O czym teraz myślisz?

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

O czym teraz myślisz?

przez Artemizja 27 wrz 2013, 21:31
O ciszy.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

O czym teraz myślisz?

przez mark123 28 wrz 2013, 19:56
O tym, z ilu przedmiotów będę mieć warunek.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

O czym teraz myślisz?

przez Lola Rose 02 paź 2013, 16:51
O tym, że od 4 dni łażę po domu w piżamie i że trzeba się w końcu ogarnąć.
Jestem jaka jestem

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

O czym teraz myślisz?

przez koszykova 03 paź 2013, 00:34
mark123, Ty wiesz że ja też się nad tym zastanawiam...
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

O czym teraz myślisz?

przez Reiben 03 paź 2013, 00:38
A ja Wam zazdroszczę, ale tylko raz na długi czas chciałbym tak, tylko nie mam piżamy. Przyszło mi do głowy, że mocno denerwuje mnie dużo ludzi na uczelni, mam chyba paranoje, że każdy się gapi, ale to jest w zasadzie całkiem możliwe bo wyglądam jak zombie ostatnio.
Reiben

O czym teraz myślisz?

przez koszykova 03 paź 2013, 00:49
Przyszło mi do głowy, że mocno denerwuje mnie dużo ludzi na uczelni, mam chyba paranoje, że każdy się gapi, ale to jest w zasadzie całkiem możliwe bo wyglądam jak zombie ostatnio.

Oprócz tego, że mnie ludzie irytują na uczelni to nawet nie dają mi spokoju jak jade na uczelnie czy wracam do domu. Ciągle zaczepiają, ciągle sie smieją, gapią.
Reiben, mi cały rok wypominają, że jestem blada jak śmierć, cienie pod oczami, nic nie jem i że pewnie coś biorę ;)
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

O czym teraz myślisz?

przez mark123 03 paź 2013, 00:52
Mnie znacznie bardziej wkurzają wykładowcy, niż inni studenci na mojej uczelni.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

O czym teraz myślisz?

przez Reiben 03 paź 2013, 00:52
koszykova napisał(a):Reiben, mi cały rok wypominają, że jestem blada jak śmierć, cienie pod oczami, nic nie jem i że pewnie coś biorę ;)

Aha, dokładnie tak wyglądam, /cenzura/ mnie to boli prawdę powiedziawszy co im się w głowie pojawia, nikt mi nigdy czegoś takiego nie powiedział, ale te gapienie się, kręcenie łbami mnie denerwuje bo z natury lubię przemykać niezauważonym, a teraz tym bardziej :]
Reiben

O czym teraz myślisz?

przez koszykova 03 paź 2013, 01:04
mark123, jest jakiś problem z nimi? Ja się w sumie nimi nie przejmuje, a jak wykładowca mnie -lubi- to już w ogóle.

Reiben, a od kiedy zaczelo Cie to tak drażnic ze sie gapią?

wyglądam jak zombie ostatnio.

Jak jeszcze nie wyglądałeś (tak) źle, to też czułeś te spojrzenia?
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

O czym teraz myślisz?

przez Arhol 03 paź 2013, 01:09
Nie wiem co to wszycho będzie,pojebany,albo i nie żywot,pojebany ja.

Who cares anyway.

Żyj albo zdychaj,toć to proste jak budowa cepa,lecz opcji po środku nikt nie przewidział w owym przysłowiu.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

O czym teraz myślisz?

przez Candy14 03 paź 2013, 01:11
Ze czas umyc zeby , walnac sie do wyrka i cos obejrzec
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

O czym teraz myślisz?

przez Reiben 03 paź 2013, 01:14
koszykova napisał(a):mark123, jest jakiś problem z nimi? Ja się w sumie nimi nie przejmuje, a jak wykładowca mnie -lubi- to już w ogóle.

Reiben, a od kiedy zaczelo Cie to tak drażnic ze sie gapią?

wyglądam jak zombie ostatnio.

Jak jeszcze nie wyglądałeś (tak) źle, to też czułeś te spojrzenia?

Żebym to potrafił umieścić w czasie, z jednej strony wydaje mi się, że zawsze mnie to denerwowało, nawet jeśli to były pozytywne spojrzenia, z drugiej zaczynam się zastanawiać czy krótka przygoda z amfetaminą nie porobiła psychiki w tym kierunku. A może najzwyczajniej denerwuje mnie mój nieciekawy obecnie wygląd, nawet nie znam odpowiedzi na to heh.
Reiben

O czym teraz myślisz?

przez Artemizja 03 paź 2013, 06:07
O tym, że chce mi się spać :roll:
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

O czym teraz myślisz?

przez mark123 03 paź 2013, 12:29
koszykova napisał(a):mark123, jest jakiś problem z nimi? Ja się w sumie nimi nie przejmuje, a jak wykładowca mnie -lubi- to już w ogóle.

Raczej nie ma żadnego konkretnego problemu, wnerwiają mnie mocno tak ogólnie, za to, że są (myślę, że wynika to z tego, że studiuję wbrew swojej woli i wbrew braku umiejętności - nie nadaję się na studia); szczególnie wkurza mnie taki jeden, u którego mam warunek, bo warunek powoduje u mnie stres przed rodzicami. W tej sesji nie udało mi się zaliczyć tego warunku, będę musiał po raz drugi wziąć warunek z tego przedmiotu; ale mam jeszcze ponad tydzień, żeby powiedzieć o tym rodzicom.

Sortuj wg