Test MMPI-2

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

Test MMPI-2

przez cerebro 23 lut 2013, 19:48
Jest ostatnio dostępny, w formie pliku exe., wraz ze skalami wyników i omówieniami poszczególnych wskaźników. Legalna wersja darmowa 30-dniowa jest dostępna m.in. na chomiku: https://www.google.pl/search?q=mmpi-2+c ... =firefox-a

Wystarczy ściągnąć, zainstalować, odpowiedzieć na 500 pytań i .... nie osiąga się wiarygodnego wyniku oczywiście. trzeba pamiętać, że test MMPI-2 nie jest doskonały i niektóre jego skale są, mówiąc kolokwialnie, do kitu i wszyscy o tym wiedzą (skale "do kitu" i te "mniej do kitu" są wskazane w omówieniach, w ściągniętym materiale). Proces diagnozowania jest znacznie bardziej złożony i polega na rozmowie i wywiadzie, a także obserwacji tego, jak stan psychiczny danego człowieka fluktuuje w czasie. Polecam jednak jako rozrywkę czy coś w ten deseń. ;) Ino nie kłamcie w teście bo wyjdzie. :lol:

Jeśli chodzi o moje wyniki, to wszystko z grubsza jakoś podwyższone w stosunku do "normy". Najgorzej nerwica lękowa oraz depresja. Zdziwiły mnie bardzo niskie wskaźniki manii, bo jak sie trochę lepiej czuję, to myślę od razu, że funkcjonuję w manii. Wewnętrzny krytyk nie daje żyć i tym razem. ;)
Oczekiwania mogą być bardzo niebezpieczne, szczególnie, gdy są jednocześnie wielkie i nieokreślone

Test MMPI-2

przez Lord Kapucyn 23 lut 2013, 21:01
Pytanie- skoro jest to rzekomo "legalna" wersja MMPI-2 na licencji shareware (na to wskazuje 30-dniowy trial) to dlaczego ten plik nie jest dostępny na stronie PTP czy w repozytoriach towarzystw psychologicznych tylko na chomiku?
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Test MMPI-2

przez cerebro 24 lut 2013, 02:40
Nie wiem i guzik mnie to. Chcecie, to dajcie mi ostrzeżenie za szerzenie wielce nielegalnych treści w internecie. Pozdr :)
Oczekiwania mogą być bardzo niebezpieczne, szczególnie, gdy są jednocześnie wielkie i nieokreślone

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg