O czym teraz myślisz?

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

O czym teraz myślisz?

przez jetodik 08 gru 2015, 03:39
Masturbow, a no to racja, ja się zgadzam, choć jeśli o mnie chodzi to czego ja mogę wymagać, do kina nie wyjdę przez zaburzenia ani nic, to czego ja bym oczekiwał to rozmowa od czasu do czasu, żeby czasem pomyślała jak się czuje, żeby wysłuchała jakich książek teraz czytam, coś w ten deseń...
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

O czym teraz myślisz?

przez Masturbow 08 gru 2015, 03:46
no to trzeba zakomunikować koleżankom, że masz takie potrzeby, choć często tak niestety jest, że osoby zwracające się do swoich kryzysowych wyroczni rozsądku, mimo że ich opinię cenią sobie w największym stopniu, to potrzebują ich tylko gdy trwoga, a już co u nich, nie stanowi kwestii zainteresowania... życiówa
Masturbow

O czym teraz myślisz?

przez jetodik 08 gru 2015, 04:01
ano faktycznie często tak bywa z tego co słyszałem :bezradny:
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

O czym teraz myślisz?

przez Masturbow 08 gru 2015, 04:05
to se kurde pogadaliśmy dżeto, Bóg jeden wie o czym, bo mam derealkę, baju baju dobranocka :)
Masturbow

O czym teraz myślisz?

przez jetodik 08 gru 2015, 04:07
dobrej nocki, pewno będziesz spała do południa, ale to dobrze, bo człowiek potrzebuje się porządnie wyspać!
a ja sobie pójdę pooglądać ash vs evil dead hihi

O czym teraz myślisz?

przez Artemizja 08 gru 2015, 08:49
O wolnym...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

O czym teraz myślisz?

przez mark123 08 gru 2015, 09:53
O psychologu
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

O czym teraz myślisz?

przez mark123 08 gru 2015, 15:21
Czy podjąć terapię u psychologa, który zaproponował mi, że on poprowadzi terapię, czy szukać psychoterapeuty.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

O czym teraz myślisz?

przez w1punkt 08 gru 2015, 18:00
O tym, że nie ma nic na tej posranej planecie, która dałaby mi namiastkę choćby satysfakcji. O tym, że zaklinam rzeczywistość na próżno. Piorę mózg ze świadomością prania udając, że tego nie robię! Żeby być. Dla być. Pies mój ma ma więcej emocji i satysfakcji z bycia. Poczucia potrzeby bycia. To jego świat. Mój nie. Zaklinam tylko swą rzeczywistość. Męka. Pytanie po co? O tym myślę.

O czym teraz myślisz?

przez Steviear 12 gru 2015, 12:17
Są ludzie którzy już na początku wygrali los na loterii. Urodzili się w pięknym domu, najlepszych warunkach do życia. W takim domu nie da się być nieszczęśliwym.

O czym teraz myślisz?

przez lucy1979 12 gru 2015, 12:22
Steviear napisał(a):Są ludzie którzy już na początku wygrali los na loterii. Urodzili się w pięknym domu, najlepszych warunkach do życia. W takim domu nie da się być nieszczęśliwym.

Co Ty za głupoty piszesz, pieniądze nie dają szczęścia, mało to bogatych ludzi popelnia samobójstwo? Robin Willams na przykład, i w ogole pełno znanych nadzianych gwiazd Hollywood bierze narkotyki, bo sa nieszczęśliwi, nie mogą znaleźć sensu w zyciu.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

O czym teraz myślisz?

przez Zosia_89 13 gru 2015, 15:03
o wakacjach
wtedy będę wyglądała tak, jak to sobie wymarzyłam :105:
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

O czym teraz myślisz?

przez Kontrast 13 gru 2015, 15:36
Zosia_89, Czyli? :)
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

O czym teraz myślisz?

przez Zosia_89 13 gru 2015, 15:47
Kontrast, PRZEPIĘKNIE! :mrgreen:

(żartuję, po prostu do tego czasu będę miała kobieco umięśnioną sylwetkę, urosną i zregenerują mi się włosy,ot co :roll: )
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Sortuj wg