardziej rozmowne w większość tak mi się kojarzą.Brunetki są bardziej skryte.

Lamotrygina 150mg

kolor oczu-skojarzenia

przez Psychoanalepsja_SS 12 lip 2014, 19:22
Raz mnie koleżanka, na którą crusha miałem wkurzyła, bo miała chyba zielone oczy, a kupiła bodajże brązowe szkiełka kontaktowe :(.

kolor oczu-skojarzenia

przez nieboszczyk 13 lip 2014, 14:16
MamSwojePoglady, rozumiem że ty i tobie podobni nie nosicie kolorowych soczewek bo nie macie problemów ze wzrokiem to raz a nie myślicie że niektórych straszycie tym kolorem to dwa.soczewki są niewygodne?nawet zdejmowane w domu?mi właśnie chodziło o to porzerzenie odruchowe zrenicy po śmierci o którymi mi tak wyczerpująco mówiła pani od biologii. Zbychu 1977, niebieskie u murzynów? fajnie wyglądają.bywały takie przypadki czy to photoshop?murzyni właśnie mają najciemniejsze.i chinole.

kolor oczu-skojarzenia

przez MamSwojePoglady 13 lip 2014, 14:28
nieboszczyk nie, nie myślę o tym, bo nie będę się zmieniać dlatego, że ludzie mają różne fobie, to się powinno leczyć. Niektórzy boją się psów, ale jakoś nie doklejamy psiakom długich uszu i nie udajemy, że to króliczki.

Sortuj wg