O czym teraz myślisz?

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

O czym teraz myślisz?

przez Candy14 07 cze 2013, 00:43
monk.2000, mnie to nie dziwi ..kocham mojego lapka :105:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

O czym teraz myślisz?

przez wiejskifilozof 07 cze 2013, 09:57
O tym, czy dziś będzie burza.

O czym teraz myślisz?

przez Artemizja 07 cze 2013, 10:56
O tym, że mi się nic dzisiaj nie chce.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

O czym teraz myślisz?

przez Pawelec 07 cze 2013, 11:15
A Ja się zastanawiam czy jechać na zajęcia na które powinienem dzisiaj jechać, czy na siłownię a potem gdzieś w spokojne miejsce z wyłączonym telefonem komórkowym bądź też na basen. I zastanawiam się nad zmianą budynku na pracę inżynierską:p i jak tak mi ta praca inżynierska przyjdzie do głowy to mam ochotę nie jechać na zajęcia:p

O czym teraz myślisz?

przez calineczk 07 cze 2013, 13:01
a ja o sesji, egzaminach i mojej nie zaczętej pracy licencjackiej, która powinna być już napisana... ;/
"You gotta get up and try, try, try
Gotta get up and try, try, try"

http://dda-online.blog.pl

Chcesz pogadać? Napisz na prv ja też chętnie z kimś pogadam :)

O czym teraz myślisz?

przez Pawelec 07 cze 2013, 14:23
hie hie hie też mam nie zaczętą a już powinienem mieć 2 rozdziały ;p i jeszcze muszę zmienić obiekt;p właściwie to wcale mnie to nie śmieszy ;p właściwie to wkurza mnie to studiowanie, może to się wydawać dziwne bo podobno studia są bardzo ważne ale ostatnimi czasy to jest coś co denerwuje mnie najbardziej. Być może minąłem się z powołaniem i dlatego mnie to wkurza. <--- właśnie teraz o tym myślałem po przeczytaniu notki calineczk. Tymbardziej że spoglądam za okno a tam słońce itd i rzekomo świat jest tak otwarty a możliwości jest na nim wiele więc czemu tylu nas myśli akurat o sesji egzaminach pracach inżynierskich... pewnie odpowiedź jest prosta. Ponieważ po studiach mamy wyższe wykształcenie a bez... no właśnie a jest bez... przecież chyba nie będziemy straceni... taka sobie czasami rozkminiam.. często jak to komuś mówię to na mnie dziwnie patrzy... a w szczególności dorośli ludzie.

-- 07 cze 2013, 14:25 --

*no właśnie a co jest bez

O czym teraz myślisz?

przez Artemizja 08 cze 2013, 00:18
O następnej sesji.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

O czym teraz myślisz?

przez mark123 08 cze 2013, 00:54
Pawelec napisał(a):hie hie hie też mam nie zaczętą a już powinienem mieć 2 rozdziały ;p i jeszcze muszę zmienić obiekt;p właściwie to wcale mnie to nie śmieszy ;p właściwie to wkurza mnie to studiowanie, może to się wydawać dziwne bo podobno studia są bardzo ważne ale ostatnimi czasy to jest coś co denerwuje mnie najbardziej. Być może minąłem się z powołaniem i dlatego mnie to wkurza. <--- właśnie teraz o tym myślałem po przeczytaniu notki calineczk. Tymbardziej że spoglądam za okno a tam słońce itd i rzekomo świat jest tak otwarty a możliwości jest na nim wiele więc czemu tylu nas myśli akurat o sesji egzaminach pracach inżynierskich... pewnie odpowiedź jest prosta. Ponieważ po studiach mamy wyższe wykształcenie a bez... no właśnie a jest bez... przecież chyba nie będziemy straceni... taka sobie czasami rozkminiam.. często jak to komuś mówię to na mnie dziwnie patrzy... a w szczególności dorośli ludzie.

-- 07 cze 2013, 14:25 --

*no właśnie a co jest bez

Dla mnie studia to takie trochę zło konieczne, często wprawiają mnie w jakieś uczucie bezsensu, beznadziei. Gdyby mi nie kazano, to bym chyba nie studiował.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

O czym teraz myślisz?

przez Anna Maria 08 cze 2013, 19:05
O tym czy nikogo z forumowiczów zebrana woda nie zalewa.
Anna Maria

O czym teraz myślisz?

przez siostrawiatru 08 cze 2013, 19:09
kasiątko napisał(a):O tym czy nikogo z forumowiczów zebrana woda nie zalewa.

Mnie tylko krew czasem zalewa ;)
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

O czym teraz myślisz?

przez rotten soul 08 cze 2013, 21:11
Apropos zalewania. U mnie w kiblu parę godzin temu rura pękła po umywalką. Dobrze, że byliśmy w domu, bo jakby to się stało to mielibyśmy remont generalny (woda leciał jak z fontanny z 10 sekund zanim odciąłem dopływ, a to wystarczyło by zebrać jej pół wiaderka, pomyśleć co by było jakby się lała parę godzin - masakra), nie wspominając o kilku sąsiadach (ja mieszkam na II piętrze), których by zalało jeszcze gorzej niż nas. Kurde wiedziałem, kiedy dzień z urlopu wziąć.
rotten soul

O czym teraz myślisz?

przez siostrawiatru 08 cze 2013, 21:26
rotten soul napisał(a):Apropos zalewania. U mnie w kiblu parę godzin temu rura pękła po umywalką. Dobrze, że byliśmy w domu, bo jakby to się stało to mielibyśmy remont generalny (woda leciał jak z fontanny z 10 sekund zanim odciąłem dopływ, a to wystarczyło by zebrać jej pół wiaderka, pomyśleć co by było jakby się lała parę godzin - masakra), nie wspominając o kilku sąsiadach (ja mieszkam na II piętrze), których by zalało jeszcze gorzej niż nas. Kurde wiedziałem, kiedy dzień z urlopu wziąć.

U mnie 2 lata temu pękła rura i zalała sąsiadów. Nikogo w domu nie było.. Trzeba było remont mieszkania tym z dołu robić :?
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

O czym teraz myślisz?

przez Artemizja 08 cze 2013, 21:27
Myślę o tym, że chciałabym już jutrzejsze popołudnie.

Administrator

O czym teraz myślisz?

przez Rafka 09 cze 2013, 16:30
o wtorku - zaczynam praktykę.
Rafka

Sortuj wg