O czym teraz myślisz?

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

O czym teraz myślisz?

przez magnolia84 16 kwi 2014, 22:25
ja rok temu powiedziałam osobie, po której nie spodziewałabym się, że skomentuje to dobitnym "o /cenzura/, jesteś psycholką?!" Tamtego dnia zakończyłam znajomość z tą osobą.
Ludzie nie potrafią zrozumieć, że branie leków nie jest jednoznaczne z byciem walniętym, tak jak to, że lecząc się np. u ginekologa nie musisz mieć kiłę.
magnolia84

O czym teraz myślisz?

przez kupmitrumne 16 kwi 2014, 22:33
niestety społeczeństwo jest sto lat za murzynami . :?

O czym teraz myślisz?

przez Absinthe 16 kwi 2014, 22:35
ja bym raczej powiedziała że ma gównianą mentalność przede wszystkim,jak dodać do co poniektórych przypadków niskie IQ....
You have to die a few times
before you can really
live.
Von all den Dingen, die ich verloren habe, vermisse ich meinen Verstand am meisten

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

O czym teraz myślisz?

przez lucy1979 16 kwi 2014, 22:39
No właśnie, ja też przestanę się wychylać z tym, że biorę leki antydepresyjne. Ludzie w ogóle nie kumają co to jest. Myślą, że to jakieś usypiające prochy.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

O czym teraz myślisz?

przez jasaw 16 kwi 2014, 22:42
Analizuję swoje zachowanie, postępowanie...
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

O czym teraz myślisz?

przez kupmitrumne 16 kwi 2014, 22:45
leki psychotropowe kojarzą się im z byciem świrem , ale mam to gdzieś , niech żyją w niewiedzy :smile:

O czym teraz myślisz?

przez magnolia84 16 kwi 2014, 22:45
dlatego, że u nas problemy z psychiką to ciągle temat tabu i wrzucanie wszystkich zaburzonych do jednego worka. Pewnie brak edukacji w tym temacie też swoje robi, bo ludzie kojarzą leczenie psychiatryczne jedynie z zagrażającymi otoczeniu świrami.
Do tej pory było mnóstwo różnych edukacyjnych kampanii społecznych odnośnie AIDS/HIV, nowotworów, cukrzycy, itd., ale żadnej w wyżej wymienionym temacie
magnolia84

O czym teraz myślisz?

przez Alien81 16 kwi 2014, 22:46
magnolia84 napisał(a):ja rok temu powiedziałam osobie, po której nie spodziewałabym się, że skomentuje to dobitnym "o /cenzura/, jesteś psycholką?!" Tamtego dnia zakończyłam znajomość z tą osobą.
Ludzie nie potrafią zrozumieć, że branie leków nie jest jednoznaczne z byciem walniętym, tak jak to, że lecząc się np. u ginekologa nie musisz mieć kiłę.

magnolia84, głupki już tak mają, przyznasz się, że poszłaś do psychologa, by poddać się np. testowi iq, to uznają Cię za czubka groźnego dla otoczenia ;)
Pan Naczelnik już idzie do domu, bo ten zbój zaraz tu będzie...

O czym teraz myślisz?

przez kupmitrumne 16 kwi 2014, 22:49
No też właśnie , niech ktoś zdrowy , przeżyje chociaż jeden dzień osoby z zaburzeniami .. ciekawe czy wtedy by zmienili zdanie .

O czym teraz myślisz?

przez Śmiercionauta 16 kwi 2014, 22:53
O tym, ze biorę leki wie tylko dwie osoby z mojego otoczenia... matka i przyjaciel.
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

O czym teraz myślisz?

przez DwaGuziki 16 kwi 2014, 22:56
Śmiercionauta napisał(a):O tym, ze biorę leki wie tylko dwie osoby z mojego otoczenia... matka i przyjaciel.

U mnie też ino dwie.

Już się nie raz przejechałam i usłyszałam parę "rzeczy" że jakoś nie zamierzam na razie poszerzać tego grona ..
Vivere est militare ...

Życie jest małą ściemniarą, francą, wróblicą, cwaniarą. Plącze nam nogi i mówi idź!

.... Spełniania marzeń ciąg dalszy ....

O czym teraz myślisz?

przez magnolia84 16 kwi 2014, 23:00
Zanim zaczęły się moje problemy z psychiką, często spotykałam na ulicy ludzi, którzy byli mocno zaburzeni psychicznie (zaczepiali ludzi na ulicy, w miejscach publicznych zachowywali się w specyficzny sposób, często byli niebezpieczni dla otoczenia) i przyznam się szczerze, że bardzo się ich bałam. Zresztą do dziś został we mnie ten lęk przed ludźmi z poważnymi zaburzeniami, nad którymi chorzy nie są w stanie zapanować i zawsze powtarzam, że jakiś pijany, wulgarny facet w ciemnym zaułku nie napawałby mnie takim lękiem jak wyżej wymieniona osoba. Natomiast do ludzi z zaburzeniami lżejszego kalibru nie czuję strachu czy niechęci.

Jako osoba zaburzona czuję wstyd z powodu tego, że mam takie podejście do ludzi borykających się z naprawdę ciężkimi przypadłościami. Życie przede mną i może nadejść taki dzień, że sama stanę się taka jak oni. Tyle, że chyba tacy ludzie nie przejmują się opinią reszty, o ile w ogóle zdają sobie sprawę ze swojego stanu...
magnolia84

O czym teraz myślisz?

przez Reiben 16 kwi 2014, 23:10
I dobrze, niech się kurfy boją! Bo łeb mogą stracić i nasikamy im do środka :great:
Reiben

O czym teraz myślisz?

przez Śmiercionauta 16 kwi 2014, 23:11
Pewnie większość osób boi się zarażenia choroba psychiczna poprzez powietrze.
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

Sortuj wg