O czym teraz myślisz?

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

O czym teraz myślisz?

przez wel2 04 sty 2015, 03:11
kotek em, chyba nie działa to :P
Obrazek
jeśli patrzysz na zachowanie drugiego człowieka i nie widzisz w nim piękna jego niezaspokojonych potrzeb, które stara się zaspokoić, to nieuważnie patrzysz.

jeśli mam ochotę krytykować, oceniać, jeśli czuję złość, to jest duża szansa, że patrzę tylko po wierzchu.

O czym teraz myślisz?

przez kotek em 04 sty 2015, 03:26
wel2, ja potrafię do rana przesiedzieć, a nie mam problemów ze spaniem. ;)
Obrazek

O czym teraz myślisz?

przez wel2 04 sty 2015, 10:10
a jak ci się udaje przesiedzieć do rana, co robisz ? i wtedy kiedy idziesz spać ?
jeśli patrzysz na zachowanie drugiego człowieka i nie widzisz w nim piękna jego niezaspokojonych potrzeb, które stara się zaspokoić, to nieuważnie patrzysz.

jeśli mam ochotę krytykować, oceniać, jeśli czuję złość, to jest duża szansa, że patrzę tylko po wierzchu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

O czym teraz myślisz?

przez Steviear 04 sty 2015, 10:19
Kiedy to się skończy? :hide:

O czym teraz myślisz?

przez kotek em 04 sty 2015, 10:23
wel2, właśnie jeszcze od wczoraj tutaj siedzę. Ale mogę sobie na to pozwolić tylko w wolne dni, bo pracuję. Dzisiaj jest już za późno, więc spać pójdę wieczorem, zwykle jednak gdzieś nad ranem kładę się spać.
Siedzę w necie, jem, czasami w nocy wstawiam pranie.
Obrazek

O czym teraz myślisz?

przez wel2 04 sty 2015, 12:04
kotek em, o matko :) ja bym się chyba autentycznie zapłakała gdybym nie spała całą noc i czekała do kolejnej nocy ? :)
Muszę strasznie dużo spać, dużo odpoczywać nawet jak mi się za bardzo nie chce bo mój organizm się bardzo wolno regeneruje a tylko jak jestem w pełni wypoczęta mam ochotę zrobić coś więcej w życiu niż siedzieć i narzekać.

no ale czasem jestem zmuszona nie spać. ale mam taki idiotyczny pomysł. że zrobię sobie listę rzeczy na które szkoda mi czasu, a które można by w końcu zrobić w taką noc :)

O czym teraz myślisz?

przez kotek em 04 sty 2015, 12:11
wel2, z tą listą, wg mnie, to dobry pomysł. Pozdrawiam ;).
Obrazek

O czym teraz myślisz?

przez magnolia84 04 sty 2015, 12:23
Od miesiąca rozkminiam jaki to będzie miało finał, że powinnam to zostawić, że nie warto, że miałam dowody, że nic się w tym temacie już nie da skleić, a jednak czekam połowy stycznia jak zbawienia, mimo, że wiem, niemal jestem pewna rezultatu. Strzępy nadziei są bezlitosne, męczą, ranią.
magnolia84

O czym teraz myślisz?

przez Qrf 04 sty 2015, 17:41
Że fajnie robić to, co się lubi.
Qrf

O czym teraz myślisz?

przez Steviear 05 sty 2015, 03:41
Że tak dużo czasu do rana mi zostało a ja już spałam i nie wiem... chyba z nudy umrę i z zimna :)

O czym teraz myślisz?

przez wel2 05 sty 2015, 03:44
Steviear, z zimna pewnie też bym umarła.
nie znoszę zimna. Mogę nawet spać w kurtce zimowej żeby nie marznąć (mogę nawet polecić ten sposób ;-)

-- 05 sty 2015, 02:48 --

a jeśli o nudę, czytałam artykuł
i było tam coś, o tym że nuda to efekt zablokowania dostępu do przeżyć w sferze nieświadomości.

-- 05 sty 2015, 02:55 --

to ten artykuł o nudzie
http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obc ... awic_.html

O czym teraz myślisz?

przez Steviear 05 sty 2015, 03:58
wel2, A to tak zimno było żeby w kurtce spać? :D
Lubię jak jest chłodno ale jak już czuję że moje ręce drętwieją to nie jest fajnie :)
Próbowałam z kurtką :D ale niewygodne to strasznie. Jak w więzieniu. Nigdy więcej.

Zagmatwane bardzo aż nie ogarniam :).. Zabija mnie świadomość że jeszcze 6 godzin.
O dzięki za link :D

O czym teraz myślisz?

przez madlen92 05 sty 2015, 04:05
z pewnością się nie wożę o tej porze...
madlen92

O czym teraz myślisz?

przez wel2 05 sty 2015, 04:07
nie inni spali normalnie, tylko ja dawno temu byłam tak zapracowana że mój organizm nie był w stanie nadążyć z regeneracją
i któregoś razu powiedziałam sobie "dość. pieprze że w Polsce się nie śpi w kurtce" (mniej więcej ;-) )
I dzięki tej kurtce rano budziłam się w lepszym nastroju.

a ciepłe mleko, ciepłe kakao <3, melisa, rumianek ? na sen

a ten artykuł jest przystępny. Ja nie czytam zbyt skomplikowanych rzeczy :-)

Sortuj wg