O czym teraz myślisz?

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

O czym teraz myślisz?

przez black swan 06 gru 2015, 22:06
tristezza napisał(a):Nie jestem w stanie zrozumieć tej całej szopki zwanej życiem. Kształcenie się, robienie kariery, zakładanie rodziny - po co to wszystko...
Po to, żeby bogaci byli jeszcze bogatsi (i w efekcie mogli mieć jeszcze więcej przyjemności z życia), a szara masa żeby dalej zapieprzała na nich i nie zastanawiała się za wiele, tak jak się dzieje to teraz. ;)

Myślę o tym, co dalej zrobić ze swoim życiem.
No risk - no fun, no pain - no gain.

O czym teraz myślisz?

przez Christina 06 gru 2015, 22:25
O tym co słychać u pewnej osoby i jak się dowiedzieć.

O czym teraz myślisz?

przez Wudezet 07 gru 2015, 19:39
o tym czy coś się zmieni 11 grudnia
"Jeśli płacicie ludziom za to, że nie pracują, a każecie im płacić podatki gdy pracują, nie dziwcie się, że macie bezrobocie." ~Milton Friedman

amisulpryd 100mg 1-0-0
alprazolam 0,5-2mg doraźnie

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

O czym teraz myślisz?

przez Masturbow 08 gru 2015, 02:34
czymże jest godzinna sesja terapeutyczna tygodniowo, potrzebowałabym rozmowy z tą kobietą parę godzin dziennie siedem dni w tygodniu, żeby móc jakoś funkcjonować, nie wiem, czy się śmiać czy ślimtać
Masturbow

O czym teraz myślisz?

przez jetodik 08 gru 2015, 02:37
Masturbow, chyba się od niej uzależniłaś? patrząc co wypisują w temacie "co na dzisiaj" to typowa sprawa, choć Ciebie akurat o to nie podejrzewałem :bezradny:
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

O czym teraz myślisz?

przez Masturbow 08 gru 2015, 02:40
uzależniam się emocjonalnie od każdego, kto poświęca mi uwagę, daję troskę i jest uroczy. powiem jej, żeby mnie przysposobiła jako czworonoga
Masturbow

O czym teraz myślisz?

przez jetodik 08 gru 2015, 02:45
Masturbow, to już podpada pod sadomasochizm z tym czworonogiem.
lepiej ze mną się zadaj, ja bardzo dużo uwagi i troski daje swoim koleżankom, jestem takim kołem ratunkowym... jak są w humorze to szaleją po dyskotekach ze swoimi boyami, a jak problemy egzystencjalno-uczuciowe, to do starego poczciwego filozoficznego dżeta się zwracają :>
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

O czym teraz myślisz?

przez Masturbow 08 gru 2015, 02:55
baby już takie są, wyrachowane, lubią sobie będąc w związku kminić koło ratunkowe, żeby się w kryzysie łapać i nie zatonąć. dżet, przebija z Twoich ostatnich postów ewidentna potrzeba okładu z ciepłej opiekuńczej piersi. okładu na zwichrowane samotne pozornie cyniczne serduszko
Masturbow

O czym teraz myślisz?

przez jetodik 08 gru 2015, 02:59
Masturbow,
i mówi się, że być takim kołem ratunkowym to frajerstwo, to poniżenie itd.
a ja wbrew temu, bardzo lubię być takim kołem ratunkowym, bo dlaczego te baby skoro takie są, nie mają mieć i szaleństwa i koła ratunkowego?
dlaczego im tego nie dać? nawet nie muszą mi kłamać, odwzajemniać się, wystarczy, że mnie lubią, a ja o nie zadbam, opatrzę ich emocjonalne rany...jestem druidem.

O czym teraz myślisz?

przez Masturbow 08 gru 2015, 03:05
jeśli się spełniasz w takiej roli i daje Ci to satysfakcję/czerpiesz z tego życiową energię, to czemu nie :)
Masturbow

O czym teraz myślisz?

przez jetodik 08 gru 2015, 03:07
ten kto twierdzi, że bycie takim pocieszaczem to frajerstwo jest bardzo interesowny moim zdaniem, uważa, że od takie seksownej koleżanki coś mu się należy, bo skoro ktoś kto ma seksowną kumpelę która puszcza się z głupim trybsonem, a do niego przychodzi po radę jak do wyroczni, jest frajerem, to znaczy, że wg tej logiki frajerem nie jest ten kto za bycie wsparciem bierze coś od kobiety, bierze jej ciało, bo coś mu się niby należy. czyli dobrym dla innych należy być za coś? heloł (jak to mówi khalessi).
ja tam nie uważam, że jak ukoje zranione uczucia jakiejś ponętnej metalówki to ona musi mi coś w zamian dać, np. swoje piersi, bo jak nie to jestem frajer.
ja to zrobię dla własnej satysfakcji, że komuś pomogłem, że to niewinne zagubione dziewczę pójdzie w świat trochę bardziej wyprostowane...
i niech sobie szaleje z innymi, to jej sprawa, jej życie intymne...

O czym teraz myślisz?

przez Masturbow 08 gru 2015, 03:17
dżeto, średnio rozumiem, nie umiem się skupić, głowa nie ta, a i piszesz w jakiś skomplikowany sposób ostatnio, do mnie trzeba łopatologicznie. miałam na myśli to, że kiepski biznes taka znajomość, że ktoś przychodzi głównie w potrzebie (w tym przypadku zraniona przez gacha koleżanka), ale mógłby to być również dobry znajomy, któremu byś służył za konfesjonał i kryzysowe doradztwo.
Masturbow

O czym teraz myślisz?

przez jetodik 08 gru 2015, 03:30
to znaczy inaczej, dajmy na to mam sexi koleżankę u której jestem we "friendzone" a szanse mają u niej tylko te brutale z ekstra autem i eleganckim tatuażem na dopakowanej łapie, którzy leją na jej problemy...
i ona z problemami przychodzi do mnie, czy powinienem odprawić ją z kwitkiem i zacieszem, że "masz co chciałaś dyskotektowa lalo"?
czy jak tego nie zrobie to jestem loser, jak to się określa tych z friendzone?
nie, bo przecież ma prawo mieć seksualny gust jaki chce i niech sobie lata z macho którzy ją ranią, a ja te rany opatrzę i w zamian nie będę wymagał tego co dostają ci macho, bo nie jestem roszczeniowy.
jak można koleżeństwo nazywać bycie przegranym? tak mówią chyba tylko ci którzy nie wierzą w damsko-męsko przyjaźń, a dla mnie damsko-męska przyjaźń istnieje i mam na to osobiste dowody...

O czym teraz myślisz?

przez Masturbow 08 gru 2015, 03:36
to nie o to chodzi, że ona lata i Ty masz od niej za to wymagać dania dupy dziżu dżet......po prostu koleżeństwo to handel wymienny, ona lata, ale jak Ty masz problem albo chęć pójścia do kina, to ona też ma być do Twojej dyspozycji. chodziło mi tylko o to, żeby taka dupa nie inicjowała kontaktu tylko wtedy, jak ma ochotę się wylać/dowartościować/whatevs, bo to nie koleżeństwo, tylko żerowanie
Masturbow

Sortuj wg