O czym teraz myślisz?

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

O czym teraz myślisz?

przez dar 27 lut 2014, 09:36
Mam wrażenie że to jakiś zły sen, komedia z tym moim życiem a dokładniej z tym co mnie w życiu spotkało. Cholera nigdy bym się takich sytuacji nie spodziewał :D Raz się z tego śmieję a raz załamuje :pirate:
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

O czym teraz myślisz?

przez magnolia84 27 lut 2014, 19:47
że muszę w końcu zacząć coś zmieniać w swoim życiu, bo to ostatni dzwonek... tylko strasznie się boję i nie wiem od czego zacząć. Tak bardzo przeraża mnie wizja kolejnej porażki :cry:
magnolia84

O czym teraz myślisz?

przez Arhol 27 lut 2014, 19:49
Rzucając najbanalniejszym banałem,no risk no fun D: .
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

O czym teraz myślisz?

przez magnolia84 27 lut 2014, 19:51
wiem, też tak sobie powtarzam, ale strach jest silniejszy....Cóż trzeba poukładać sobie sporo rzeczy w mózgownicy. Leki to nie wszystko :/
magnolia84

O czym teraz myślisz?

przez Rebelia 27 lut 2014, 19:52
magnolia84 napisał(a):że muszę w końcu zacząć coś zmieniać w swoim życiu, bo to ostatni dzwonek... tylko strasznie się boję i nie wiem od czego zacząć. Tak bardzo przeraża mnie wizja kolejnej porażki :cry:

He, ty nie masz przynajmniej problemu z rozpoczęciem przemiany. Mnie to nie robi, czy będzie porażka czy nie, mózg mi się wyrywa z czachy, tyle pomysłów, motywacja jest, ale mam problem - nie umiem zacząć, wiesz, nie mogę wprawić ciała, mózgu i czynów w "rozruch". Jak już się rozbujam, to leeeci, ale żeby zacząć to słabo z tym. Muszę się zmuszać, a wiadomo jak to ze zmuszaniem jest. Jak nie dzisiaj to jutro.

O czym teraz myślisz?

przez magnolia84 27 lut 2014, 19:55
Rebelia, chyba źle zrozumiałaś - ja właśnie mam mega problem z rozpoczęciem :?
magnolia84

O czym teraz myślisz?

przez Rebelia 27 lut 2014, 19:56
Zrozumiałam, że masz problem ze strachem i boisz się porażki. Ja się niczego nie boję, mam problem, żeby ruszyć dupsko i zacząć. Problemy podobne, a jednak nieco inne, ale kumam Twój punkt widzenia i w takim razie możemy sobie pionę przybić. Ale kompletnie nie wiem, jak ten temat ugryźć, zatem nie doradzę nawet :?

O czym teraz myślisz?

przez magnolia84 27 lut 2014, 19:57
ech piona...
magnolia84

O czym teraz myślisz?

przez kupmitrumne 27 lut 2014, 20:40
To ja się do Was dołączam , też mam problem z rozpoczęciem ... Przydałoby się wziąć swoje życie w ręce i nim pokierować .. :roll:

O czym teraz myślisz?

przez Arhol 27 lut 2014, 20:54
pff,amatorzy,co wy wiecie o marnowaniu żywota :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

O czym teraz myślisz?

przez magnolia84 27 lut 2014, 20:56
jesteście jeszcze bardzo młodzi i macie więcej czasu :)
magnolia84

O czym teraz myślisz?

przez Rebelia 27 lut 2014, 21:06
Na niektóre rzeczy czas albo nieodpowiedni albo go już brak ;) Przynajmniej u mnie, ale co tam wiek, trza młodym duchem być :D

O czym teraz myślisz?

przez magnolia84 27 lut 2014, 21:12
Rebelia, ile wiosen? :)
magnolia84

O czym teraz myślisz?

przez Arhol 27 lut 2014, 21:15
Na niektóre rzeczy czas albo nieodpowiedni albo go już brak ;) Przynajmniej u mnie, ale co tam wiek, trza młodym duchem być :D

nigdy nie jest za późno na tęczową sprężynę D:
Obrazek
Moderator

Sortuj wg