O czym teraz myślisz?

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

O czym teraz myślisz?

przez Masturbow 08 gru 2015, 03:05
jeśli się spełniasz w takiej roli i daje Ci to satysfakcję/czerpiesz z tego życiową energię, to czemu nie :)
Masturbow

O czym teraz myślisz?

przez jetodik 08 gru 2015, 03:07
ten kto twierdzi, że bycie takim pocieszaczem to frajerstwo jest bardzo interesowny moim zdaniem, uważa, że od takie seksownej koleżanki coś mu się należy, bo skoro ktoś kto ma seksowną kumpelę która puszcza się z głupim trybsonem, a do niego przychodzi po radę jak do wyroczni, jest frajerem, to znaczy, że wg tej logiki frajerem nie jest ten kto za bycie wsparciem bierze coś od kobiety, bierze jej ciało, bo coś mu się niby należy. czyli dobrym dla innych należy być za coś? heloł (jak to mówi khalessi).
ja tam nie uważam, że jak ukoje zranione uczucia jakiejś ponętnej metalówki to ona musi mi coś w zamian dać, np. swoje piersi, bo jak nie to jestem frajer.
ja to zrobię dla własnej satysfakcji, że komuś pomogłem, że to niewinne zagubione dziewczę pójdzie w świat trochę bardziej wyprostowane...
i niech sobie szaleje z innymi, to jej sprawa, jej życie intymne...
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

O czym teraz myślisz?

przez Masturbow 08 gru 2015, 03:17
dżeto, średnio rozumiem, nie umiem się skupić, głowa nie ta, a i piszesz w jakiś skomplikowany sposób ostatnio, do mnie trzeba łopatologicznie. miałam na myśli to, że kiepski biznes taka znajomość, że ktoś przychodzi głównie w potrzebie (w tym przypadku zraniona przez gacha koleżanka), ale mógłby to być również dobry znajomy, któremu byś służył za konfesjonał i kryzysowe doradztwo.
Masturbow

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

O czym teraz myślisz?

przez jetodik 08 gru 2015, 03:30
to znaczy inaczej, dajmy na to mam sexi koleżankę u której jestem we "friendzone" a szanse mają u niej tylko te brutale z ekstra autem i eleganckim tatuażem na dopakowanej łapie, którzy leją na jej problemy...
i ona z problemami przychodzi do mnie, czy powinienem odprawić ją z kwitkiem i zacieszem, że "masz co chciałaś dyskotektowa lalo"?
czy jak tego nie zrobie to jestem loser, jak to się określa tych z friendzone?
nie, bo przecież ma prawo mieć seksualny gust jaki chce i niech sobie lata z macho którzy ją ranią, a ja te rany opatrzę i w zamian nie będę wymagał tego co dostają ci macho, bo nie jestem roszczeniowy.
jak można koleżeństwo nazywać bycie przegranym? tak mówią chyba tylko ci którzy nie wierzą w damsko-męsko przyjaźń, a dla mnie damsko-męska przyjaźń istnieje i mam na to osobiste dowody...
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

O czym teraz myślisz?

przez Masturbow 08 gru 2015, 03:36
to nie o to chodzi, że ona lata i Ty masz od niej za to wymagać dania dupy dziżu dżet......po prostu koleżeństwo to handel wymienny, ona lata, ale jak Ty masz problem albo chęć pójścia do kina, to ona też ma być do Twojej dyspozycji. chodziło mi tylko o to, żeby taka dupa nie inicjowała kontaktu tylko wtedy, jak ma ochotę się wylać/dowartościować/whatevs, bo to nie koleżeństwo, tylko żerowanie
Masturbow

O czym teraz myślisz?

przez jetodik 08 gru 2015, 03:39
Masturbow, a no to racja, ja się zgadzam, choć jeśli o mnie chodzi to czego ja mogę wymagać, do kina nie wyjdę przez zaburzenia ani nic, to czego ja bym oczekiwał to rozmowa od czasu do czasu, żeby czasem pomyślała jak się czuje, żeby wysłuchała jakich książek teraz czytam, coś w ten deseń...

O czym teraz myślisz?

przez Masturbow 08 gru 2015, 03:46
no to trzeba zakomunikować koleżankom, że masz takie potrzeby, choć często tak niestety jest, że osoby zwracające się do swoich kryzysowych wyroczni rozsądku, mimo że ich opinię cenią sobie w największym stopniu, to potrzebują ich tylko gdy trwoga, a już co u nich, nie stanowi kwestii zainteresowania... życiówa
Masturbow

O czym teraz myślisz?

przez jetodik 08 gru 2015, 04:01
ano faktycznie często tak bywa z tego co słyszałem :bezradny:

O czym teraz myślisz?

przez Masturbow 08 gru 2015, 04:05
to se kurde pogadaliśmy dżeto, Bóg jeden wie o czym, bo mam derealkę, baju baju dobranocka :)
Masturbow

O czym teraz myślisz?

przez jetodik 08 gru 2015, 04:07
dobrej nocki, pewno będziesz spała do południa, ale to dobrze, bo człowiek potrzebuje się porządnie wyspać!
a ja sobie pójdę pooglądać ash vs evil dead hihi

O czym teraz myślisz?

przez Lilith 08 gru 2015, 08:49
O wolnym...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.
Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.[/i]
Administrator

O czym teraz myślisz?

przez mark123 08 gru 2015, 09:53
O psychologu
Każde zwierzę jest bardziej przyjazne dla człowieka niż pies.
Związek małżeński - związek nielubiących lub nienawidzących się kobiety i mężczyzny, którzy chcą poświęcić życie na wzajemnym sprawianiu sobie przykrości.

Zjawiska nadprzyrodzone, gdy doświadczysz, uwierzysz.

O czym teraz myślisz?

przez mark123 08 gru 2015, 15:21
Czy podjąć terapię u psychologa, który zaproponował mi, że on poprowadzi terapię, czy szukać psychoterapeuty.
Każde zwierzę jest bardziej przyjazne dla człowieka niż pies.
Związek małżeński - związek nielubiących lub nienawidzących się kobiety i mężczyzny, którzy chcą poświęcić życie na wzajemnym sprawianiu sobie przykrości.

Zjawiska nadprzyrodzone, gdy doświadczysz, uwierzysz.

O czym teraz myślisz?

przez w1punkt 08 gru 2015, 18:00
O tym, że nie ma nic na tej posranej planecie, która dałaby mi namiastkę choćby satysfakcji. O tym, że zaklinam rzeczywistość na próżno. Piorę mózg ze świadomością prania udając, że tego nie robię! Żeby być. Dla być. Pies mój ma ma więcej emocji i satysfakcji z bycia. Poczucia potrzeby bycia. To jego świat. Mój nie. Zaklinam tylko swą rzeczywistość. Męka. Pytanie po co? O tym myślę.

Sortuj wg