Zniszcz życzenie

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

Zniszcz życzenie

przez adam_s 17 wrz 2012, 21:12
Twoje życie zacznie mieć sens, będzie takie jakie w Twoich marzeniach ma być, jednakże pewnego dnia, gdy spacerujesz zachłyśnięta odmianą w swoim życiu, spada na Ciebie z wysoka dachówka. Co prawda pozostajesz przy życiu, ale jako bezradna kaleka.

Chciałbym skończyć studia.
GG: 5988000

Zniszcz życzenie

przez be_strong 17 wrz 2012, 23:13
skończysz..
będziesz się stresował, płakał po nocach, aleskończysz..
po czym nagle dowiesz się, że tam gdzie mieszkasz, nie ma stażu dla CIebie, wyjedziesz więc do innego miasta na staż, gdzie będziesz zarabiał 600zł a po stażu okaże się, że i tak będziesz pracował w innej branży, do której studia nie były Ci potrzebne!

chciałabym mieć męża I TO JUŻ ! :roll:
Urodzilam sie Aniolem, ale kiedy zycie polamalo mi skrzydla , zaczelam latac na miotle..

gg, dzięki uprzejmości Powietrznego Kowala ;) : 44247052

Zniszcz życzenie

przez adam_s 17 wrz 2012, 23:20
be_strong, jakie to kurde realne, co napisałaś, masakra :D No, ale jesli w ogole skoncze, to chociaż ambicję zaspokoję. ;)

spokojnie, znajdziesz męża, nawet niejednego.. Pierwszy Cię zostawi dla innej, drugi szybko umrze i zostawi z długami, a trzeci będzie psychopatą. :P

chciałbym zrobić pozwolenie do kierowania tramwajem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Zniszcz życzenie

przez hasacz 18 wrz 2012, 04:26
robisz szybki kurs i siadasz w ukochanej kabinie motorniczego:D
niestety jednym z twoich kolegow z pracy okazuje sie Karol Krawczyk ktory zostawia skorke od banana na zajezdni tramwajowej, poslizgniesz sie na niej wpadniesz na torowisko wprost pod ruszajacy tramwaj i umrzesz.

Matko, dalbym wiele zeby byc teraz w Aquaparku :D
Podpis usunięty ze względu na użytkownika hooain :D

Zniszcz życzenie

przez adam_s 18 wrz 2012, 10:40
No to spoko, Aquapark już czeka. Sztuczna fala wciągnie Cię pod wodę, natychmiastowo stracisz przytomność, uderzając głową w kafelki na dnie... Rzecz jasna utoniesz, a Twoje nabrzmiałe od wody ciało wypłynie na powierzchnię dopiero wieczorem...

chciałbym zjeść dzisiaj dobry obiad :)

Zniszcz życzenie

przez be_strong 18 wrz 2012, 15:13
adam_s napisał(a):be_strong, jakie to kurde realne, co napisałaś, masakra :D No, ale jesli w ogole skoncze, to chociaż ambicję zaspokoję. ;)

ambicje..
swoje czy rodziców? ;)

obiad zjesz :)
ale któryś ze składników będzie nieświeży i będziesz miał taką sraczkę, że uuuuu :mrgreen:

chciałabym żeby mi przeszły lęki :(
Urodzilam sie Aniolem, ale kiedy zycie polamalo mi skrzydla , zaczelam latac na miotle..

gg, dzięki uprzejmości Powietrznego Kowala ;) : 44247052

Zniszcz życzenie

przez adam_s 18 wrz 2012, 21:07
be_strong, swoją, przecież napisałem ambicjĘ. Nie utrzymuję kontaktów z rodzicami, no, sporadycznie i zresztą bardzo oficjalnie, poza tym nie wiem do końca, czy wiedzą, że od roku mam maturę. :P

Lęki przejdą, te co masz teraz... Wszystko się odmieni, ale niestety szybko przyjdą poważne dolegliwości (serce, nerki) i Twoje życie znowu zmieni się... na gorsze niż było kiedykolwiek.

Chciałbym mieć fajną pracę

Zniszcz życzenie

przez kaja123 18 wrz 2012, 21:17
No i masz fajną pracę, stanowisko, dużo zarabiasz ale - przychodzi koleś co ci robi krecią robotę, wykurza cię ze stołka do tego okazuje się że masz fałszywych przyjaciół nikt cie nie wspiera zaczynasz pić, cpać i wylatujesz .....

Chcę polecieć na Seszele.

Zniszcz życzenie

przez adam_s 18 wrz 2012, 21:27
Polecisz, ale z powrotem będzie gorzej... Ktoś podrzuci Ci narkotyki do bagażu, zatrzymają Cię na odprawie... Skończysz w więzieniu, bo nie zdołasz się wytlumaczyć.

chciałbym miec wyższa samoocenę.

Zniszcz życzenie

przez margor 08 paź 2012, 14:19
adam_s, Twoja samoocena stopniowo wzrasta. Zostajesz nawet Premierem. Zmieniasz Konstytucję i wprowadzasz rządy autorytarne. Twoja samoocena doprowadza do tego, że uważasz się za nadczłowieka. Niczym Hitler rozprawiasz się z tą, w Twoim mniemaniu, gorszą rasą. Twoje rządy trwają i trwają. Historia lubi się powtarzać. Zostajesz obalony. Nie zdążyłeś popełnić samobójstwa. I machina, którą sam stworzyłeś, dopadła Ciebie. Jesteś skazany na 25 lat tortur. Czujesz się gorzej niż w piekle, a dożywasz sędziwych lat...

Chciałabym zrobić doktorat na Harvard University. ;)

-- 08 paź 2012, 14:19 --

adam_s, Twoja samoocena stopniowo wzrasta. Zostajesz nawet Premierem. Zmieniasz Konstytucję i wprowadzasz rządy autorytarne. Twoja samoocena doprowadza do tego, że uważasz się za nadczłowieka. Niczym Hitler rozprawiasz się z tą, w Twoim mniemaniu, gorszą rasą. Twoje rządy trwają i trwają. Historia lubi się powtarzać. Zostajesz obalony. Nie zdążyłeś popełnić samobójstwa. I machina, którą sam stworzyłeś, dopadła Ciebie. Jesteś skazany na 25 lat tortur. Czujesz się gorzej niż w piekle, a dożywasz sędziwych lat...

Chciałabym zrobić doktorat na Harvard University. ;)

Zniszcz życzenie

przez hasacz 11 paź 2012, 15:22
Dostajesz sie na Harvard. Robisz Doktorat o dziwo bardzo prosto. Niestety podczas świętowania tego wydarzenia grupa pacjentow z pobliskiego szpitala psychiatrycznego mysli ze przeprowadza kolejna rewolucje herbaciana i ... zatruwa cała herbate na przyjeciu!!! Umierasz w wielkim cierpieniu patrzac dodatkowo jak cierpia twoj znajomi z przyjecia....

Chcę wiedzieć jak to jest zjeść grzybki halucynki.

Zniszcz życzenie

przez margor 13 paź 2012, 14:42
Znajdujesz grzybki na pobliskim torowisku pociągowym. ;/ Z racji, że szukałeś ich od tylu lat, decydujesz się na skorzystanie z tego niezbyt pewnego źródła. ;) Zerwawszy wszystkie, wracasz do domu i udajesz się na popołudniową drzemkę. Twoja mama, nie znająca się zbytnio na grzybach, ugotowała pyszny sos, ...z Twoich owocników. Za Twoją przyczyną, cała rodzina dowiedziała się "jak to jest zjeść grzybki halucynki." ... Twój starszy brat, pomylił należące do Ciebie ukochane zwierzątko z pszczółką i wyrzucił je przez okno... A mieszkaliście wówczas na 11 piętrze............

Chciałabym napisać książkę, która zostanie opublikowana w bardzo dużym nakładzie.

Zniszcz życzenie

przez hasacz 23 paź 2012, 02:12
Piszesz świetną książkę, sprzedaje sie bardzo dobrze, zarabiasz mnostwo na tym pieniedzy, pragniesz wydac druga czesc, lecz brakuje ci pomyslu,popadasz w paranoje i obsesje aby ją napisac,konczysz w szpitalu psychiatrycznym :shock:

Chce przekroczyc granice predkosci swiatła !

Zniszcz życzenie

przez tuss17 16 paź 2013, 12:05
Przekroczysz i od razu się spalisz, a Twój proch będzie spadał z taką prędkością o jakiej do tej pory mogłeś tylko pomarzyć.

Chciałabym zajść w ciążę.
Nie jestem idealna, co mi nie przeszkadza, chociaż wiem, że powinnam się zmienić.

Sortuj wg