O czym teraz myślisz?

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

O czym teraz myślisz?

przez Zebrec 04 maja 2014, 23:52
O tym, że chciałbym poznać kogoś z forum i szczerze porozmawiać.
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

O czym teraz myślisz?

przez dar 05 maja 2014, 01:08
kurva mać znów myślę o tym, że zjadłbym jeszcze kebaba :shock:
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

O czym teraz myślisz?

przez Arhol 05 maja 2014, 08:44
Skrajności...
Równocześnie podziwiam ludzi, że są w stanie oddać się pracy,pasji,rodzinie,idei...czemukolwiek,zaprzedać temu wręcz "całego siebie",jaki priorytet potrafią temu nadać,z drugiej strony jak to małostkowe...wszystkie nasze ambicje,marzenia,cele...śmierć i cała sterta innych kwestii które nad nami górują,jak człowiek w skali świata jest płotką,pyłem czy prawie że niczym.

A z tych bardziej przyziemnych,czy uda się zrobić deal w lipcu. I czy faktycznie aż tak mam nayebane w głowie czy "brak sił" by wchodzić w jakieś relacje,czy sam sobie tak do łba wciskm.
That's all D:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

O czym teraz myślisz?

przez barbieturan 05 maja 2014, 09:20
o tym czy sie odezwie a w przerwie wymyślam nędzny plan na dzis
Jestem pod nieustannym gradem niepokojów. Czego chcę teraz, tego już nie chcę za chwilę. Gdy wszedłem już po schodach na górę, nie wiem jeszcze, w jakim będę nastroju, gdy wejdę do mieszkania. Muszę nagromadzić w sobie niepewności, zanim staną się one jakąś małą pewnością.

O czym teraz myślisz?

przez dar 05 maja 2014, 22:31
myślę o przyszłości, a dokładniej o tym że nie warto myśleć o przyszłości, a o przeszłości zresztą też nie ma sensu rozmyślać :lol:
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

O czym teraz myślisz?

przez Powietrzny Kowal 05 maja 2014, 23:20
O tym, że chcę już 2 czerwca Obrazek
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

O czym teraz myślisz?

przez tahela 05 maja 2014, 23:24
o życiu i o tym co ważne
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

O czym teraz myślisz?

przez Zebrec 05 maja 2014, 23:27
W której piżamie iść spać. ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

O czym teraz myślisz?

przez Arhol 06 maja 2014, 08:12
Człowieczeństwo mnie wkoorwia.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

O czym teraz myślisz?

przez barbieturan 06 maja 2014, 10:17
Co jest miarą człowieka ?
Jestem pod nieustannym gradem niepokojów. Czego chcę teraz, tego już nie chcę za chwilę. Gdy wszedłem już po schodach na górę, nie wiem jeszcze, w jakim będę nastroju, gdy wejdę do mieszkania. Muszę nagromadzić w sobie niepewności, zanim staną się one jakąś małą pewnością.

O czym teraz myślisz?

przez macieywwa 06 maja 2014, 12:49
Jak dalej spożytkować ten piękny słoneczny dzien...zrobiłem juz dzisiaj wszystko co należało zrobic...
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

O czym teraz myślisz?

przez DwaGuziki 06 maja 2014, 14:29
Dlaczego ludzie są tak bardzo krótkowzroczni i egoistyczni ?
Vivere est militare ...

Życie jest małą ściemniarą, francą, wróblicą, cwaniarą. Plącze nam nogi i mówi idź!

.... Spełniania marzeń ciąg dalszy ....

O czym teraz myślisz?

przez Arhol 06 maja 2014, 16:57
DwaGuziki napisał(a):Dlaczego ludzie są tak bardzo krótkowzroczni i egoistyczni ?

Bo są ludźmi,topimy sie we własnej krwi,mordujemy manipulujemy,kłamiemy,często nie z konieczności ale kaprysu i własnych pobudek,często równie okrutnych co bezsensownych,tak i w drugą stronę,ile w nas potencjału do destrukcji tak samo sporo do kreatywności i rozwoju.
Potencjał ewolucji ludzkiej jest praktycznie nieograniczony,martwi mnie jednak czasem kierunek w którym to zmierza..istotnie,ludzie są równie bezsensownym co fascynujące gatunkiem,prawie jak tasmański kogut widmo z ciałem dziobaka popijającym Jacka Danielsa z mirindą i jadem płaszczki
Moderator

O czym teraz myślisz?

przez pająk 06 maja 2014, 16:59
Kestrel napisał(a):
DwaGuziki napisał(a):Dlaczego ludzie są tak bardzo krótkowzroczni i egoistyczni ?

Bo są ludźmi,topimy sie we własnej krwi,mordujemy manipulujemy,kłamiemy,często nie z konieczności ale kaprysu i własnych pobudek,często równie okrutnych co bezsensownych,tak i w drugą stronę,ile w nas potencjału do destrukcji tak samo sporo do kreatywności i rozwoju.
Potencjał ewolucji ludzkiej jest praktycznie nieograniczony,martwi mnie jednak czasem kierunek w którym to zmierza..istotnie,ludzie są równie bezsensownym co fascynujące gatunkiem,prawie jak tasmański kogut widmo z ciałem dziobaka popijającym Jacka Danielsa z mirindą i jadem płaszczki

salvia divinorum.
pająk

Sortuj wg