O czym teraz myślisz?

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

O czym teraz myślisz?

przez na_leśnik 12 maja 2015, 16:40
poem, można. To nie jest kwestia prawa. Emocje - i te przyjemne i te trudne i tak się pojawiają. Pytanie tylko czy sobie na to pozwalamy? A jeżeli nie, to dlaczego?
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

O czym teraz myślisz?

przez autodestrukcja2 12 maja 2015, 16:44
mysle o tym ze samce to interesowne chuje.

ale samice tak samo.

ludzie to interesowne chuje i nie interesuje mnie teraz zrównoważone racjonalne podejście

O czym teraz myślisz?

przez RunForrest 12 maja 2015, 22:44
O Niej
RunForrest

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

O czym teraz myślisz?

przez kupmitrumne 13 maja 2015, 12:20
Moje życie zmieniło się o 180 stopni i jest mi z tym bardzo dobrze :D :D :D

O czym teraz myślisz?

przez Absinthe 13 maja 2015, 12:38
kupmitrumne, to znaczy jak się zmieniło ?czy ty coś zmieniłaś i jest ci lepiej?
ja próbuje zmienić i od dwóch lat walcze z wiatrakami
You have to die a few times
before you can really
live.
Von all den Dingen, die ich verloren habe, vermisse ich meinen Verstand am meisten

O czym teraz myślisz?

przez HoyaBella 13 maja 2015, 13:40
o tym, że nie umiem zebrać myśli :(

O czym teraz myślisz?

przez Steviear 14 maja 2015, 15:54
Myślę o tym, że chciałabym o niczym nie myśleć. Choć przez wybrane godziny w życiu stawać się takim dobrze działającym robotem, którego zawsze można ulepszyć lub inaczej zaprogramować, który nie ma ograniczeń ani żadnych problemów- bo nie myśli. Taka trochę nieświadomość by mi się przydała.

O czym teraz myślisz?

przez kotek em 14 maja 2015, 17:08
Że już nigdy nie kupię pizzy z anchois i o weekendzie. I jeszcze o tym, co mam do zrobienia.
Obrazek

O czym teraz myślisz?

przez alone05 14 maja 2015, 18:22
myślę o tym, że powinnam zadzwonić do koleżanki i kolegi, oni do mnie nie dzwonią, jak ja nie zadzwonię to stracę znajomych...

O czym teraz myślisz?

przez kupmitrumne 14 maja 2015, 20:33
Absinthe napisał(a):kupmitrumne, to znaczy jak się zmieniło ?czy ty coś zmieniłaś i jest ci lepiej?
ja próbuje zmienić i od dwóch lat walcze z wiatrakami

ja zmieniłam :D

O czym teraz myślisz?

przez poem 14 maja 2015, 21:29
na_leśnik napisał(a):poem, można. To nie jest kwestia prawa. Emocje - i te przyjemne i te trudne i tak się pojawiają. Pytanie tylko czy sobie na to pozwalamy? A jeżeli nie, to dlaczego?

Tak ogólnie to jest oczywite i pewnie każdy człowiek by powiedział, że emocje to normalna sprawa, że możemy je wtrażać. Ale w praktyce? Odczuwam zerowe zrozumienie. Głównie ze strony mojej matki, która ilekroć coś powiem nie po jej myśli, musi wypowiedzieć sakramentalne "NIE DENERWUJ SIĘ". Nie ważne jakim tonem ja mówię i czy faktycznie jestem wzburzona.

No ale w zasadzie nie o tym chciałam... Chodzi mi raczej o to, że czuję się winna temu, że czuję się źle, ale naprawdę nie jest mi lekko... Zastanawiam się jak inny człowiek zachowywałby się w mojej sytuacji.

O czym teraz myślisz?

przez na_leśnik 14 maja 2015, 21:46
poem, ekspertem nie jestem ale wydaje mi się, że sporo Twoich problemów może wynikać z tego że zostałaś nauczona tłumić w sobie złość. Jeżeli Twoja matka teraz wyjeżdża z takimi kwiatkami widząc Twoje wkurzenie, to zapewne jak byłaś mała było tak samo. Złość nie jest wcale zła. Warto się nauczyć ją wyrażać, bo Cię udusi od środka.
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

O czym teraz myślisz?

przez poem 14 maja 2015, 22:44
na_leśnik napisał(a):poem, ekspertem nie jestem ale wydaje mi się, że sporo Twoich problemów może wynikać z tego że zostałaś nauczona tłumić w sobie złość. Jeżeli Twoja matka teraz wyjeżdża z takimi kwiatkami widząc Twoje wkurzenie, to zapewne jak byłaś mała było tak samo. Złość nie jest wcale zła. Warto się nauczyć ją wyrażać, bo Cię udusi od środka.

Jak byłam dzieckiem to prawie wcale nie mówiłam. Właściwie z nikim nie rozmawiałam, to aż niewiarygodne, ale tak to pamiętam (moje najwcześniejsze wspomnienia to z czasów "zerówki", jak było wcześniej - nie mam pojęcia). Wydaje mi się, że mama się "przyzwyczaiła", trudno jej przyjąć że mogę mieć swoje zdanie.
Dla mnie słowa "Nie denerwuj się" są takie upokarzające...

O czym teraz myślisz?

przez Zebrec 16 maja 2015, 19:12
O tym, dlaczego niektóre dziewczyny są takie skomplikowane. :?
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Sortuj wg