O czym teraz myślisz?

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

O czym teraz myślisz?

przez tristezza 04 gru 2015, 00:34
Nie jestem w stanie zrozumieć tej całej szopki zwanej życiem. Kształcenie się, robienie kariery, zakładanie rodziny - po co to wszystko...

O czym teraz myślisz?

przez Kontrast 04 gru 2015, 00:37
O kimś o sobie.
Nie znam roli, którą gram wiem tylko, że jest moja - niewymienna.

O czym teraz myślisz?

przez mark123 04 gru 2015, 10:08
O tym, że dobrze, że już niedługo wizyta u psychologa, bo lęk, że powietrze z żołądka mnie zabije przybrał już chyba formę jakiejś fobii lub paranoi.
Większość toksycznych związków powstała i utrzymuje się dzięki wspólnej głupocie partnera i partnerki.
Gdyby prawo funkcjonowało uczciwie, w więzieniach mogłoby się znaleźć nawet 3/4 lekarzy.
Moja dusza nie pochodzi z Ziemi.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

O czym teraz myślisz?

przez Steviear 05 gru 2015, 01:36
Większości nie da się i nie warto pomagać. Zawsze będą narzekać i marudzić, robić wszystko by zatruć życie innym. Kolejny raz żałuję że żyje w takim podłym świecie, że jest ogólne przyzwolenie na takie zachowanie, na brak szacunku i wyzwiska, oszczerstwa. Starsi ludzie mogą wszystko. Oni mogą na mnie krzyczeć i traktować gorzej niż psa. A co w tej sytuacji może zrobić młoda osoba? Jedno wielkie NIC. Bo wszystko co zrobi będzie złe.

O czym teraz myślisz?

przez Wudezet 05 gru 2015, 14:32
o wszystkim i o niczym
"Jeśli płacicie ludziom za to, że nie pracują, a każecie im płacić podatki gdy pracują, nie dziwcie się, że macie bezrobocie." ~Milton Friedman

amisulpryd 100mg 1-0-0
alprazolam 0,5-2mg doraźnie

O czym teraz myślisz?

przez black swan 06 gru 2015, 22:06
tristezza napisał(a):Nie jestem w stanie zrozumieć tej całej szopki zwanej życiem. Kształcenie się, robienie kariery, zakładanie rodziny - po co to wszystko...
Po to, żeby bogaci byli jeszcze bogatsi (i w efekcie mogli mieć jeszcze więcej przyjemności z życia), a szara masa żeby dalej zapieprzała na nich i nie zastanawiała się za wiele, tak jak się dzieje to teraz. ;)

Myślę o tym, co dalej zrobić ze swoim życiem.
No risk - no fun, no pain - no gain.

O czym teraz myślisz?

przez Christina 06 gru 2015, 22:25
O tym co słychać u pewnej osoby i jak się dowiedzieć.

O czym teraz myślisz?

przez Wudezet 07 gru 2015, 19:39
o tym czy coś się zmieni 11 grudnia
"Jeśli płacicie ludziom za to, że nie pracują, a każecie im płacić podatki gdy pracują, nie dziwcie się, że macie bezrobocie." ~Milton Friedman

amisulpryd 100mg 1-0-0
alprazolam 0,5-2mg doraźnie

O czym teraz myślisz?

przez Masturbow 08 gru 2015, 02:34
czymże jest godzinna sesja terapeutyczna tygodniowo, potrzebowałabym rozmowy z tą kobietą parę godzin dziennie siedem dni w tygodniu, żeby móc jakoś funkcjonować, nie wiem, czy się śmiać czy ślimtać
Masturbow

O czym teraz myślisz?

przez jetodik 08 gru 2015, 02:37
Masturbow, chyba się od niej uzależniłaś? patrząc co wypisują w temacie "co na dzisiaj" to typowa sprawa, choć Ciebie akurat o to nie podejrzewałem :bezradny:
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

O czym teraz myślisz?

przez Masturbow 08 gru 2015, 02:40
uzależniam się emocjonalnie od każdego, kto poświęca mi uwagę, daję troskę i jest uroczy. powiem jej, żeby mnie przysposobiła jako czworonoga
Masturbow

O czym teraz myślisz?

przez jetodik 08 gru 2015, 02:45
Masturbow, to już podpada pod sadomasochizm z tym czworonogiem.
lepiej ze mną się zadaj, ja bardzo dużo uwagi i troski daje swoim koleżankom, jestem takim kołem ratunkowym... jak są w humorze to szaleją po dyskotekach ze swoimi boyami, a jak problemy egzystencjalno-uczuciowe, to do starego poczciwego filozoficznego dżeta się zwracają :>
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

O czym teraz myślisz?

przez Masturbow 08 gru 2015, 02:55
baby już takie są, wyrachowane, lubią sobie będąc w związku kminić koło ratunkowe, żeby się w kryzysie łapać i nie zatonąć. dżet, przebija z Twoich ostatnich postów ewidentna potrzeba okładu z ciepłej opiekuńczej piersi. okładu na zwichrowane samotne pozornie cyniczne serduszko
Masturbow

O czym teraz myślisz?

przez jetodik 08 gru 2015, 02:59
Masturbow,
i mówi się, że być takim kołem ratunkowym to frajerstwo, to poniżenie itd.
a ja wbrew temu, bardzo lubię być takim kołem ratunkowym, bo dlaczego te baby skoro takie są, nie mają mieć i szaleństwa i koła ratunkowego?
dlaczego im tego nie dać? nawet nie muszą mi kłamać, odwzajemniać się, wystarczy, że mnie lubią, a ja o nie zadbam, opatrzę ich emocjonalne rany...jestem druidem.

Sortuj wg