O czym teraz myślisz?

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

O czym teraz myślisz?

przez RunForrest 20 lut 2015, 11:42
Potwierdzam da się miło :mrgreen:
RunForrest

O czym teraz myślisz?

przez Wolfx 20 lut 2015, 11:47
Kontrast napisał(a):Ola boga to że ci napisałem, ze jesteś ,,Wieśniarą'' to nic złego.

No coment :-)
Wolfx

O czym teraz myślisz?

przez Kontrast 20 lut 2015, 11:51
Boże przecież ty byłaś od razu niemiła, nic mi nie poszło nie po mojej myśli, twoje zdolności poznawcze są nikłe. Oceniłaś mnie po tym co pisze na forum, a ja taki nie jestem (jak tu piszę na żarty) to tak słowem wyjaśnienia bo chyba naprawdę nie wiesz co się tu (na forum) dzieje. Ja sobie tu pisze na żarty na pw jak kogoś polubię pisze poważnie. Napisałem ci coś o sobie szczerze a ty zaserwowałaś coś nie miłego, przypomnij sobie, dlatego nazwałem cię Wieśniarą i tego oczywiście nie cofam, bo jesteś niekumana, wieśniara i to że cię rzuciło paru chłopców przerzucasz teraz na innych gości, to jest frustracja młoda damo, czemu jesteś taka kąśliwa co? aż się wylewa. Dlatego podobają ci się dojrzali faceci, bo chcesz uniknąć rozczarowania. Ja to na prawdę wiem, wiem jeszcze coś ale już nie będę się tu wychylał z interpretacją (prawidłową) twojej osoby, bo twa mojej jest zupełnie błędna. Za to jak się poczułaś urażona to cię przepraszam i tyle. Nie bądź taką Modliszka bo nie wszyscy są tacy jak ci się po okładce wydaję. Teraz to już Pa pa bo dalsze teksty nie mają sensu.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

O czym teraz myślisz?

przez magnolia84 20 lut 2015, 11:57
Kontrast, jeszcze raz mówię: mogę zacytować całą korespondencję i się okaże, czy Twoje "wariacje" na ten temat są podstawne. To Ty mnie pierwszy wyzwałeś na pw i dziś na forum. Nie byłam niemiła (ale jeżeli grzeczną odmowę wysłania fotek tak odbierasz, to nie mam więcej nic do dodania). Jeżeli byłabym taką osobą, jak wyżej mnie opisałeś, żaden facet z forum nie zamieniłby ze mną ani słowa. Miałam tyle szczęścia, że dotąd żaden facet mnie nie rzucił więc Twoje domysły są nietrafione. Rozkminiaj dalej moją "modliszkowatość". Co do mojej większej sympatii do dojrzałych mężczyzn, to prosta sprawa: nie zachowują się tak niedojrzale jak niedoruchane sfrustrowane pajace. Nie jestem głodną uwagi gówniarą, która wysyła każdemu chłopakowi swoje focie i flirtuje z połową forum dla fanu. Przykro mi, że Cię rozczarowałam.

P.S. Ktoś mi pisał, że "lubi inteligentne złośnice" :mrgreen:
magnolia84

O czym teraz myślisz?

przez Kontrast 20 lut 2015, 12:04
Mnie nie rozczarowałaś, od razu wiedziałem kim jesteś, to czuć.

O czym teraz myślisz?

przez magnolia84 20 lut 2015, 12:08
Kontrast, a prośba o zdjęcia, komplementy na początku i posty na forum to tak dla pewności rozumiem? :lol: oj chłopczyku, bo się Twoje siostry rozczarują ... :mrgreen:
magnolia84

O czym teraz myślisz?

przez Kontrast 20 lut 2015, 12:11
Nie możliwe że ci napisałem jakiś komplement, ja to teraz kategorycznie odwołuję.

O czym teraz myślisz?

przez magnolia84 20 lut 2015, 12:12
och ta modliszkowata wieśniara magnolia, jeszcze jak zmyśla zapyziała dziewucha! :evil:
magnolia84

O czym teraz myślisz?

przez Wolfx 20 lut 2015, 12:13
Kontrast prośba o zdjęcia na Pw :-) wystarczy jedno w wątku ,,Ludzie z forum,,
Wolfx

O czym teraz myślisz?

przez Kontrast 20 lut 2015, 12:15
Boże co za Stara Niekumana. Przeprosisz i będzie po sprawie...

O czym teraz myślisz?

przez magnolia84 20 lut 2015, 12:34
nie bawią mnie już Twoje żarty
magnolia84

O czym teraz myślisz?

przez mark123 20 lut 2015, 13:27
O tym, że jestem kosmitą uwięzionym w ludzkim ciele i dlatego mam wiele rzeczy inaczej.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

O czym teraz myślisz?

przez madlen92 20 lut 2015, 22:06
Latka lecą, a przekaz aktualny jak nigdy dotąd. Wspaniale!
madlen92

O czym teraz myślisz?

przez Steviear 21 lut 2015, 00:16
Myślę i czuję że nie pasuję. Tutaj.. gdzie indziej, wszędzie.

Sortuj wg