O czym teraz myślisz?

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

O czym teraz myślisz?

przez Reiben 16 kwi 2014, 23:44
tylko czy on wie, że zaczynając z psychoterapią niech sobie zakreśli w kalendarzyku kilka lat a na koncie bankowym zamrozi kilka tysiaczków :]
a na końcu ma największe szanse i tak usłyszeć...no to jest baaaaardzo długa terapia i nie zawsze skutkuje, to oczywiście zależy wszystko od chorego
:lol:
Reiben

O czym teraz myślisz?

przez magnolia84 16 kwi 2014, 23:46
Nie interesuje mnie skąd pochodzi artykuł, bo w tym temacie nie ma miejsca na jakieś manipulacje czy podziały na frakcje. Pokazane jest doświadczenie pewnej kobiety i postawione proste pytanie: do jakiego momentu możemy próbować radzić sobie sami, a kiedy powinniśmy skorzystać z fachowej pomocy?
magnolia84

O czym teraz myślisz?

przez Alien81 16 kwi 2014, 23:46
Reiben napisał(a):tylko czy on wie, że zaczynając z psychoterapią niech sobie zakreśli w kalendarzyku kilka lat a na koncie bankowym zamrozi kilka tysiaczków :]
a na końcu ma największe szanse i tak usłyszeć...no to jest baaaaardzo długa terapia i nie zawsze skutkuje, to oczywiście zależy wszystko od chorego
:lol:

Reiben, istnieją w ogóle jakieś niezbite naukowe dowody na skuteczność psychoterapii?
Pan Naczelnik już idzie do domu, bo ten zbój zaraz tu będzie...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

O czym teraz myślisz?

przez magnolia84 16 kwi 2014, 23:47
Reiben, za kasę którą wydałeś na Twoje wszystkie prochy można by sto kilkuletnich terapii przeprowadzić i skutek może okazać się podobny w obu metodach leczenia.
magnolia84

O czym teraz myślisz?

przez kupmitrumne 16 kwi 2014, 23:49
Pewnie ktoś tam się wyleczył dzięki psychoterapie , ale ja i tak w to całe grzebanie się w dzieciństwie i inne bajery nie wierze , wole sobie kupić porządny wibrator niż dać kasę na psychoterapie :bezradny:

O czym teraz myślisz?

przez Reiben 16 kwi 2014, 23:49
Alien81, tak- na cmentarzach, skuteczność była bo leczony w końcu zrozumiał, że jest robiony w ciula :>
Reiben

O czym teraz myślisz?

przez Arhol 16 kwi 2014, 23:49
kupmitrumne napisał(a):Pewnie ktoś tam się wyleczył dzięki psychoterapie , ale ja i tak w to całe grzebanie się w dzieciństwie i inne bajery nie wierze , wole sobie kupić porządny wibrator niż dać kasę na psychoterapie :bezradny:

Szczerość :mrgreen: :lol:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

O czym teraz myślisz?

przez Reiben 16 kwi 2014, 23:50
magnolia84 napisał(a):Reiben, za kasę którą wydałeś na Twoje wszystkie prochy można by sto kilkuletnich terapii przeprowadzić i skutek może okazać się podobny w obu metodach leczenia.

pełna zgoda- skutek ten sam czyli żaden ;]
Reiben

O czym teraz myślisz?

przez magnolia84 16 kwi 2014, 23:50
Alien81, terapia na pewno nie szkodzi. Co do farmakoterapii... z tym bywa różnie. Poza tym łykamy mnóstwo prochów, których działanie nie jest do końca poznane więc o czym mowa? :D Uważam, że nie wolno przekreślać żadnej z metod leczenia.
Znam osoby, które za pomocą terapii poz.-beh. pozbyły się zakorzenionych od dawna fobii, z którymi leki nie potrafiły sobie poradzić.
magnolia84

O czym teraz myślisz?

przez Reiben 16 kwi 2014, 23:51
kupmitrumne, no ale chyba najlepszy to taki darmowy perpetum mobile co nie?
if u know what im talking about... :lol:
Reiben

O czym teraz myślisz?

przez Absinthe 16 kwi 2014, 23:52
magnolia84, szkodzić nie szkodzi....mnie np nie pomogła .Myślę że jest tak samo z lekami-może pomóc lub nie
You have to die a few times
before you can really
live.
Von all den Dingen, die ich verloren habe, vermisse ich meinen Verstand am meisten

O czym teraz myślisz?

przez kupmitrumne 16 kwi 2014, 23:52
Reiben, Mówisz o swojej rakiecie :> ?

O czym teraz myślisz?

przez magnolia84 16 kwi 2014, 23:55
kupmitrumne napisał(a):Pewnie ktoś tam się wyleczył dzięki psychoterapie , ale ja i tak w to całe grzebanie się w dzieciństwie i inne bajery nie wierze , wole sobie kupić porządny wibrator niż dać kasę na psychoterapie :bezradny:

tu nie chodzi o wiarę, bo to nie religia, tylko o pracę nad własnym tokiem myślenia
Dlaczego uważacie, że psychoterapia jest nieskuteczna? Bo nie załatwiła Waszych problemów od ręki? Przecież tu nie o to chodzi :D
Co do grzebania się w dzieciństwie, to uważam, że ma to sens, bo mnóstwo negatywnych emocji ma poczatki w doświadczeniach z dzieciństwa. Na psychoterapii uczymy się okazywać emocje, zamiast je tłumić, co jest jedną z przyczyn różnych zaburzeń.
magnolia84

O czym teraz myślisz?

przez kupmitrumne 16 kwi 2014, 23:57
magnolia84, Przerabiałam , psychoterapie , kilka razy , nawet rok przed udaniem się do psychiatry , jak dla mnie jest nieskuteczna . :bezradny: nic na to nie poradzę

Sortuj wg