Skocz do zawartości
Nerwica.com

Podsumowanie konkursu na Miss/Mistera forum 2011


Gość Sabaidee

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszedł chyba czas, aby serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy na mnie głosowali oraz pogratulować wszystkim tym, którzy na mnie nie głosowali twardego poczucia rzeczywistości. Rywalom chciałem zadać pytanie: chcielibyście wyglądać tak jak ja? Z każdym z Was natychmiast bym się zamienił na wiek i aparycję. Moim faworytem był milano3 mający szczególnie na pierwszym zdjęciu coś z Jamesa Dean'a.

Wszystkim chciałem obiecać, że w związku z wygraniem konkursu w megalomanię nie wpadnę. To co pozytywnego wyniosłem z konkursu i co mnie połechtało to poczucie, że mam tu więcej ludzi pozytywnie do mnie nastawionych niż wrogów, a to dla mnie coś zupełnie nowego i mobilizującego do dalszego starania się.

 

--------------------------------------

Pozwoliłem sobie założyć nowy wątek, bo oba konkursowe są już zamknięte, a gdzieś trzeba się podzielić swoimi emocjami z konkursu i wnioskami jakie żeśmy z niego wyciągnęli. Do dziewczyn napiszę później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabaidee, oo dobry pomysł z tym tematem :)

Ja Tobie gratuluję serdecznie 1 miejsca , należało Ci się, zresztą miałeś mój głos :great::great: Urok i radosny uśmiech bijący od Ciebie został doceniony :D

 

Po raz drugi gratuluję naszej Hani również Ci sie Haniuś należało, bo naprawdę jesteś piękna kobietą ! :great::great: :*

 

A ja skromnie dziękuje za 2 miejsce :uklon::D , nie ukrywam jest to dla mnie szokiem bo były kandydatki, które zasługują bardziej na to, ale też szczerze przyznaję, że jest to meeeega miłe uczucie i moja samoocena poniżej zera wystrzeliła w górę :D

 

Gratuluję też pozostałym dziewczynom, dla mnie jesteście piękne, każda na swój sbosób przyciąga uwage i ma to coś!

Ten konkurs nie miał na celu posegregowania na te ładne i te brzydkie, ale miał pokazać, że pomimo naszej samooceny (w nerwicy dość niskiej niejednokrotnie) ludzie potrafią dostrzec w nas piękno :)))) Nie tylko te zewnętrzne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i rowniez dziekuje wszystkim ktorzy na mnie glosowali. O maly wlos a znalazlbym sie na podium :shock: . Mam nadzieje, ze wszyscy dobrze sie bawili bo o to tu chodzilo. Teraz trzeba wymyslec jakas nowa wypasiona zabawe :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja pragnę z tego miejsca podziękować wszystkim za udział. Tym, którzy na mnie głosowali i tym, którzy nie głosowali. :D

Gratuluję wszystkim dziewczynom i chłopakom, którzy zajęli znaczące miejsca, oraz tym, którzy mają nieco niższe noty.

Zabawa ta zapewne dała dużo do myślenia.

Kocham Was wszystkich, za to,że jesteście :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też chciałem podziękować wszystkim,którzy oddali na mnie swój głos! :uklon::uklon:

nie spodziewałem się takich wyników ale cieszę się,że udało mi się zdobyć wysokie jak dla mnie miejsce ;)

zabawa była przednia i jak wyżej napisali trzeba wymyślić następną zabawę!

Jeszcze raz dziękuję Wam dziewczyny i chłopaki, Panie i Panowie ;)

 

Pozdrawiam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwycięzcom pogratulowałem już na PW kilka minut po zakonczeniu konkursu ale chciałem także i ja podziękować za wszystkie głosy jakie na mnie zostały oddane !!!! Dziekuje Wam z całego serca. To jednak daje mi nadzieję że ktoś na tym świecie jednak mnie lubi :D

Jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękuję za miłą zabawę jak i głosy oddane na mnie !!!

Allah Akbar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zwycięzcom i nie bądźcie tacy skromni:)) Dziękuję wszystkim , którzy na mnie głosowali i tym , którzy nie - też. Usłyszałam dużo miłych słów i było mi bardzo przyjemnie z tego powodu, a na dodatek świetnie się przy tym bawiłam , więc było warto:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Miss i Misterowi - zasłużona wygrana brawo :brawo:

 

Szczególne gratulacje dla Olci, która szła łeb w łeb z Hanią - jesteście obie naprawdę Królowymi tego forum :*

 

Dziękuję wszystkim za udaną zabawę, która mimo wszystko odbyła się bez wielkich kłótni i pokazała, że na forum potrafimy się też bawić, a nie tylko warczeć jeden na drugiego.

 

Dziękuję też tym, którzy oddali na mnie głosy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, ..no wiesz...ja ciągle czekam na swoją nagrodę,ktora ,o dziwo,gdzieś się schowala :evil:

 

Szczególne gratulacje dla Oli,ktora moim zdaniem jest bezkonkurencyjna,i ktorą wyprzedzilam chyba dwoma glosami-z czego wniosek,że obie rządzimy :mrgreen:

 

Zas następną zabawą może byc ukaranie wszystkich czarnych owiec i baranów tego konkursu,za to że przyniesli swoim wielbicielom zawód i rozczarowanie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowmere, gratuluję Ci, Haniu, z całego serca. Szampan mrozi się w lodówce - kiedyś go obalimy.

 

a do reszty dziołch, Hania wygrała nie dlatego, że jest najładniajsza, bo ja nie wiem czy jest najładniejsza. Nigdy Jej nie widziałem, ani żadnej z Was. Wygrała, bo potrafiła się najkorzystniej zaprezentować, a o to w tym konkursie chodziło. To nie był konkurs piękności. Pinkii, zdjęcie studyjne jest ok.i nadaje się na bilboard, ale dwa górne są od czapy. Korba, Kasiu, cieszę się, że wybrałaś do konkursu akurat te dwa zdjęcia - idziesz w dobrym kierunku. Gdyby jednak przyszło Ci do głowy dać zdjęcia z sesji kuchennej to nie dałbym Ci pół punktu. No baba przy garach! I nie ma na czym oka zaczepić z nadmiaru szczegółów. wiola173, intryguje mnie Twój sufit. Co tam takiego jest? bretta, zupełnie giniesz na tym górnym zdjęciu. Dobrze jeszcze, że masz na sobie czarną sukienkę, bo w kolorze byś całkiem zginęła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowmere, gratuluję Ci, Haniu, z całego serca. Szampan mrozi się w lodówce - kiedyś go obalimy.

 

a do reszty dziołch, Hania wygrała nie dlatego, że jest najładniajsza, bo ja nie wiem czy jest najładniejsza. Nigdy Jej nie widziałem, ani żadnej z Was. Wygrała, bo potrafiła się najkorzystniej zaprezentować, a o to w tym konkursie chodziło. To nie był konkurs piękności. Pinkii, zdjęcie studyjne jest ok.i nadaje się na bilboard, ale dwa górne są od czapy. Korba, Kasiu, cieszę się, że wybrałaś do konkursu akurat te dwa zdjęcia - idziesz w dobrym kierunku. Gdyby jednak przyszło Ci do głowy dać zdjęcia z sesji kuchennej to nie dałbym Ci pół punktu. No baba przy garach! I nie ma na czym oka zaczepić z nadmiaru szczegółów. wiola173, intryguje mnie Twój sufit. Co tam takiego jest? bretta, zupełnie giniesz na tym górnym zdjęciu. Dobrze jeszcze, że masz na sobie czarną sukienkę, bo w kolorze byś całkiem zginęła.

 

 

 

posikałam się z beki :mrgreen: -szczególnie z sufitu Wioli i wizji Kaśki przy garach-Kaśka gdzies Ty dala takie zdjęcia? :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowmere, są w Ludziach z forum, one nie są przy garach, to zabawa dla jaj była, mam sukienkę i szpile oraz rękawice kuchenną, otwieram piekarnik, w którym w rzeczywistości nic nie ma :mrgreen: Ale nie chce mi się wierzyć, że moje ładne kończyny zginęły na tych zdjęciach :P;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że te konkursy ludziom w nim biorącym udział mogły nie dać za dużo pozytywnych emocji. Większość użytkowników siedzi w depresji, a świadomość że zajęło się jakieś dalsze miejsce może im wbić szpile :D Szczególnie kobietki mają na temat wyglądu fobie. Nawet jeśli o tym głośno nie mówią to w podświadomości gdzieś to siedzi. Oczywiście kto byl w czubie lub wygrał napewno ma z tego powodu jakąś nutkę lepszego nastroju. ...ale to tylko moje zdanie.

Dziewczyny fajne zdjęcia. I gratuluję Shadowmere :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×