O czym teraz myślisz?

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

O czym teraz myślisz?

przez kupmitrumne 16 kwi 2014, 23:16
Przecież zaburzenia psychiczne są wiatropylne :lol:

O czym teraz myślisz?

przez Reiben 16 kwi 2014, 23:17
I tak nigdy nie dorównam tym co najmniej kilku setkom tysięcy krajowych świrów w kościołach, a bałem to się parę dni temu jak zaszedłem do kuchni i usłyszałem jakieś psychodeliczne śpiewy, patrzę a tam świry idą setkami ze świeczkami ulicą, gorzej niż jebane zombie, nic tylko docisnąć pedał gazu do podłogi i wycieraczki na full :lol:
Reiben

O czym teraz myślisz?

przez DwaGuziki 16 kwi 2014, 23:23
Zwykle boimy się czegoś czego nie znamy ...
Jak magnolia84 napisała powinni robić jakieś kampanie czy cuś .. żeby ludzi uświadomić ..
Vivere est militare ...

Życie jest małą ściemniarą, francą, wróblicą, cwaniarą. Plącze nam nogi i mówi idź!

.... Spełniania marzeń ciąg dalszy ....

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

O czym teraz myślisz?

przez kupmitrumne 16 kwi 2014, 23:23
Cholera że też nie mieszkam w centrum miasta , u mnie to tylko czarnuchy biegają i chinole w jakimś maratonie zdrowia czy uj wie co ..

-- 16 kwi 2014, 23:24 --

DwaGuziki, Były kiedyś programy na TLC o nerwicy natręctw i jeszcze o czymś .

O czym teraz myślisz?

przez magnolia84 16 kwi 2014, 23:24
o! przed chwilą natknęłam się na świeży artykuł "Szukanie pomocy u psychiatry to żaden wstyd. To akt odwagi" http://wyborcza.pl/1,95892,15808730,Szu ... a_Wyborcza
magnolia84

O czym teraz myślisz?

przez Śmiercionauta 16 kwi 2014, 23:30
kto ma robic takie kampanie? jak w Polsce w pierwszej kolejności obcina się budżet na szpitale psychiatryczne, poradnie, ogólnie mówiąc na pomoc osobom zaburzonym.
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

O czym teraz myślisz?

przez Reiben 16 kwi 2014, 23:36
Taaa..tylko te artykuły w gówno-mediach polskich, wszystko zero jedynkowe, żadnych odcieni i przemyśleń, kopiuj wklej z neta i wyjebane, nakręcanie patologii by im najlepiej wychodziło, po czymś takim można by odnieść wrażenie, że psychiatra to zbawiciel a psychoterapia to podcieranie dupy zielonymi, śmiać się chce, jeszcze brakuje tylko rady idź na psychoterapię, w filmach amerykańskich wszyscy chodzą.
Reiben

O czym teraz myślisz?

przez mark123 16 kwi 2014, 23:36
Ja bym prawdopodobnie odczuwał wstyd, gdyby się okazało, że powinienem iść nie do psychologa, psychoterapeuty, a do psychiatry.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

O czym teraz myślisz?

przez magnolia84 16 kwi 2014, 23:39
Reiben, źle zinterpretowałeś ten artykuł. Ty wpierdalasz enty lek, a ktoś woli zacząć od psychoterapii.
Podobne artykuły czytałam w zagranicznej prasie
magnolia84

O czym teraz myślisz?

przez Absinthe 16 kwi 2014, 23:40
Reiben napisał(a): a bałem to się parę dni temu jak zaszedłem do kuchni i usłyszałem jakieś psychodeliczne śpiewy, patrzę a tam świry idą setkami ze świeczkami ulicą, gorzej niż jebane zombie, nic tylko docisnąć pedał gazu do podłogi i wycieraczki na full :lol:

Przynajmniej się można pośmiać :D
You have to die a few times
before you can really
live.
Von all den Dingen, die ich verloren habe, vermisse ich meinen Verstand am meisten

O czym teraz myślisz?

przez DwaGuziki 16 kwi 2014, 23:41
Absinthe napisał(a):
Reiben napisał(a): a bałem to się parę dni temu jak zaszedłem do kuchni i usłyszałem jakieś psychodeliczne śpiewy, patrzę a tam świry idą setkami ze świeczkami ulicą, gorzej niż jebane zombie, nic tylko docisnąć pedał gazu do podłogi i wycieraczki na full :lol:

Przynajmniej się można pośmiać :D

no tego to nie można temu miejscu odmówić ;)
Vivere est militare ...

Życie jest małą ściemniarą, francą, wróblicą, cwaniarą. Plącze nam nogi i mówi idź!

.... Spełniania marzeń ciąg dalszy ....

O czym teraz myślisz?

przez Reiben 16 kwi 2014, 23:42
magnolia84 napisał(a):Reiben, źle zinterpretowałeś ten artykuł. Ty wpierdalasz enty lek, a ktoś woli zacząć od psychoterapii.
Podobne artykuły czytałam w zagranicznej prasie

nie, ja go nawet nie czytałem :D
Reiben

O czym teraz myślisz?

przez magnolia84 16 kwi 2014, 23:43
Reiben, nie ma to jak zabierać głos odnośnie czegoś, czego się nie przeczytało :brawo:
magnolia84

O czym teraz myślisz?

przez kupmitrumne 16 kwi 2014, 23:43
magnolia84, Nic nowego :lol:

Sortuj wg