O czym teraz myślisz?

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

O czym teraz myślisz?

przez magnolia84 07 lut 2015, 15:32
Reiben napisał(a):Valdoxan, ciulowo to chyb brzmi z ulotk, na dokładkę do paro i cloranxenu

zapytaj kiedy o milnacipran

-- 07 lut 2015, 15:30 --

o czym teraz myślę? o guzie chromochłonnym. Pewnie mi na mózg bije, ale zgadzają się wszystkie objawy :pirate:
magnolia84

O czym teraz myślisz?

przez black swan 07 lut 2015, 18:14
katia010 napisał(a):Eh, mam niezły mętlik w głowie - zaczynam coś robić konkretnego, i nagle orientuję się , że jestem w innym pokoju i chodzę tam i z powrotem wracając do ostatniej myśli; nie mogę się skupić na niczym :(

A teraz dokładnie przypomniało mi się to co kiedyś powiedziała mi moja znajoma - że niektórym osobom już nie należy pomagać, tylko je dobić skracając im w ten sposób cierpienia. Może w niektórych przypadkach tak rzeczywiście powinno być, jak ma się do czynienia ze stanem agonalnym. Tylko teraz pytanie co kto rozumie poprzez słowo agonia - definicje mogą być różne. Dla niektórych może to być ćpun strzelający herę z wypranym mózgiem, dla innych dzieciak z patologicznego domu z wyciągniętym swetrem - od którego należy się odgrodzić wysokim murem i otoczyć ładnymi rzeczami by móc zapomnieć o tym przykrym obrazku. Po co walczyć o związek skoro nie łączy nas uczucie tylko agonia ( wczoraj pokłóciliśmy się o kolor obrusu na stole). Ludzie żyją obecnie w dobrobycie i przez to nieraz błahe sprawy urastają do rangi tragedii i agonii. Z resztą o wiele łatwiej jest coś skazać na niepowodzenie niż nad czymś popracować. Dla mnie to takie trochę ruskie podejście. Po co zadbać o zdrowie pracownika - lepiej się go pozbyć i znaleźć sobie nowego, - w końcu tego kwiatu nigdy nie zabraknie.

No to tyle, już się postaram nie zaśmiecać tego forum, przynajmniej do czasu ;P, chociaż i beze mnie to i tak wielki śmietnik, więc specjalnych wyrzutów nie mam.

Ciekawe - ta znajoma miała na myśli poprzez dobić - zabić? Bo nie widzę jakby tu można było kogoś dobić ostatecznie, tak że się już nie podniesie. ;) Kłócenie się o kolor obrusu - coś o tym wiem. U nas to wynika z wzajemnej frustracji, która narosła grubo po obu stronach i wylewa się już brzegami przy każdej możliwej sytuacji - choćby kolor obrusu. Czasem daje się ją rozładować, ale po jakimś czasie, gdy jakiś większy spór nie został rozwiązany, ta frustracja znowu narasta. I zaczyna przelewać się na każdą pierdołę. Lekiem jest zażegnać największy spór, podwaliny frustracji. Jeśli nie da się tego zrobić, pozostaje chyba tylko się rozejść...
No risk - no fun, no pain - no gain.

O czym teraz myślisz?

przez kupmitrumne 07 lut 2015, 19:31
Kiedy mój siniak na tylku się zmmniejszy :cry:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

O czym teraz myślisz?

przez Zbychu 1977 07 lut 2015, 19:49
Czy budować schron.
Zbychu 1977

O czym teraz myślisz?

przez katia010 07 lut 2015, 19:59
Przed czym schron?

O czym teraz myślisz?

przez Zbychu 1977 07 lut 2015, 20:01
katia010 napisał(a):Przed czym schron?

Wojną która może eskalować poza ukrainę. :?
Zbychu 1977

O czym teraz myślisz?

przez mark123 07 lut 2015, 21:26
O tym, dlaczego niektórzy w związku/małżeństwie mówią sobie, że się kochają, podczas gdy tak na prawdę się nie kochają.
Gdyby prawo funkcjonowało uczciwie, w więzieniach mogłoby się znaleźć nawet 3/4 lekarzy.
Współczesna psychologia potrzebuje rewolucji.
Tylko ci, którzy nie są związani sympatią z psami, mogą zrozumieć, jakie te zwierzęta są naprawdę. Każde zwierzę jest bardziej przyjazne dla człowieka niż pies.

O czym teraz myślisz?

przez Steviear 08 lut 2015, 17:42
Jestem taka głupia. Latka lecą a rozumu nie przybywa.( teraz już pewnie ubywa ;d )
Może jeszcze się zmienię. Nic nie jest do końca pewne.

O czym teraz myślisz?

przez black swan 08 lut 2015, 17:54
O tym, że jestem leniwa i nic mi się nie chce. Jedynie bujać w obłokach i robić nic sensownego.
No risk - no fun, no pain - no gain.

O czym teraz myślisz?

przez Bukowski 08 lut 2015, 17:55
Może jeszcze się zmienię. Nic nie jest do końca pewne.

Owszem, co najwyżej na gorsze. Nie miej złudzeń.
Bukowski

O czym teraz myślisz?

przez Zebrec 09 lut 2015, 02:06
O przyszłości. :?
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

O czym teraz myślisz?

przez Saraid 09 lut 2015, 06:42
Zebrec napisał(a):O przyszłości. :?

Nie wato się nią zamartwiać na zapas,nie ogarniam dzisiejszego dnia nawet. :bezradny:
Saraid

O czym teraz myślisz?

przez Steviear 09 lut 2015, 13:15
Messiah napisał(a):Owszem, co najwyżej na gorsze. Nie miej złudzeń.

No tak. Lepiej polecę już po szpadel :D
Uważam że ludzie się zmieniają(nie tylko na gorsze) ale każdy ma inne zdanie na ten temat i to rozumiem.

O czym teraz myślisz?

przez Zebrec 09 lut 2015, 14:47
white Lily napisał(a):
Zebrec napisał(a):O przyszłości. :?

Nie wato się nią zamartwiać na zapas,nie ogarniam dzisiejszego dnia nawet. :bezradny:

Zgadzam się, ale czasami ciężko jest o niej nie myśleć. :?
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Sortuj wg