O czym teraz myślisz?

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

O czym teraz myślisz?

przez mark123 27 lis 2013, 15:43
O tym, że kompletnie nie rozumiem ludzi mających silną potrzebę seksu.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

O czym teraz myślisz?

przez magnolia84 27 lis 2013, 23:46
mimo, iż walczę ze swoimi zaburzeniami, itp. to ciągle ktoś przychodzi do mnie ze swoimi problemami, wygada się, popłacze, a ja kur.wa nigdy nie mogę liczyć na to samo ze strony innych, a jak coś tam mimochodem wspomnę, że mam problemy, to leci tekst: "Ty??? no co ty?! przecież jesteś taka radosna i stabilna emocjonalnie" i temat zamknięty. Nie mogę się już doczekać psychoterapii... :roll:
magnolia84

O czym teraz myślisz?

przez monmaria 28 lis 2013, 00:57
magnolia84 napisał(a):mimo, iż walczę ze swoimi zaburzeniami, itp. to ciągle ktoś przychodzi do mnie ze swoimi problemami, wygada się, popłacze, a ja kur.wa nigdy nie mogę liczyć na to samo ze strony innych, a jak coś tam mimochodem wspomnę, że mam problemy, to leci tekst: "Ty??? no co ty?! przecież jesteś taka radosna i stabilna emocjonalnie" i temat zamknięty. Nie mogę się już doczekać psychoterapii... :roll:

Cześć dokładnie jakbym opisała swoją sytuację z małym wyjątkiem ja już przeszłam niejedną psychoterapię. .. i już się nie wybieram.
monmaria

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

O czym teraz myślisz?

przez magnolia84 28 lis 2013, 00:58
hej
no to powiało optymizmem....
magnolia84

O czym teraz myślisz?

przez monmaria 28 lis 2013, 00:59
Cześć dokładnie hi hi

-- 28 lis 2013, 01:01 --

Tak to jest jak człowiek chce wszystkim pomóc i jest za dobry. Dasz palec wezmą rękę...
monmaria

O czym teraz myślisz?

przez magnolia84 28 lis 2013, 01:03
szkoda, że nie mam psa... chociaż on by mnie wysłuchał...
magnolia84

O czym teraz myślisz?

przez monmaria 28 lis 2013, 01:13
Ja też nie mam psiaka ale sądzę że to i tak by nie pomogło.
Dystansu muszę nabrać a niekiedy nie potrafię.
Dwoje bliskich mi osób robi sobie na złość a ich dziecko na tym cierpi. No i oczywiście adwokata potrzebuja w mojej osobie. Brak słów.
monmaria

O czym teraz myślisz?

przez magnolia84 28 lis 2013, 01:21
analogiczna sytuacja u moich znajomych, plus kilka tuzinów innych historii u reszty. To nie jest tak, że nie lubię wspierać, itp. ale... chyba problem tkwi w tym, że ciągle zakładam maskę i ludzie błędnie mnie odbierają. No i nie potrafię tak po prostu dzwonić do kogoś i zwracać temu komuś głowę swoimi problemami, chociaż tego, że ktoś do mnie dzwoni i prosi o wsparcie nie odbieram jako zawracania mi głowy. Nie wiem, może zwyczajnie nie potrafię się otworzyć przed kimś...
magnolia84

O czym teraz myślisz?

przez rotten soul 28 lis 2013, 01:25
magnolia84,
Ale byś nie poznała co o tym myśli. My Cię możemy wysłuchać, a raczej wyczytać.
rotten soul

O czym teraz myślisz?

przez magnolia84 28 lis 2013, 01:30
rotten soul, czasem tu coś skrobnę jak się czuję ale przecież to tylko kropla w morzu tego co we mnie siedzi. Nie potrafię publicznie wylewać żali. Nie zależy mi na audytorium. Chcę jednej czy dwóch osób, z którymi będę mogła zwyczajnie porozmawiać o tym, co mi w głowie siedzi.
magnolia84

O czym teraz myślisz?

przez monmaria 28 lis 2013, 01:32
Ja akurat nie mam problemu z rozmową ale muszę mieć zaufanie do osoby z którą rozmawiam. Niestety niekiedy człowiek się sparzy a potem cierpi. Niektóre osoby po prostu nie potrafią rozmawiać i niejednokrotnie dochowac tajemnicy. To później boli i człowiekowi się odechciewa rozmow o własnych problemach. Nauczyłam się ze niekiedy warto milczeć.
monmaria

O czym teraz myślisz?

przez NieznanySprawca 28 lis 2013, 01:40
mój sąsiad jest bardzo wylewny, powiedział mojemu ojczymowi ostatnio dlaczego przyjechała do nich kriminalna, otóż miał dość plantacji trawy swojego synka, i nasłał na niego policje. :pirate: a jego starszy brat, który tam z nimi mieszka jest policjantem, dzielnicowym, gdzieś w Łodzi, huahhuahha, ale kwas, nie ogarniam :brawo: :mhm: :twisted: :mrgreen:
NieznanySprawca

O czym teraz myślisz?

przez magnolia84 28 lis 2013, 01:42
monmaria, o zaufaniu nawet nie wspominałam, bo to jasne :)
magnolia84

O czym teraz myślisz?

przez monmaria 28 lis 2013, 01:45
Chyba już wszyscy śpią a nie myślą :-)
Dobrze ze ja mam jutro urlop bo tez już bym myślała ale we snach.
monmaria

Sortuj wg