O czym teraz myślisz?

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

O czym teraz myślisz?

przez Kontrast 20 lut 2015, 10:57
Tez cię bardzo lubię, ale żeśmy źle zaczęli:) To co może seks na zgodę? :mrgreen:
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

O czym teraz myślisz?

przez magnolia84 20 lut 2015, 10:59
Popróbuj szczęścia na innym froncie, a nuż któraś się nabierze na niewyszukane końskie zaloty :mrgreen: , bo ja jakoś nie jestem zainteresowana :bezradny:
magnolia84

O czym teraz myślisz?

przez Kontrast 20 lut 2015, 11:05
UUu mongoli pokazuję prawdziwą naturę, szybko.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

O czym teraz myślisz?

przez Wolfx 20 lut 2015, 11:07
Kontrast Ty się tu ostatnio,,sprzętem,,chwaliłeś ,a nóż któraś złapała haczyk :-)
Wolfx

O czym teraz myślisz?

przez Kontrast 20 lut 2015, 11:08
Raczej ścisk dupy:)

O czym teraz myślisz?

przez magnolia84 20 lut 2015, 11:09
Kontrast, Twoją miałam już okazję zobaczyć w pełnej krasie "żenua" Nawet hobbyturysta wydaje się być w te klocki lepszym :mrgreen: Ucz się od lepszych :D
magnolia84

O czym teraz myślisz?

przez Kontrast 20 lut 2015, 11:12
Ola boga to że ci napisałem, ze jesteś ,,Wieśniarą'' to nic złego. Przed chwileczką to udowodniłaś w pełnej krasie. Wtedy też nie załapałaś i napisałaś coś w stylu ,,dlatego lubię facetów po pięćdziesiątce bo nie piszą takich głupot'' A patrz jak cię celnie wtedy na pw trafiłem. Jesteś zapyziała jak się patrzy, wystarczy tylko w odpowiednią kartę uderzyć.

O czym teraz myślisz?

przez magnolia84 20 lut 2015, 11:15
Kontrast, jak się nie dostanie zabawek, o które się prosi ("pokażesz mi więcej fotek plisssssssssss"), to wyzywa się kogoś od wieśniar kalafiorze? :brawo: pogratulować mądrości :mrgreen:

-- 20 lut 2015, 10:19 --

facetów po 50? Ciekawe, bo nie napisałam czegoś takiego, ale skoro zaczynasz cytowac pw, to cytuj wiernie, a nie dodajesz od siebie swoje pierdolety. Jeżeli chcesz, to wrzucę tu Twoje "perełki" i zobaczymy kto wyjdzie na zapyzialca :mrgreen:
magnolia84

O czym teraz myślisz?

przez Kontrast 20 lut 2015, 11:21
Różnica między nami jest taka, że ja to piszę na żarty a ty od razu przybiegasz z Prywatną Korespondencją i tupiesz nóżkami porównując mnie (jakby to miało obrazić) z Hobbym jednym z najbardziej wporzo z dystansem ludzi na tym forum, to dla mnie żaden wstyd. Wstyd to mieć taki dupościsk aby odrazy stawać, tupać i serwować czyjeś PW :shock: :shock: :shock: łęeeeeee fujjjj. Wyluzuj Mała, bo ci Viking ucieknie jak zobaczy co tam w środku się dzieje.

O czym teraz myślisz?

przez magnolia84 20 lut 2015, 11:27
Kontrast, rozumiem, że duma ucierpiała po tym jak Cię na pw spławiłam więc postanowiłeś wsadzać nosa w moje relacje z innymi użytkownikami forum? Nie dziw się później, że komuś się to nie podoba. To Ty zacząłeś serwować pw, a co do dupościsku, to udowodniłeś jaki masz, kiedy nie dostałeś tego, czego chciałeś. Nie porównałam Cię nie do hobbiego (daleko Ci do niego), tylko do jego taktyki wobec forumowiczek.
Ostatnio edytowano 20 lut 2015, 11:32 przez magnolia84, łącznie edytowano 1 raz
magnolia84

O czym teraz myślisz?

przez RunForrest 20 lut 2015, 11:29
Wikingowie nie uciekają :mrgreen:
RunForrest

O czym teraz myślisz?

przez Wolfx 20 lut 2015, 11:36
:-) O wiośnie.
Ostatnio edytowano 20 lut 2015, 11:38 przez Wolfx, łącznie edytowano 1 raz
Wolfx

O czym teraz myślisz?

przez Kontrast 20 lut 2015, 11:36
Mongolia, Boże to były żarty. Straszna jesteś nie kumana. Ale skończmy bo z tobą to się chyba nie da miło. PA pa Aha dla zainteresowanych, oczywiście nie przytoczyłem tu żadnego pw.

O czym teraz myślisz?

przez magnolia84 20 lut 2015, 11:41
Kontrast mam uczulenie na tego typu "żarty", które są niczym innym jak wylewanie swoich frustracji na kogoś, z kim rozmowa poszła Ci nie po Twojej mysli i to z Twojej własnej winy. Miło się ze mną da, ale nie w Twój pattern
magnolia84

Sortuj wg