O czym teraz myślisz?

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

O czym teraz myślisz?

przez dar 07 mar 2014, 11:23
O tym co ostatnio ustaliłem z moim psychologiem. Wyszło na to, że ja jestem "zdrowy" nie mam żadnych problemów nerwowych/zaburzeń (czy jakby to nazwać). Biorę jeden tylko proch i mi dużo pomaga. Jednak nadal jestem często zdenerwowany i załamany. Wspólnie z psychologiem z którym już gadam jak ze starym znajomym po wielu wizytach wysnuliśmy wnioski, że ja jestem już zdrowy bo od kilku miesięcy nie mam już tych moich problemów, a to co powoduje moje nerwy to tylko przykre sytuacje, które mnie spotkały w życiu, a szczególnie w ostatnim czasie. Powiedział mi, że w sumie radzę sobie lepiej z przeżywaniem tych negatywnych sytuacji niż nie jedna osoba, która nie miała problemów nerwowych. W takim wypadku powinienem przetrwać ten smuty, zająć się pracą, jakimś hobby i żyć dalej, a czas w jakimś stopniu uleczy rany.
Tydzień czasu się nawet sporo cieszyłem z tego, że jestem zdrowy ale..
...ciężko mi się z tego cieszyć... Niby jestem zdrowy ale ten świat m się nadal nie podoba. :roll:
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

O czym teraz myślisz?

przez AddictGirl21 07 mar 2014, 12:42
Stresuję się przed wizytą u doca, zastanawiam się czy przepiszę mi receptę na lek, który jest mi niezbędny...Jeżeli nie, będzie jedna wielka panika... :shock:
...and I will pay for my sanity...<Efevelon 75mg, Perazin 200mg>

O czym teraz myślisz?

przez JERZY62 07 mar 2014, 12:45
AddictGirl21, a psychiatra Ci nie przepisze? Ja też jestem uzależniono od benzo to znam ten lęk.
♪♪♪

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

O czym teraz myślisz?

przez na_leśnik 07 mar 2014, 13:08
O tym kiedy autorzy w końcu prześlą mi korekty autorskie do książki. Miała się już w tym tygodniu drukować a tu dupa :zonk: .
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

O czym teraz myślisz?

przez AddictGirl21 07 mar 2014, 13:23
LATEK1962, Łatwiej iść do rodzinnego bo bliżej. Poza tym zawsze mi przepisywał, z tym, że ostatno zauważył, że "przesadzam" i trochę się krzywił więc nie wiem jak to będzie teraz. Cała chodzę. Serio. Jeszcze pięć minut i cisnę do niego bo zaraz chyba wybuchnę... :-|

-- 07 mar 2014, 12:53 --

Już wróciłam. Jak strzała w tą i z powrotem. Mam receptę!!! Yea!!! :yeah:

O czym teraz myślisz?

przez monk.2000 07 mar 2014, 14:28
AddictGirl21, super. Na mnie żadne specyfiki nie działają z taką mocą. Akineton trochę mnie uspokajał, ale nie zawsze.

Myślę, o tym czym się mogę zająć. Oraz pewien bagaż egzystencjalnych myśli, typu sens życia, znaczenie cierpienia. :P
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

O czym teraz myślisz?

przez magnolia84 07 mar 2014, 18:28
że zajebiście wychodzi mi nieświadome stwarzanie pozorów i ludzie na to się łapią, a kiedy poznają mnie lepiej są mocno zdziwieni
magnolia84

O czym teraz myślisz?

przez Amarant_89 07 mar 2014, 19:58
O tym, że The Glitch Mob nagrał zacną płytę. Wprawdzie trochę inny styl niż poprzednie, ale i tak wymiata.
"Gorące żelazo uderz, by iskry uwolnić. Uderz człowieka, aby uwolnić szał. Zaiste, siły wielkiej potrzeba, by człowieka jak żelazo ukształtować." :uklon:

O czym teraz myślisz?

przez Steviear 07 mar 2014, 21:21
To chyba ten impuls. O /cenzura/
Boję się że ja pier.. Na tyle żeby wziać się w garść i zacząć żyć normalnie :shock:
Boję się tak że to nie do opisania.
Naprawdę boję się.
Ale to już jutro. Myśl kobieto myśl! Jezu jak się nie wykaraskam to nie wiem co poczynię.
Chyba powiem że chodzę do lekarza od świrów. Bo puki co jestem tylko wagarowiczką.
Boję się.. i wciąż nie mogę przestać o tym wszystkim myśleć.
Steviear

O czym teraz myślisz?

przez AddictGirl21 07 mar 2014, 21:56
Tak się zastanawiam czy kiedykolwiek będę normalna???.......Pytanie bez odpowiedzi..... :?:

O czym teraz myślisz?

przez Maggda92 07 mar 2014, 22:46
Myślę,że może już zwariowałam całkiem. Siedzę bez ruchu napierd...w klawiaturę bez większego celu. Ktoś mi gada nad uchem o butach. A co mnie buty obchodzą? Nic mnie nie obchodzą rzeczy, które powinny a obchodzą mnie te które siedzą w mojej głowie. Też boję się co ze mną dalej będzie. Ten ciągły strach doprowadza mnie do obłędu. Raz wejdziesz w to gówno lęku, depresji i się nakręca. Odpuszcza po to,żeby przyjść ze zdwojoną siłą wtedy kiedy nie powinno bo powinnam mieć trzeźwy umysł. Myślę,że chcę znowu pójść spać po to,żeby już nie myśleć
Maggda92

O czym teraz myślisz?

przez mark123 08 mar 2014, 01:01
O tym, czy w dziekanacie będą wydziwiać, czy mi przyjmą pracę za pierwszym podejściem.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

O czym teraz myślisz?

przez SmutnaTęcza 08 mar 2014, 01:56
O tym, że nie chciałabym mieć tego dziwnego lęku (?). To coś podobnego do choroby lokomocyjnej, ale na pewno nią nie jest, gdyż jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się wymiotować podczas jazdy ani nawet nie miałam na to ochoty. Robi mi się niedobrze, gdy coś się szybko porusza (np. pojazdy, ludzie, woda). Nie znoszę huśtawek, karuzeli, wahadeł, dyndających sznurków, siatek itp. gwałtownych ruchów rąk i nóg oraz gdy ktoś nimi macha. Czasami irytuje mnie nawet muzyka, szczególnie szybka i głośna, a nawet głosy.
Odczuwam wtedy jakieś dziwne uczucie w głowie, jakby lekkie drganie, robi mi się niedobrze, ale nie na tyle, by wymiotować. Towarzyszy temu pewnego rodzaju chwilowe otępienie, paraliż. Trwa to nie więcej niż kilka sekund, ale nienawidzę tego. Mam to od dziecka, więc pewnie po prostu coś ze mną nie tak (nie w sensie psychicznym). Choć bardzo często zdarza się, że to dziwne uczucie się nie pojawia (nie wiem, od czego to zależy), mam już tego dość - nie mogę iść na prawo jazdy, gdyż obawiam się, że spowoduję wypadek. :(

O czym teraz myślisz?

przez Tiber_Septim 08 mar 2014, 03:26
Aurora92, Mam podobnie kiedy jadę samochodem jako pasażer, ale nigdy jako kierowca. To uczucie jest szczególnie silne kiedy np. przejeżdżamy pod wiaduktem - czuję się wtedy jakby na moment zahipnotyzowany. Wszystko jest ok, dopóki mam otwarte oczy, ale jeśli je zamknę podczas jazdy to robi mi się niedobrze.
Ne powinnaś bać się kursu na prawo jazdy - siedzenie w fotelu kierowcy a w fotelu pasażera to dwie różne bajki. Jak masz kontrolę nad samochodem, to jazda jest równie naturalna jak chodzenie, bo w przeciwieństwie do jazdy jako pasażer, spodziewasz się każdego manewru. No chyba że pomylisz pedały, co się zdarza na początku ;)

Sortuj wg