O czym teraz myślisz?

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

O czym teraz myślisz?

przez magnolia84 05 lut 2015, 21:54
że 14 lutego występuje w Krakowie Ennio Morricone :105:
magnolia84

O czym teraz myślisz?

przez katia010 05 lut 2015, 22:55
ostatnio albo w ogóle nie myślę albo mam gonitwę myśli :/

O czym teraz myślisz?

przez dar 06 lut 2015, 00:45
myślę sobie, że dziwne wybory mnie spotykają... czasem po prostu nie chciałbym wybierać. :roll:
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

O czym teraz myślisz?

przez katia010 06 lut 2015, 01:25
Eh, mam niezły mętlik w głowie - zaczynam coś robić konkretnego, i nagle orientuję się , że jestem w innym pokoju i chodzę tam i z powrotem wracając do ostatniej myśli; nie mogę się skupić na niczym :(

A teraz dokładnie przypomniało mi się to co kiedyś powiedziała mi moja znajoma - że niektórym osobom już nie należy pomagać, tylko je dobić skracając im w ten sposób cierpienia. Może w niektórych przypadkach tak rzeczywiście powinno być, jak ma się do czynienia ze stanem agonalnym. Tylko teraz pytanie co kto rozumie poprzez słowo agonia - definicje mogą być różne. Dla niektórych może to być ćpun strzelający herę z wypranym mózgiem, dla innych dzieciak z patologicznego domu z wyciągniętym swetrem - od którego należy się odgrodzić wysokim murem i otoczyć ładnymi rzeczami by móc zapomnieć o tym przykrym obrazku. Po co walczyć o związek skoro nie łączy nas uczucie tylko agonia ( wczoraj pokłóciliśmy się o kolor obrusu na stole). Ludzie żyją obecnie w dobrobycie i przez to nieraz błahe sprawy urastają do rangi tragedii i agonii. Z resztą o wiele łatwiej jest coś skazać na niepowodzenie niż nad czymś popracować. Dla mnie to takie trochę ruskie podejście. Po co zadbać o zdrowie pracownika - lepiej się go pozbyć i znaleźć sobie nowego, - w końcu tego kwiatu nigdy nie zabraknie.

No to tyle, już się postaram nie zaśmiecać tego forum, przynajmniej do czasu ;P, chociaż i beze mnie to i tak wielki śmietnik, więc specjalnych wyrzutów nie mam.

O czym teraz myślisz?

przez lojantka 06 lut 2015, 15:52
tryb samolotowy został wyłączony
lojantka

O czym teraz myślisz?

przez Reiben 06 lut 2015, 18:16
dostałem eksperymentalny lek za 2 bańki, chyba ruscy produkują go z czelabińskiego meteorytu, ale przecież taka miła pani doktor nie mogła sprzedać mnie na świnię doświadczalną, nawet się ogoliłem i zęby umyłem
Reiben

O czym teraz myślisz?

przez Absinthe 06 lut 2015, 18:19
Reiben, co to za lek?
You have to die a few times
before you can really
live.
Von all den Dingen, die ich verloren habe, vermisse ich meinen Verstand am meisten

O czym teraz myślisz?

przez Reiben 06 lut 2015, 18:25
Valdoxan, ciulowo to chyb brzmi z ulotk, na dokładkę do paro i cloranxenu
Reiben

O czym teraz myślisz?

przez Steviear 06 lut 2015, 19:19
Boję się tego co nadejdzie. Boję się, bo wystarczy jeden zły ruch jednego człowieka aby do końca mi zepsuć życie. :?

O czym teraz myślisz?

przez magnolia84 06 lut 2015, 20:13
że mój były 45 letni nauczyciel geografii jest nadal niezłym ciachem i niepotrzebnie odmawiam mu spotkania na drinka i o tym, że nieświadomie lubię starszych o co najmniej 5 lat mężczyzn :bezradny:
magnolia84

O czym teraz myślisz?

przez patgaret 06 lut 2015, 20:16
magnolia84, :hide: ja mam 35 lat, jestem mlodszy od niego hehe
Ostatnio edytowano 06 lut 2015, 20:17 przez patgaret, łącznie edytowano 1 raz
Najładniejsze męskie oczy na Forum

O czym teraz myślisz?

przez magnolia84 06 lut 2015, 20:17
patgaret, ale mam czuja! :lol: nawet przez internet :hide:
magnolia84

O czym teraz myślisz?

przez i_am_a_legend 06 lut 2015, 21:37
Steviear napisał(a):Boję się tego co nadejdzie. Boję się, bo wystarczy jeden zły ruch jednego człowieka aby do końca mi zepsuć życie. :?

Będziesz miała operację?
i_am_a_legend

O czym teraz myślisz?

przez Steviear 06 lut 2015, 23:34
i_am_a_legend, Żeby tylko jedną.
Boję się bo czesto okazuje sie ze lekarz ma głeboko gdzieś nfz a gdy sypnie się prywatnie po łapie to dopiero dobrze potraktuje :)

Sortuj wg