Pierwszy milion

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

Pierwszy milion

przez krul 18 kwi 2012, 13:23
Cześć, wpadłem na taki pomysł, by zdobyć pierwszy milion i podzielić się nim z 'forumem'. 8)

Dałem to do zabaw, po oczywiście choć traktuję to poważnie, jest to jedynie forma jako takiej 'pomocy' no i zabawy.

O co chodzi? Na swoim blogu zamieściłem 3 reklamy. Za każde kliknięcie w jedną dostaję 20 centów. Obecnie mam jakieś 4€ na koncie, a więc do miliona brakuje bagatela 999 tysięcy no 988zł (ale drobniaków nie liczymy). :P

Strona jest w podpisie, lub jak kto woli - www.panzboczeniec.blogspot.com / reklamy - jedna jest pod tytułem, druga pod archiwum, trzecia pod najnowszym postem.

I uprzedzam pytania - nie, nie chcę na Was zarobić, bo forum nie traktuję materialistycznie. Uciekam tu od codzienności, jak każdy z Was. Jak powiedziałem wyżej, jest to tylko i wyłącznie zabawa, więc jak ktoś nie chce brać w tym udziału, to po prostu ignor i żyjemy dalej. :)

Dla pewności - klikać można w nie raz dziennie, inaczej nie nalicza, więc najlepiej byłoby, jeśli każdy, kto kliknie napisał o tym na forum. I tak co dzień, dla upamiętnienia. Dlaczego tak? Widziałem kiedyś na innym forum podobny schemat z klikaniem w pajacyka i wyglądało to miło. :)

A więc czas start! :)
krul

Pierwszy milion

przez Viii 13 cze 2013, 14:20
1 milion trzeba ukraść. Reszta sama pójdzie.

Pierwszy milion

przez lukk79 13 cze 2013, 15:24
krul, gdzie są te reklamy? na blogu czy na tej stronie http://panzboczeniec.pl/? ani tam ani tam nie widzę.

fajny pomysł, bez kitu...

chyba też bloga założę :smile:
Pierwszy Romantyk Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Pierwszy milion

przez wiejskifilozof 13 cze 2013, 18:35
Praca w telewizji.Trzeba się sprzedać dla mediów,zatańczyć dla TVN, lub dla Polsatu gotować.

Sortuj wg