Podsumowanie konkursu na Miss/Mistera forum 2011

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

przez Thazek 17 kwi 2011, 18:28
marcja, Pozwól ,że to ocenię 8) ;) ;) ;) ;) miałaś posłac na PW i co? :bezradny: :bezradny:
;) ;) ;) ;) ;)
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

przez marcja 17 kwi 2011, 18:31
Odpisalam na priva :)

przez Thazek 17 kwi 2011, 18:33
marcja, Dzięki ;) mogłaś startować w konkursie :P

Ludzie każdy jest jaki jest i nie ma opcji ,że sobie nikogo nie znajdzie :D
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez marcja 17 kwi 2011, 18:41
Buehhehe, oszust! :mrgreen: Jeszcze nic nie dostales :mrgreen:
Mimo to oczekuje, ze nie bedziesz tego tu komentowal, bo ja nie Modliszka i spraw z prywatnych wiadomosci nie przenosze na forum :P :D Za zlamanie tej zasady grozi Ci surowa kara :lol: ;)

przez Thazek 17 kwi 2011, 18:43
marcja, Oj przestań ,przestań a to wyżej źle zrozumiałaś :P
napisałem,że mogłaś startować w konkursie wtedy każdy mógłby ocenić ;)

jasne ,że tak wszystko zostaje na PW :angel:

przez depresyjny86 17 kwi 2011, 18:54
Sean1 a Ty myślisz,że ja o tym wszystkim co napisałeś nie wiem?...To nie jest tak,że tylko się użalam ,staram się wychodzić do ludzi,chodzę na terapie,chcę się zmienić,próbuję na różne sposoby tylko narazie gówno mi z tego wychodzi niestety.Marcja o wygląd też trochę chodzi,nie mówię,że w ogóle,po prostu wygląd jest w jakimś stopniu ważny.Najważniejsza jest osobowość,charakter...jak się nie potrafi wykrztusić słowa,albo ze stresu gada się kompletne głupoty,jest się słabym psychicznie to ee,że tak powiem chujowo wtedy;p.I z tą częścią mam popieprzone najbardziej,czego się mam nie tknąć,cokolwiek mam zrobić związanego w jakiś sposób z ludżmi to czuję przerażenie.W robocie ledwo wyrabiam bo robię wśród ludzi,jak mam iść zrobić cokolwiek z czyjegoś polecenia to "OMG /cenzura/ ja /cenzura/ aaaaaaaa" - takie myśli są wtedy,i wariuję wewnętrznie.

A posty smutne,pełne żalu i rozgoryczenia piszę w takie dni jak dziś - dni do dupy.Niestety ostatnio żle się czuję codziennie i to widać po postach...

W ogóle to nie wiedziałem,że na seroxacie tak łatwo można "stracić łeb" po alko.
ee w ogóle to koniec offtopu. Jak macie odpowiedzi,to chętnie odpisze na priv.Pozdrawiam serdecznie Daroo
:)

przez Sean1 17 kwi 2011, 19:26
człowiek nerwica ja wiem, że ty wiesz, ale jakoś tego nie widać... pisałeś o tej imprezie, że jakiś gościu siedzi wygadany i przebojowy... a co cię on obchodzi w sumie? nie porównuj się do niego, bo takie kontrasty jeszcze bardziej cię dobiją. może masz też za wielkie wymagania w stosunku do siebie? w sumie wystarczyłoby żebyś sprawił u siebie jedną rzecz - wyluzowanie. nie musisz być gadułą, głośnym, ba możesz nawet mało mówić i być cichy, ale nie będziesz odczuwać tej presji wewnętrznej. tak, jesteś lękowcem, mówisz, że towarzystwo ludzi cię wykańcza (ale nie końca wiesz czy nie lubisz ludzi - bo jednak o tym piszesz, więc ci z tym źle jest) i w twoim przypadku wszystko przychodzi 10x trudniej, ale w końcu ciężką pracą przyjdzie - zwłaszcza, że to nie rzeczy niemożliwe do zrobienia.

dobra, koniec offa, bo to temat o miss/mister ;p

przez marcja 17 kwi 2011, 19:27
człowiek nerwica napisał(a):o wygląd też trochę chodzi,nie mówię,że w ogóle,po prostu wygląd jest w jakimś stopniu ważny.Najważniejsza jest osobowość,charakter...jak się nie potrafi wykrztusić słowa,albo ze stresu gada się kompletne głupoty,jest się słabym psychicznie to ee,że tak powiem chujowo wtedy;p.

Trzeba wtedy chyba znalezc kogos kto ma podobny problem, tj. tez jest introwertykiem i fobikiem ;)
To samo z uroda - trzeba szukac kogos na podobnym poziomie. Zdarzaja sie tez inne pary, ale raczej rzadko ;)
Slaby psychicznie...To wg. mnie nie ma wiekszego znaczenia...

przez ALEKS*OLO 17 kwi 2011, 21:02
Korba, Shadowmere, dziękuję dziewczynki :*
To kiedy Hania odbiera nagrodę za 1 miejsce :D ??? :mrgreen:
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez Dysphoria 17 kwi 2011, 21:10
Thazek napisał(a):człowiek nerwica, Chu j z moim wyglądem jak nie mogę znaleźć swojej drugiej połowy? :roll:
co z tego? Myślisz,że jest fajnie tak mieć w życiu kilka kobiet? To się mylisz... Wolałbym mieć jedną i na zawsze... :-|
ja jestem stały w uczuciach i nie lubię zmian...

Set-u powiedzial dzisiaj bardzo madra rzecz. Mianowice, ze w zyciu jest sie w jednym zajebistym zwiazku z kims, po czym z reguly cos psujemy a potem kazdy nastepny to tak naprawde ochlap tego co bylo...Zgadzam sie z nim w stu procentach.
Dysphoria

przez marcja 17 kwi 2011, 21:16
Oooo, ja bylam tylko w srednim, wiec ten zajebisty jeszcze przede mna :mrgreen: Jupiiii, czekam wiec cierpliwie :mrgreen:

przez Dysphoria 17 kwi 2011, 21:16
marcja, no to jest powod do radosci.
Dysphoria

przez khaleesi 17 kwi 2011, 21:17
człowiek nerwica, wiesz za dużo myślisz co myślą o Tobie inni.
I tu jest Twój problem.
Ja przy NN tez swego czasu miałam te obawy ale na miłość Boską każdemu nie dogodzisz.
Różnych ludzi spotykamy na swojej drodze. Zwykłych prostaków lub rodzynki wrażliwe i takie dobre duszyczki.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez marcja 17 kwi 2011, 21:24
Dysphoria napisał(a):marcja, no to jest powod do radosci.

Poniekad :mrgreen:
Ale szczerze mowiac to uwazam, ze nie ma reguly na to...;) I kazdy moze byc jeszcze w super zwiazku :)
W innym wypadku pozostaje mi szukanie tylko wsrod tych, ktorzy albo nie byli w zwiazku nigdy, albo mieli kiepskie zwiazki, przez co zmniejsza sie pole mojej "ekspansji" - o mniej wiecej polowe :D

Sortuj wg