Twój ulubiony cytat? :)

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

przez Imre 07 gru 2013, 16:40
"Najbardziej skuteczny napój uśmierzający, jaki ci radzę, to miska gruzłowatej ropy rzeżączkowej, w której rozpuszczono włochatą torbiel z jajników, pęcherzykowaty szankier, napletek w stanie zapalnym, wywrócony na żołędziu wskutek parafimozy, i trzy czerwone ślimaki. O ile zastosujesz się do tych wskazań, moja poezja otworzy szeroko ramiona, żeby cię przyjąć, jak wesz nadcinająca swymi pocałunkami korzeń włosa."
Imre

przez Midori 07 gru 2013, 16:44
Ból bycia samemu jest nie z tego świata, czyż nie?

Dlaczego demon, który bił do niebios i upadł na ziemię znowu błądzi w tym miejscu? Dlaczego demon, któremu niebiosa zabrały wszystko, po raz kolejny wyje do nieba? Ty... Nie... Wy wszyscy powinniście wiedzieć... Nieważne, jak głośno będziecie się oburzać czy krzyczeć, wasze żałosne głosy nigdy nie dosięgną nieba.
Midori

przez khaleesi 13 gru 2013, 21:59
„Życie jest jak pudełko czekoladek - nigdy nie wiesz, co ci się trafi.”
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zima 13 gru 2013, 22:43
W rękach trzymasz pędzel i farby. Najpierw malujesz raj, a potem do niego wchodzisz.

Kazandzakis
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

przez comatom 13 gru 2013, 23:32
Nie pamiętam już z czego moze z ptaska w.w. ...w świetle prawdziwego znaczenia wszystko co ważne staje się trywialne tak jak całe życie staje się niczym wobec śmierci....

-- 18 gru 2013, 23:31 --

...statek jest bezpieczny,kiedy stoi w porcie,lecz nie po to buduje się statki...
comatom

przez libertynka 07 sty 2014, 12:30
"Kiedy pogrążeni jesteśmy we śnie, wtedy zapamiętale, kropla po kropli sączy się w nasze serca ból, aż do chwili, gdy na przekór naszej rozpaczy i wbrew naszej woli nadejdzie mądrość, dar straszliwej łaski (...)"
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

przez Etna 07 sty 2014, 12:34
Ach, gdybym umiał mówić tak, jak umiem myśleć! Ale było napisane w górze, iż będę miał różne rzeczy w głowie,
a nie będę umiał znaleźć wyrazów.

— Kubuś Fatalista, Diderot

O, noszę w sobie nieskończoność takich twarzy, jakby poczętych w tych krótkich błyskach. Nie wiem czyje, nie wiem gdzie, kiedy, nie wiem o nich nic. A żyją we mnie. Ich zamyślenia, spojrzenia, smutki, bladości, grymasy, gorycze żyją we mnie, zatrzymane jak na fotografiach”

— Wiesław Myśliwski

przez Midori 07 sty 2014, 14:19
Dlaczego ludzie muszą być tak samotni? Jaki to ma sens? Na tym świecie żyją miliony ludzi; każdy z nich tęskni, szuka spełnienia u innych, a jednak się izoluje. Dlaczego? Czy Ziemia powstała tylko po to, by pielęgnować ludzką samotność?
Haruki Murakami Sputnik Sweetheart

W ciszy koło czwartej nad ranem słyszałem, jak powoli rosną korzenie samotności.
Haruki Murakami Kronika ptaka nakręcacza

– Trudno o idealną miłość?
– Nie. Nawet ja nie chcę aż tyle. Chciałabym tylko móc się zachowywać jak zwykła egoistka. Prawdziwa egoistka. Na przykład mówię, że chcę ciastko biszkoptowe z truskawkami, a ty rzucasz wszystko i biegniesz je kupić. Wracasz zziajany i podajesz mi je: „Proszę, Midori, oto ciastko biszkoptowe z truskawkami”, a ja wtedy mówię: „Nie mam już na nie ochoty” i wyrzucam przez okno. Czegoś takiego potrzebuję.
– Zdaje mi się, że to nie ma żadnego związku z miłością (...)..
– Ma. Tylko ty tego nie wiesz. Są okresy w życiu dziewczyny, kiedy to jest nieprawdopodobnie ważne.
- Wyrzucanie przez okno ciastek z truskawkami?
– Tak. Chcę, żeby mój chłopak powiedział: „Zrozumiałem, Midori. Myliłem się. Powinienem był się domyślić, że stracisz ochotę na to ciastko. Jestem głupi jak osioł i gruboskórny (...)
– I co wtedy?
– Wtedy będę go kochać, bo na to zasłużył.
– Myślę, że to kompletny nonsens.
– A dla mnie to jest miłość. Mimo, że nikt tego nie rozumie.

Haruki Murakami Norwegian Wood
Midori

przez Saraid 07 sty 2014, 18:10
''Pokorna miłość ma taką moc, że nic się jej oprzeć nie może.''
Saraid

przez Reiben 07 sty 2014, 18:13
Trochę by ich było, np. ten z mojego podpisu ;p
Lubię takie, które dopierdalają religiom bo nimi gardzę, jak np. Nietzschego: Os­tatni Chrześci­janin umarł na krzyżu
Reiben

przez rotten soul 07 sty 2014, 21:19
Reiben,
Lubię takie, które dopierdalają religiom bo nimi gardzę

:great: :lol:

Znasz więcej takich?
rotten soul

przez alicja_31 07 sty 2014, 21:20
"sikając z wiatrem idziesz na łatwiznę"
:mrgreen: