O czym teraz myślisz?

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

O czym teraz myślisz?

przez Aranjani 12 sty 2015, 09:07
kotek em, urlop na żądanie to urlop na żądanie, nie trzeba sie tłumaczyc :smile:
Aranjani

O czym teraz myślisz?

przez khaleesi 12 sty 2015, 10:16
O tym,ze chyba najwyższy czas na stałe pożegnac sie z tym forum bo nic dobrego mnie tu nie spotyka. Nadaje mi sie zle intencje nie znając mnie w ogóle jatrzenie za plecami a przyklady podawane malo wspólnego mają z rzeczywistością. Juz mi sie sprzykrzylo to forum po raz kolejny juz tu nie wrócę. pełno tu dikopywania i zabawy ludzkim kosztem. pozdrawiam przychylnych i jeszcze zdrowo myslacych.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

O czym teraz myślisz?

przez Candy14 12 sty 2015, 11:07
khaleesi, powaznie? Nie daj sie tym co lubia obrabiac dupe za plecami. Na kazdym forum sie tacy znajda. Olej ich i zostan
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

O czym teraz myślisz?

przez wiejskifilozof 12 sty 2015, 11:10
khaleesi napisał(a):O tym,ze chyba najwyższy czas na stałe pożegnac sie z tym forum bo nic dobrego mnie tu nie spotyka. Nadaje mi sie zle intencje nie znając mnie w ogóle jatrzenie za plecami a przyklady podawane malo wspólnego mają z rzeczywistością. Juz mi sie sprzykrzylo to forum po raz kolejny juz tu nie wrócę. pełno tu dikopywania i zabawy ludzkim kosztem. pozdrawiam przychylnych i jeszcze zdrowo myslacych.

Pisz do mnie na pw.Ja zawsze chętnie pogadam.

O czym teraz myślisz?

przez wel2 12 sty 2015, 11:14
khaleesi, jejku ja mam takie same odczucie wobec mojej osoby ale może zasłużenie. nie wiem.
ale z kolej mało zauważam jeśli dzieje się coś takiego wobec innej osoby i nie mam pojęcia czy są tu jakieś przeciwstawne fronty czy nie.
jeśli patrzysz na zachowanie drugiego człowieka i nie widzisz w nim piękna jego niezaspokojonych potrzeb, które stara się zaspokoić, to nieuważnie patrzysz.

jeśli mam ochotę krytykować, oceniać, jeśli czuję złość, to jest duża szansa, że patrzę tylko po wierzchu.

O czym teraz myślisz?

przez kotek em 12 sty 2015, 11:43
Aranjani, wiem, tak też zrobiłam.
khaleesi, jak w realu, forum to mikrospołeczność.
Obrazek

O czym teraz myślisz?

przez wel2 12 sty 2015, 11:52
kotek em, to spokojnego wypoczynku życzę :)
jeśli patrzysz na zachowanie drugiego człowieka i nie widzisz w nim piękna jego niezaspokojonych potrzeb, które stara się zaspokoić, to nieuważnie patrzysz.

jeśli mam ochotę krytykować, oceniać, jeśli czuję złość, to jest duża szansa, że patrzę tylko po wierzchu.

O czym teraz myślisz?

przez kotek em 12 sty 2015, 11:56
wel2, dzięki ;).
Obrazek

O czym teraz myślisz?

przez Reiben 12 sty 2015, 14:28
kurva psychiatrzy w centrum miasta w wychuchanych super hiper eksluziw napiedlajacych po oczach biela przychodniach, kogo oni chca leczyc, dziwki showbiznesu z depresja od za malych cyckow? psychiatra powinien przyjmowac w stumilowym lesie w chatce na kurzej lapce w tym pokurwionym nierozumnym krjau, nie wyobrazam sobie osoby z ciezkim lekiem niezdolnej wystawic nogi z domu w srodku nocy szukajacej pomocy u psychiatry, w ogole nei wyobrazam sobie co ma zrobic bo nie wmowicie mi ze jak zadzwoni na pogotowie to przyjedzie, swoje dosw z dyspozytorai mam niewiele brakowalo zebym grozil ze znajde i zajebie gdy niechcieli wyslac karetki do 80letniej kobiety z 40 st tracacej przytomnosc
Reiben

O czym teraz myślisz?

przez kupmitrumne 12 sty 2015, 15:46
Reiben, miałam kiedyś duszności , dzwoniac po pomoc świąteczna uslyszalam , żebym sobie wzięła na dusznosci flegamine ,bo maja za mało lekarzy żeby kogoś wysłać , zreszta nie potrzebuje aż tak pilnie pomocy , prędzej wyskocze przez okno , niż zadzwonie kiedyś po pomoc ...

O czym teraz myślisz?

przez madlen92 12 sty 2015, 18:37
lol, że co?
madlen92

O czym teraz myślisz?

przez JERZY62 12 sty 2015, 18:39
O tym że pije teraz dobrą herbatkę ;)
♪♪♪

O czym teraz myślisz?

przez magnolia84 12 sty 2015, 18:41
że przypominam teraz takiego zmokłego, zmarzniętego i poturbowanego zwierzaka, którego każdy przegania, a on błąka się tracąc nadzieję, że znajdzie się jeszcze ktoś, kto go przygarnie i pokocha bez względu na to, jaki jest

ale smęcę :oops: :hide:
magnolia84

O czym teraz myślisz?

przez madlen92 12 sty 2015, 20:51
Panie i Panowie z niejakiej wiejskiej powinni wprowadzić prohibicję i zaprowadzić porządek podwyższając podatki, powinni też dać sobie 10% POdwyżki do swych marnych pensji. Powinni też zlikwidować Trybunał Stanu. Chociaż nie, jakaś fasada powinna zostać. Rację mają, polać im! Ku*wa zapomniałam, że porządek jest.
madlen92

Sortuj wg