Na czym/ na kim Nam zależy?

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

przez Wind of Freedom 04 sty 2015, 18:20
Zależy mi na pełnym oświeceniu, także na szczęściu innych.

przez sailorka 04 sty 2015, 18:24
Zależy mi na tym, żebym była dobrym człowiekiem i żeby tak mnie zapamiętano. Oprócz tego zależy mi na tym, że w życiu dobrze się bawić.
Cześć, jestem czubkiem

przez Qrf 04 sty 2015, 22:00
na kontakcie z kimś, kto mnie rozumie, co się okazuje bardzo trudne
Qrf

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Artemizja 02 mar 2015, 21:06
Zależy mi na tym, żeby efektem dzisiejszej rozmowy rekrutacyjnej była możliwość dodatkowej pracy wreszcie w moim zawodzie.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez RunForrest 03 mar 2015, 16:18
Na moim najwspanialszym w świecie synku
RunForrest

przez adel 03 mar 2015, 16:19
RunForrest, ile ma lat :?: :smile:
I'm toxic...

przez RunForrest 03 mar 2015, 16:20
Całe 3 :mrgreen: i kocham go najmocniej w świecie :D
RunForrest

przez adel 03 mar 2015, 16:21
RunForrest, to taki słodziak jeszcze :D ...wierze :D
I'm toxic...

przez Hemolakria 26 lip 2015, 20:53
Mi już na nikim nie zależy...
Hemolakria

Love for me is like, you meet somebody, but you don't want to murder them.
Blog: www.red-schizophrenia.tumblr.com

przez nieboszczyk 26 lip 2015, 21:00
na pasjach bo o znajomości nie ma mowy
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez alone05 28 lip 2015, 15:25
Najbardziej mi zależy na pieniądzach, od dzieciństwa zdawałam sobie z tego sprawę, że pieniądze są najważniejsze, tak zostałam wychowana przez rodziców. Jestem wyrachowana (żadna miłość, żaden seks w ogóle się dla mnie nie liczą) Rodzice strasznie zepsuli mój charakter, ale oni też bez przerwy rozmawiają o pieniądzach. Jak będę mieć taką kupę forsy to będę mieć życie jak w bajce a tak naprawdę bardzo mi zależy na niezależności, która się wiąże z pieniędzmi, tylko wtedy będę szczęśliwa i spełniona.

przez NN4V 28 lip 2015, 17:50
alone05 napisał(a):... Jak będę mieć taką kupę forsy to będę....

Konkretnie jaką kupę? Jest jakiś limit?
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez milena.ana 28 lip 2015, 19:21
alone05 napisał(a):Najbardziej mi zależy na pieniądzach, od dzieciństwa zdawałam sobie z tego sprawę, że pieniądze są najważniejsze, tak zostałam wychowana przez rodziców. Jestem wyrachowana (żadna miłość, żaden seks w ogóle się dla mnie nie liczą) Rodzice strasznie zepsuli mój charakter, ale oni też bez przerwy rozmawiają o pieniądzach. Jak będę mieć taką kupę forsy to będę mieć życie jak w bajce a tak naprawdę bardzo mi zależy na niezależności, która się wiąże z pieniędzmi, tylko wtedy będę szczęśliwa i spełniona.

Naprawdę uważasz że gdybyś miała kupę pieniędzy to byłabyś szczęśliwa?? Na co byś je wydała?? Skąd miałabyś uzyskać wystarczającą sumę (i jaka to suma)?? Czy uważasz, że gdyby pieniądze łatwo Ci przyszły to umiałabyś je mądrze zagospodarować czy by Ci się rozeszły? Wtedy też byłabyś egoistką, czy wspierała np akcje charytatywne?? A wiesz, że za pieniądze szczęścia nie kupisz, miłości też nie? Z kim spędzałabyś święta?? Z plastikową kartą czy workiem złotych monet? Wieszałabyś te monety na choince?? Wyobrażasz sobie życie bez rodziny i z dużą kwotą? Nie miałabyś komuś nawet prezentów zrobić.... Dodatkowo wszyscy by Ci zazdrościli. Wiesz kasa szczęścia nie daje. Miałam okres w życiu w którym moje zarobki wahały się od wysokich do b. wysokich. I wiesz co?? Nie byłam szczęśliwa. To Ci rozpieszcza, uczy złych nawyków. Teraz moje dochody są minimalne i jestem dużo szczęśliwsza. W przyszłości marzę o tym, aby zdobyć pracę którą uznam za satysfakcjonującą - czyli taką z której będę zadowolona, do której będę chodzić z przyjemnością i gdzie zarobię na tyle, że nie będzie mi brakować do przyszłego miesiąca, starczy na jakiegoś lasta w wakacje oraz da zdolność kredytu na 30 lat. Fajnie jest się dorabiać, widzieć zmiany w swoim życiu, otoczeniu. Jak dostaniesz wszystko na raz to nie docenisz.

Czy ty w ogóle wiesz ile osób żyje w ubóstwie nie mówiąc już o skrajnej biedzie?

Sortuj wg