O czym teraz myślisz?

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

O czym teraz myślisz?

przez siostrawiatru 01 maja 2013, 22:02
kasiątko, nie mów tak. Ja bardzo Ciebie lubię i lubię czytać Twoje posty. Co mają do tego myśli S.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

O czym teraz myślisz?

przez mark123 02 maja 2013, 03:14
Nie uważam, żeby myśli były wyznacznikiem pasowania/niepasowania do forum.
Ja nigdy nie miałem takich myśli, (jedynie takie, żeby zniknąć) i nie czuję, żebym akurat z tego powodu nie pasował do forum.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

O czym teraz myślisz?

przez Artemizja 02 maja 2013, 18:44
O tym, że fajnie jest być szczęśliwą. Tak inaczej...;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

O czym teraz myślisz?

przez nube 02 maja 2013, 18:45
Lilith, fajnie to czytać. :great:

myślę o tym, jak zagospodarować jutrzejszy dzień, żeby go znowu nie zmarnować na bezczynności.

O czym teraz myślisz?

przez niewidoczny 02 maja 2013, 18:48
Lilith, a jaki przepis jest na to szczęście? :)
niewidoczny

O czym teraz myślisz?

przez Artemizja 02 maja 2013, 18:49
nube, :D
niewidoczny: miłość ;)

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

O czym teraz myślisz?

przez niewidoczny 02 maja 2013, 18:52
Lilith, to z tym trzeba uważać ;)
niewidoczny

O czym teraz myślisz?

przez Artemizja 02 maja 2013, 18:55
niewidoczny, no tak mówią ;) Czas pokaże, jak to się wszystko potoczy ;) Ja jestem dobrej myśli :D

Administrator

O czym teraz myślisz?

przez Auman 02 maja 2013, 18:58
Ja myślę o moim dzisiejszym incydencie. Pierwszy raz coś takiego mi się przytrafiło.
Auman

O czym teraz myślisz?

przez niewidoczny 02 maja 2013, 19:00
Lilith, widać świeżość uczuć :)
niewidoczny

O czym teraz myślisz?

przez Artemizja 02 maja 2013, 19:06
niewidoczny, oj tam, nie prorokuj :P Czas wcale nie musi wpłynąć negatywnie na uczucia. Może być całkiem przeciwnie. Nikt nie jest w stanie przewidzieć, co się wydarzy. Póki co, cieszę się tym, jak jest teraz, bo w końcu życie mam tylko jedno i nie chcę całego poświęcić na smutki i przykrości. Co będzie później, to się okaże ;)

Administrator

O czym teraz myślisz?

przez niewidoczny 02 maja 2013, 19:13
Lilith, ale mi chodzi o ten zapał na początku. Później po ochłonięciu będzie trochę cięższy czas jak się pojawią problemy (a na pewno będą). Ale Ty sie zbytnio tym nie przejmujesz, choć patrząc w jakim stanie byłaś wcześniej to rozumiem, że ciągnie Cię do nowej energii :) W każdym razie trochę rozczula mnie taki stan :)
niewidoczny

O czym teraz myślisz?

przez Artemizja 02 maja 2013, 19:17
niewidoczny, problemy już są, ale dajemy radę. Pamiętaj, że ja mam swoje za sobą i samo to odciska piętno. Ponadto jeszcze pewne inne sprawy dają o sobie znać, trochę problemów dnia codziennego i tak dalej. Nie daję się jednak ;) Po prostu chcę, żeby spotkało mnie w końcu coś dobrego i ciepłego. Staram się na to sobie pozwolić.

Administrator

O czym teraz myślisz?

przez niewidoczny 02 maja 2013, 19:20
Lilith, ok, może się to jakoś balansuje i wyjdzie dobrze :) Mimo, że wiele przed Tobą to życzę powodzenia. Wszystko jest doświadczeniem, z którego można wnioski wyciągnąć. A fakt, że lepiej spróbować niż nie ;)
niewidoczny

Sortuj wg