Podsumowanie konkursu na Miss/Mistera forum 2011

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

przez Sabaidee 17 kwi 2011, 08:09
Przyszedł chyba czas, aby serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy na mnie głosowali oraz pogratulować wszystkim tym, którzy na mnie nie głosowali twardego poczucia rzeczywistości. Rywalom chciałem zadać pytanie: chcielibyście wyglądać tak jak ja? Z każdym z Was natychmiast bym się zamienił na wiek i aparycję. Moim faworytem był milano3 mający szczególnie na pierwszym zdjęciu coś z Jamesa Dean'a.
Wszystkim chciałem obiecać, że w związku z wygraniem konkursu w megalomanię nie wpadnę. To co pozytywnego wyniosłem z konkursu i co mnie połechtało to poczucie, że mam tu więcej ludzi pozytywnie do mnie nastawionych niż wrogów, a to dla mnie coś zupełnie nowego i mobilizującego do dalszego starania się.

--------------------------------------
Pozwoliłem sobie założyć nowy wątek, bo oba konkursowe są już zamknięte, a gdzieś trzeba się podzielić swoimi emocjami z konkursu i wnioskami jakie żeśmy z niego wyciągnęli. Do dziewczyn napiszę później.
Sabaidee

przez ALEKS*OLO 17 kwi 2011, 08:26
Sabaidee, oo dobry pomysł z tym tematem :)
Ja Tobie gratuluję serdecznie 1 miejsca , należało Ci się, zresztą miałeś mój głos :great: :great: Urok i radosny uśmiech bijący od Ciebie został doceniony :D

Po raz drugi gratuluję naszej Hani również Ci sie Haniuś należało, bo naprawdę jesteś piękna kobietą ! :great: :great: :*

A ja skromnie dziękuje za 2 miejsce :uklon: :D , nie ukrywam jest to dla mnie szokiem bo były kandydatki, które zasługują bardziej na to, ale też szczerze przyznaję, że jest to meeeega miłe uczucie i moja samoocena poniżej zera wystrzeliła w górę :D

Gratuluję też pozostałym dziewczynom, dla mnie jesteście piękne, każda na swój sbosób przyciąga uwage i ma to coś!
Ten konkurs nie miał na celu posegregowania na te ładne i te brzydkie, ale miał pokazać, że pomimo naszej samooceny (w nerwicy dość niskiej niejednokrotnie) ludzie potrafią dostrzec w nas piękno :)))) Nie tylko te zewnętrzne ;)
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez Dysphoria 17 kwi 2011, 09:51
Witam i rowniez dziekuje wszystkim ktorzy na mnie glosowali. O maly wlos a znalazlbym sie na podium :shock: . Mam nadzieje, ze wszyscy dobrze sie bawili bo o to tu chodzilo. Teraz trzeba wymyslec jakas nowa wypasiona zabawe :twisted:
Dysphoria

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Monika* 17 kwi 2011, 10:10
I ja pragnę z tego miejsca podziękować wszystkim za udział. Tym, którzy na mnie głosowali i tym, którzy nie głosowali. :D
Gratuluję wszystkim dziewczynom i chłopakom, którzy zajęli znaczące miejsca, oraz tym, którzy mają nieco niższe noty.
Zabawa ta zapewne dała dużo do myślenia.
Kocham Was wszystkich, za to,że jesteście :D
Obrazek
Główny Moderator

przez Dysphoria 17 kwi 2011, 10:13
Monika1974 napisał(a):
Zabawa ta zapewne dała dużo do myślenia.

W jakim sensie?
Dysphoria

przez *Monika* 17 kwi 2011, 10:40
Dysphoria, Zgadnij :D , jak myślisz?
Obrazek
Główny Moderator

przez Thazek 17 kwi 2011, 11:22
Ja też chciałem podziękować wszystkim,którzy oddali na mnie swój głos! :uklon: :uklon:
nie spodziewałem się takich wyników ale cieszę się,że udało mi się zdobyć wysokie jak dla mnie miejsce ;)
zabawa była przednia i jak wyżej napisali trzeba wymyślić następną zabawę!
Jeszcze raz dziękuję Wam dziewczyny i chłopaki, Panie i Panowie ;)

Pozdrawiam :P
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

przez Dysphoria 17 kwi 2011, 11:48
Monika1974, nie wiem, wlasnie , oswiec mnie :D

-- 17 kwi 2011, 10:54 --

moze byc PW ;)
Dysphoria

przez Ahmed 17 kwi 2011, 12:03
Zwycięzcom pogratulowałem już na PW kilka minut po zakonczeniu konkursu ale chciałem także i ja podziękować za wszystkie głosy jakie na mnie zostały oddane !!!! Dziekuje Wam z całego serca. To jednak daje mi nadzieję że ktoś na tym świecie jednak mnie lubi :D
Jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękuję za miłą zabawę jak i głosy oddane na mnie !!!
Allah Akbar
Ja tu jeszcze wrócę ;))))))))))))))))))))))))))))))))
K.
Kwadratullah

przez Pinkii 17 kwi 2011, 12:55
Gratuluję wszystkim wygranym i cieszę się, że wygrali moi faworyci :smile:
Obrazek
zbanowany

przez *Wiola* 17 kwi 2011, 13:02
Gratuluję zwycięzcom i nie bądźcie tacy skromni:)) Dziękuję wszystkim , którzy na mnie głosowali i tym , którzy nie - też. Usłyszałam dużo miłych słów i było mi bardzo przyjemnie z tego powodu, a na dodatek świetnie się przy tym bawiłam , więc było warto:)
Moderator

przez Korba 17 kwi 2011, 13:02
Gratuluję Miss i Misterowi - zasłużona wygrana brawo :brawo:

Szczególne gratulacje dla Olci, która szła łeb w łeb z Hanią - jesteście obie naprawdę Królowymi tego forum :*

Dziękuję wszystkim za udaną zabawę, która mimo wszystko odbyła się bez wielkich kłótni i pokazała, że na forum potrafimy się też bawić, a nie tylko warczeć jeden na drugiego.

Dziękuję też tym, którzy oddali na mnie głosy :D
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Thazek 17 kwi 2011, 13:04
wiola173, Dlatego trzeba wymyślać więcej takich zabaw ;)
Korba, No zabawa była przednia :great:
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

przez Shadowmere 17 kwi 2011, 13:06
Korba, ..no wiesz...ja ciągle czekam na swoją nagrodę,ktora ,o dziwo,gdzieś się schowala :evil:

Szczególne gratulacje dla Oli,ktora moim zdaniem jest bezkonkurencyjna,i ktorą wyprzedzilam chyba dwoma glosami-z czego wniosek,że obie rządzimy :mrgreen:

Zas następną zabawą może byc ukaranie wszystkich czarnych owiec i baranów tego konkursu,za to że przyniesli swoim wielbicielom zawód i rozczarowanie :mrgreen:
Shadowmere

Sortuj wg