O czym teraz myślisz?

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

O czym teraz myślisz?

przez Pieprz 08 gru 2012, 18:36
Candy14 napisał(a):bittersweet, jablkiem :)
Mushroom, to czemu sie tak rozanieliles :P

bo nie muszę się niczym martwić itp :)
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

O czym teraz myślisz?

przez Dave38 08 gru 2012, 18:40
Nie idzie do koleżanki , my co roku do teściów ale ja mam dość nie będę się uśmiechał do ludzi , którzy mnie nienawidzą bo nie radzę sobie z zyciem i z chorbą ( bardzo katolicka rodzina notabene ) choć nic złego nikomu nie zrobiłem , zostanę sobie sam i tak będzi e najlepiej
Melisa , spacer , basen ;)

Na pewno każdy choć raz
Utracił wiarę jak ja .
Obym nie bliżej stał
Sennego dnia w królestwie mroku....

O czym teraz myślisz?

przez Rafka 08 gru 2012, 18:40
o jutrzejszym dniu
Rafka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

O czym teraz myślisz?

przez Candy14 08 gru 2012, 19:17
Dave38, zona wie jak sie czujesz? Dlaczego nie zrobicie sobie wigilii sami? Tez mialam isc w tym roku w gniazdo zmij i nawet sie zgodzilam ale po przemysleniu doszlam ze nic nie musze i skoro sprawia mi to dyskomfort to moj facet moze isc sam a potem przyjechac do mnie i zrobimy sobie wigilie we dwojke
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

O czym teraz myślisz?

przez fatuma03 08 gru 2012, 19:22
mysle ze juz wieczor i wkurzam sie ze net mi cos szwankuje
Pewnego dnia zrozumiałam że ja nie umiem nic.....
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg
Vetira 2000mg propranolol30mg

O czym teraz myślisz?

przez mmoniaa 08 gru 2012, 19:35
Dave38
Powinna przede wszystkim porozmawiac,ale jesli juz tego nie zrobila to porozmawiaj Ty z nia. Lepiej
wylac wszystkie zale szczegolnie przed swietami. Zrob to dla siebie i dla dzieci, a mama bedzie sie
wstydzila za swoje zachowanie do konca zycia

Candy14
A no przykre, bo zostalam zaproszona przez ex na swieta co spowodowalo,ze nadzieje odzyly na bycie razem( rozstalismy sie kilka tyg temu). Bilety na samolot kosztowaly mnie lacznie 1500zl,a on dzisiaj mowi,zebym nie robila sobie zadnych nadzieji na bycie znowu razem. Tylko kolka w lep!! Nie dosc,ze rodzicow nie mam, przyjaciol zadnych kolo siebie to jeszcze swieta sama spedze, bo nie wyobrazam sobie jechac z nim,wzdychac do niego i tylko cierpiec

O czym teraz myślisz?

przez Candy14 08 gru 2012, 19:42
mmoniaa, pogmatwane to troche. Jak sie rozstaliscie to po co Cie zapraszal albo zapraszajac od razu nie powiedzial zebys sobie nie robila nadziei? Strasznie drogie te bilety nawet jak na okres swiateczny.
Jak siedzisz sama to wbijaj w wigilie na forum. Zawsze ktos zajrzy. Po rozwodzie tez przezylam wigilie zupelnie sama. Zabolal mnie raczej brak zainteresowania ze strony rodziny czy zyje niz sam fakt ze bylam sama. No ale od tamtej pory wiem na kogo moge liczyc w trudnych chwilach. Nie na rodzine
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

O czym teraz myślisz?

przez bittersweet 08 gru 2012, 19:46
Candy14, zrobiłam 2 ciastka z jabłkiem, 2 z twarogiem i jedno małe z powidłami :P
Dave38, a może Mama za reszte kasy chce zrobic prezent Tobie i żonie ?
mmoniaa, jesteś za granica taka wyalienowana ?
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

O czym teraz myślisz?

przez mmoniaa 08 gru 2012, 20:01
bittersweet
w Anglii siedze od 10 lat

Candy14
on chyba sam nie wiedzil czego chcial zapraszajac mnie. Chyba bardziej z litosci, bo wie,ze rodzice nie zyja,a reszta rodziny na mnie w dupie. Nikt nie zaprosil do siebie ani tez zyczen nie skladaja. Zobacze ile sily bedzie we mnie i moze pojade, pomysle o tym,ze w Polsce dawno nie bylam i to,ze bede u niego nie bedzie znaczylo,ze musze spedzic kazda minute z nim. Tylko jak tu zasypiac pod jednym dachem gdy chec przytulenia jest taka ogromna

O czym teraz myślisz?

przez Anna Maria 08 gru 2012, 20:13
O tym,że mała aktywność dziś na forum,a mnie samotno na obczyźnie.
Anna Maria

O czym teraz myślisz?

przez bittersweet 08 gru 2012, 20:16
mmoniaa, no ja za tydzień własnie jadę i tez będę sama na obczyźnie :-| święta spędzę pod wirtualna choinką :?
@kasiątko, Ciebie gdzie wywiało ?
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

O czym teraz myślisz?

przez Anna Maria 08 gru 2012, 20:26
bittersweet, w szkole,wynajętym pokoju w mieście:)
Anna Maria

O czym teraz myślisz?

przez Dave38 08 gru 2012, 20:35
Candy14 napisał(a):Dave38, zona wie jak sie czujesz? Dlaczego nie zrobicie sobie wigilii sami? Tez mialam isc w tym roku w gniazdo zmij i nawet sie zgodzilam ale po przemysleniu doszlam ze nic nie musze i skoro sprawia mi to dyskomfort to moj facet moze isc sam a potem przyjechac do mnie i zrobimy sobie wigilie we dwojke

Candy14 realacje z żoną i cała historia małżeństwa nadaje się na nie jedną powieść fakt aktualny jest taki że ona mieszka sama z dziećmi za z mamą czasami z nimi jak się zlituje i dzieciaki trzymaj mnie za noge i nie chcą wieczorem wypuścić . Ona po psychoterapii doszła do wniosku że zarażam depresją że nie mogę z nimi mieszkać bo moje objawy przechodzą na nią i na dzieci , że nie może mnie dzwigać i muszę radzić sobie sam , tak jakby ktoś musiał mnie obsługiwać . Co jest najśmieszniejsze , ja w tym całym odrzuceniu i pomieszkiwaniu z nimi coraz bardziej się staram i czuję się lepiej , czasami są takie dni jak dziś że jednak się poddaję i od razu atak tj. tak że zrobisz 9 rzeczy dobrych a jedną złą i ona widzi tylko tą jedną - dzis dokładnie taką , że popołudniu położyłem się i od razu furia . Wypier..... do matki jak masz tak leżeć .....
Melisa , spacer , basen ;)

Na pewno każdy choć raz
Utracił wiarę jak ja .
Obym nie bliżej stał
Sennego dnia w królestwie mroku....

O czym teraz myślisz?

przez mmoniaa 08 gru 2012, 20:35
bittersweet
a gdzie jedziesz jesli mozna spytac??

Sortuj wg