Na czym/ na kim Nam zależy?

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

przez Artemizja 21 maja 2013, 21:49
Właśnie- na czym Nam zależy? Wielu potrzebny jest punkt zaczepienia. Myślę, że wiele osób takowy ma tylko nie zdaje sobie z tego sprawy. Proponuję nad tym pomyśleć. Ja zacznę.

Zależy mi na moim chłopaku, przyjaciołach, studiach i przede wszystkim- na własnym życiu. Zrozumiałam, że mam je tylko jedno i cieszę się teraz każdym dniem.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez silence_sadness 21 maja 2013, 21:52
Na szkole, na prawdziwych przyjaciołach, wiedzy, która zdobywam, i tym co ma być.. :mrgreen:
Oby było z górki..
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

przez mark123 21 maja 2013, 22:16
Na spokoju, na bezpieczeństwie, na coli, na napojach energetycznych oraz na dostępie do internetu.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez monk.2000 21 maja 2013, 22:26
Mi zależy na czystym sumieniem, aby nikt nie mógł mieć o nic pretensji. Na złodzieju czapka gore, kto nie kłamie nie musi pamiętać wszystkich swoich kłamstw i mówi co myśli, bo wie że nie ma się czegoś wstydzić i ma prawo do swojego zdania i życia. Kto odbiera godność innym sam traci ją we własnych oczach.

Poza tym nie zależy mi na niczym. Są rzeczy które chciałbym osiągnąć, chciałbym by były częścią mojego życia. Ale wiem że trzeba brać każdą chwilę i czasem trzeba zaufać życiu.

Chciałbym być ciekawym człowiekiem wnoszącym coś pozytywnego do świata, który nie wstydzi się swojego oblicza w lustrze. Jest wiele rzeczy które ponoć mi się należą jako człowiekowi. Ale istnieje coś co powoduje, że życie staje się pogmatwane i choćbym chciał słuchać pięknej muzyki w pięknym mieszkaniu w otoczeniu dziewiczej przyrody, mając styczność z równie niezwykłymi ludźmi którzy darzyli by mnie miłością bezinteresownym, tak że interes jednostki byłby interesem grupy.

Ale... nie jest tak, a ja nie mam zamiaru się oszukiwać, że życie nie ma swojej ciemnej strony i moim priorytetem jest nauczyć się żyć w tym zgniłym świecie nie tracąc nadziei, bojąc się samego siebie, słuchając pirackiej muzyki na wieży z niskiej półki, siedząc w domu który nie należy do mnie, a do mojej mamy, w zaśmieconym mieście, gdzie rządzi silniejszy, a ludzie stanowią wyczuwalne zagrożenie odbijające się w każdej komórce mojego ciała. Gdzie działa niewidzialna ręka rynku, niczym topór trzymany przez kata. Gdzie panują prawa takie same jak w dżungli mimo, że jesteśmy ludźmi i moglibyśmy żyć inaczej. Chcę słuchać muzyki ulicy, opowiadającej o patologiach, słuchać kłótni sąsiadów o pieniądze i oglądać ludzką obłudę odważających się mówiąc o Bogu, chociaż sami nie zaznali tego co ja zwę wystawieniem do wiatru przez Najwyższego, gdzie człowiek tworzy Boga, a nie Bóg człowieka. Będę pił Coca-colę, chociaż wiem że to szkodliwe dla zdrowia i zajadał się kruczakami z KFC odczuwając wyrzuty sumienia, że jem pożywienie ze zwierząt trzymanych w niegodnych nawet kamieni warunkach. Będę żył nie mogąc wyjść z tego z czystym sumieniem, ale ponosząc winę za grzechy, których nie mogłem uniknąć, nawet gdybym chciał.

Ot taki manifest romantyka, który obserwuje chmury przez okno w pociągu, godzący się z tym że nie może się pogodzić.

Miałem ciężki dzień, ale po raz pierwszy od wielu lat jest mi po prostu przykro. Ale to są niewinne łzy i z tego się cieszę.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez bittersweet 21 maja 2013, 22:54
monk.2000, nie łap doła.... zacytuję Oskara Wilde'a : wszyscy leżymy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy ;)

Odnośnie tematu - mi samej zależy już tylko na tym, żeby nie mieć stresów i problemów, za to wygodnie i przyjemnie. Moje potrzeby i ambicje skarlały z czasem :?
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez inbvo 21 maja 2013, 23:03
na rekrutacji i dostaniu pewnej niebieskiej legitymacji xD
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez hasacz 22 maja 2013, 19:55
na niczym,chcialbym byc w zwiazku,
Podpis usunięty ze względu na użytkownika hooain :D

przez znudzona-ona 22 maja 2013, 20:09
na wolności i niezależności, na zdrowiu fizycznym, na moim facecie, na pracy i na moim cudownym stadzie, które wnosi pozytywną energię w moje życie
Małgorzata. Pomagam w angielskim.

przez Pieprz 22 maja 2013, 20:53
najpierw piramida masłowa, a skoro już podstawy odbębniliśmy to na mojej kobiecie i rodzinie, pieniądzach i zdrowiu. Inne rzeczy też, ale w mniejszym stopniu.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Aranjani 22 maja 2013, 21:44
Na moim życiu, na życiu tych, których kocham. Na moim domu - moim Mężczyźnie i moim stadku. Dzięki nim jest po co żyć :)
Aranjani

przez Lola Rose 26 maja 2013, 22:26
Obecnie bardzo mi zależy na mojej przyjaciółce z którą coraz bardziej tracę kontakt :(
Jestem jaka jestem

przez Anna Maria 27 maja 2013, 21:30
na moich i nie tylko moich psiakach i aby mieć dostęp do neta

-- 27 maja 2013, 21:30 --

na moich bliskich też mi zależy i na forumowiczach
Anna Maria

przez libertynka 30 maja 2013, 21:07
na moich kotach i psie, na mieszkaniu, żeby mieć gdzie mieszkać bez stresu i nie musieć wynajmować, na stałym dopływie gotówki, tak żeby starczało do pierwszego, na zdrowiu, na tym, żeby poznać odpowiedniego faceta i pewnego słonecznego dnia pójść na spacer do urzędu stanu cywilnego i wziąć po kryjomu ślub w jeansach i koszulce, zależy mi też, żeby pogodzić się z moim pobytem na tej planecie i odnaleźć z nim sens, a także na tym, żeby potrafić utrzymać całkowity, niezmącony spokój w głowie, stać pośród burzy życia i się nie zmoczyć, być tu i teraz ale z niewidzialną barierą, żeby złe emocje spływały po mnie jak woda po kaczce, taka medytacja na co dzień, permanentny dobry humor.
i z takich przyziemnych rzeczy to lubię swój samochód, nie umiałam bym bez niego funkcjonować :)
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

przez Mihau 30 maja 2013, 22:46
Na zdrowiu mojej rodziny. Wtedy i ja byłbym zdrowszy.

Sortuj wg