O czym teraz myślisz?

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

O czym teraz myślisz?

przez mark123 05 sty 2014, 01:53
O spektrum autyzmu.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

O czym teraz myślisz?

przez magnolia84 05 sty 2014, 02:16
że być może odnowię w naturalny sposób znajomość z osobą, która dobrze by mnie zrozumiała i która napisała mi, że tęskni
magnolia84

O czym teraz myślisz?

przez Steviear 05 sty 2014, 02:19
Moze powinnam sobie jakoś wpier..
Tylko to nie gwarantuje prania mózgu. :?
Steviear

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

O czym teraz myślisz?

przez Arhol 05 sty 2014, 02:39
O maturze,na którą się zapisałem,ale na ki /cenzura/ nie wiem,jest j*bany styczeń,a ja nawet palcem nie kiwnąłem w kierunku przygotowań do tego gówna,że jestem chyba k*rwa patentowanym debilem i leniem,(oba?),że w ogóle tam jechałem,a gooowno robię.
Jakieś wielkie aspiracje życiowe,coby się odciąć finansowo i żyć niezależnie od rodziny,ale to się samo nie zrobi,Bo to trzeba albo nie być jebanym "lewusem" do wszystkiego,albo nie być lebrem,gorzej jak się jest i tym i tym...
Ogarnąć się /cenzura/,ogarnąć,bo to jest żenada.
Żeby nawet życie przeciętnej jednostki,było "cholera wie czym",jak się nie ma do czegoś talentu,to trzeba zap*rdalać,życie.

Albo 6 lutego złożyć rezygnacje i nadal siedzieć jak p*zda grochowa przed pudłem :?
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

O czym teraz myślisz?

przez magnolia84 05 sty 2014, 02:43
Kestrel, ja się przygotowywać do matury zaczęłam dopiero w lutym. Matura poszła nadspodziewanie dobrze. Jesteś mądrym facetem więc ogarniesz
magnolia84

O czym teraz myślisz?

przez Kokojoko 05 sty 2014, 02:45
Też zaczęłam jakoś późno przygotowania... Relax take it easy! ;)
Kokojoko

O czym teraz myślisz?

przez Arhol 05 sty 2014, 02:46
czyli znów zbyt teatralnie dramatyzuje :mrgreen: ?
No cóż,taki mój charakter :<,czasami.
Anyway,dzięki za odezwanie się panie
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

O czym teraz myślisz?

przez Reiben 05 sty 2014, 02:49
Kestrel jest 5 styczeń, wg mnie to do przygotowań masz jeszcze 3,5 miesiąca, tym bardziej, że do matury wystarczą podręczniki z liceum albo jakiś e-book typu zdaj maturę... Ale jak jesteś prokrastynacyjnym zjebem jak ja to może lepiej jebnij pudło i zacznij po kawałku już dziś, walcz z tym chujstwem, mogę Ci pomóc- chętnie przyjmę Twoje pudło i oddam Ci w czerwcu :mrgreen:
Reiben

O czym teraz myślisz?

przez magnolia84 05 sty 2014, 02:50
Kestrel, nie dramatyzujesz, tylko martwisz się o przyszłość :D
magnolia84

O czym teraz myślisz?

przez Arhol 05 sty 2014, 02:50
Reiben, Mój jedyny mankament to matma, i moja ultra tępota z tego przedmiotu.
Co do pudła,za dużo łażenia na pocztę :mrgreen:
Moderator

O czym teraz myślisz?

przez Reiben 05 sty 2014, 04:01
że jestem jednak pojebem używam tego czegoś na końcu szyi tylko do autodestrukcji i przez pierdoloną depresję wpadnę w uzależnienie, od tak bo chooj mnie to boli co ze mną będzie :?
Reiben

O czym teraz myślisz?

przez comatom 05 sty 2014, 09:17
Ze powoli musźe wstawać
comatom

O czym teraz myślisz?

przez Etna 05 sty 2014, 09:25
Kestrel spokojnie - wbrew pozorom masz jeszcze sporo czasu. Tylko teraz coś tam przysiądź już w miarę regularnie ;)

No ja myślę teraz o maturze siłą rzeczy. O tym jak spadłam ze schodów po ustnej z języka obcego i połamałam obcas i wracałam półboso do domu. I trochę o tym, że ciekawie Kestrel prowadzi bloga i że może sama w końcu mogłabym otworzyć (na światło dzienne, bo już istnieje) swojego, zaszaleć. W każdym bądź razie... wchodząc tutaj miałam zamiar napisać, że myślę o tym jak dumna i zadowolona z siebie jestem, że udało mi się dzisiaj zasnąć bez żadnych tabletek. :shock:

O czym teraz myślisz?

przez comatom 05 sty 2014, 09:43
Ze wciąż lezę :?
comatom

Sortuj wg