O czym teraz myślisz?

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

O czym teraz myślisz?

przez Muzykoholiczka 31 sty 2016, 22:07
Myślę o tym, dlaczego czas tak zapierdziela... :?:
"Któregoś dnia rzucę to wszystko,
zostawię za sobą ten zafajdany świat."
Najładniejsze kobiece oczy na Forum

O czym teraz myślisz?

przez nvm 31 sty 2016, 22:16
missEscapist napisał(a):nie potrafię rozmawiać, nie rozumiem co się do mnie mówi, mam opóźnione reakcje, [...], bardzo łatwo się rozpraszam
A z czego to wynika?
nvm

O czym teraz myślisz?

przez missEscapist 31 sty 2016, 23:18
nvm napisał(a):Stresuje mnie nawet wysyłanie tego posta ;]

Oo to to, mnie też. Chociaż coraz mniej ostatnio, może jest ze mną trochę lepiej.
nvm napisał(a):A z czego to wynika?

Nie wiem. Jeżeli nie mam jakiejś "prawdziwej" choroby mózgu, to albo za niska inteligencja i wiedza albo nerwy albo egocentryzm :bezradny: Im bardziej się staram tym bardziej nie ogarniam, co się wokół mnie dzieje... Mam skrajnie niepodzielną uwagę. Podzielną może tylko w tym sensie, że "sama" się dzieli na niezliczone kawałeczki...
missEscapist

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

O czym teraz myślisz?

przez Kontrast 31 sty 2016, 23:46
Ale listy nawet fajne piszesz ej
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

O czym teraz myślisz?

przez nvm 31 sty 2016, 23:47
missEscapist napisał(a):
nvm napisał(a):Stresuje mnie nawet wysyłanie tego posta ;]

Oo to to, mnie też. Chociaż coraz mniej ostatnio, może jest ze mną trochę lepiej.
Może - tak jak u mnie - już się z tym bardziej oswoiłaś i lepiej wiesz, czego się spodziewać?
missEscapist napisał(a):Nie wiem. Jeżeli nie mam jakiejś "prawdziwej" choroby mózgu, to albo za niska inteligencja i wiedza albo nerwy albo egocentryzm :bezradny: Im bardziej się staram tym bardziej nie ogarniam, co się wokół mnie dzieje... Mam skrajnie niepodzielną uwagę. Podzielną może tylko w tym sensie, że "sama" się dzieli na niezliczone kawałeczki...
ADHD?

Z czego wynika nick "missEscapist"? Masz może tak jak ja czasem ochotę rzucić wszystko w cholerę i uciec "stąd" (z życia) w jakiś inny wymiar świętego spokoju?
nvm

O czym teraz myślisz?

przez missEscapist 01 lut 2016, 01:42
Kontrast napisał(a):Ale listy nawet fajne piszesz ej

Skoro tak twierdzisz. Długo się męczę nad takimi rzeczami though. Ktoś zatrudnia do pisania listów? :105:

nvm napisał(a):Może - tak jak u mnie - już się z tym bardziej oswoiłaś i lepiej wiesz, czego się spodziewać?

Może częściowo, ale chyba też powoli przestawiam się na tryb pt. "a co tam, raz się żyje". :)

nvm napisał(a):ADHD?

Wow, jak to zobaczyłam to wybuchnęłam śmiechem, ale potem zaczęłam się zastanawiać... hm... ale ja zawsze uchodziłam za spokojną i ułożoną... :shock:

nvm napisał(a):Z czego wynika nick "missEscapist"? Masz może tak jak ja czasem ochotę rzucić wszystko w cholerę i uciec "stąd" (z życia) w jakiś inny wymiar świętego spokoju?

No ba, prawie non stop, uwielbiam robić coś, cokolwiek, żeby zapomnieć nawet o tym, że istnieję. Tylko, że to mega trudne niestety.

PS Chyba robimy off-topic, chociaż nie znam się na forumowej polityce. :zonk:
missEscapist

O czym teraz myślisz?

przez nvm 01 lut 2016, 01:51
missEscapist napisał(a):Wow, jak to zobaczyłam to wybuchnęłam śmiechem, ale potem zaczęłam się zastanawiać... hm... ale ja zawsze uchodziłam za spokojną i ułożoną... :shock:
To może ADD?

missEscapist napisał(a):No ba, prawie non stop, uwielbiam robić coś, cokolwiek, żeby zapomnieć nawet o tym, że istnieję. Tylko, że to mega trudne niestety.
Jakbyś chciała - tak samo jak ja, choć pewnie w mniejszym stopniu - mieć sprany mózg, to polecam "Potęgę Teraźniejszości" Eckharta Tolle. To Ci może w tym pomóc. Nawet możliwe, że uda Ci się uzyskać niemal natychmiastowy dostęp do jej treści (ja trafiłem na nią kiedyś w guglu) już teraz i ocenić, czy jest to książka, którą warto przeczytać.

missEscapist napisał(a):PS Chyba robimy off-topic, chociaż nie znam się na forumowej polityce. :zonk:
"A co tam, raz się żyje" xD (mam chyba teraz epizod lekkiej manii).
nvm

O czym teraz myślisz?

przez Siarlek 01 lut 2016, 01:59
O samotności
Teraz: Ketilept 25 mg
Kiedyś: brałem je wszystkie https://www.youtube.com/watch?v=lqnB_L3YHvE

O czym teraz myślisz?

przez mark123 03 lut 2016, 22:38
O rozmowie kwalifikacyjnej
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

O czym teraz myślisz?

przez Stracona100 03 lut 2016, 22:45
o tym, jak długo jeszcze wytrzymam...
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

zabija mnie DEPRESJA ENDOGENNA

O czym teraz myślisz?

przez pokonacstres.pl 04 lut 2016, 22:50
O przyszłości.
Nie wiem jaka jest obiektywna prawda, więc piszę o tym co mi się sprawdza, o tym, co mi się nie sprawdza i jak widzę świat.
https://pokonacstres.pl

O czym teraz myślisz?

przez khaleesi 04 lut 2016, 23:31
O fotografowaniu ludzi po śmierci(post mortem) i uwiecznianie tego w rodzinnych albumach. Makabryczne :hide:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

O czym teraz myślisz?

przez Steviear 05 lut 2016, 23:24
o tym ile mnie czeka tej pracy znowu..dlugo sie nacieszylam wolnym.. mysle ze to przesada i ze nie zdaze tego zrobic. mysle ze to nienormalne by tyle pracowac.

O czym teraz myślisz?

przez Argish 05 lut 2016, 23:47
Czym by sie zajebać :roll:
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

Sortuj wg