Pobawmy sie w lekarzy

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

Pobawmy sie w lekarzy

przez Korba 03 kwi 2011, 00:14
Adamo napisał(a):Wiedziałem, że ten konkurs tak się skończy. Jeden udaje lekarza, drugi próbuje się wykłócać, a trzecia ma zaburzenia osobowości, nie umie przegrywać (ani czytać, miało być coś z neurologii, to były objawy neurologiczne) i na szczęście ją zdjęli z moda, bo jest potencjalnie niebezpieczna.

Nie Tobie to oceniać, dlaczego kogoś zdjęli z moda. Ogólnie bez przytyków proszę.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Pobawmy sie w lekarzy

przez paradoksy 03 kwi 2011, 00:14
ostatni mój strzał:

zaburzenia osobowości:
osobowość unikająca + anankastyczna

leczenie:
terapia poznawczo-behawioralna
do terapii można włączyć escitalopram
paradoksy

Pobawmy sie w lekarzy

przez Adamo 03 kwi 2011, 00:19
Korba, nie nadużywaj swojej władzy w celu obrony koleżanki i nie zaśmiecaj tematu. Nie pisałem o przyczynach jej zdjęcia, tylko skutkach, dobrych skutkach dla forum. To była bardzo dobra decyzja administracji, tutaj masz ocenę wartościującą, moja opinię. Jeszcze masz jakieś kwestie do ustalenia uskuteczniając OT w tym temacie? Proszę, daj żyć innym.
Wenlafaksyna 150 mg
obserwowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Pobawmy sie w lekarzy

przez milano3 03 kwi 2011, 00:23
Adamo, albo myślisz nad poprawną diagnozą, albo siedzisz cicho. To nie jest temat o administratorach i modach ;)
Najdłużej kochamy tych właśnie, co nas porzucają. Może dlatego, że czujemy w stosunku do nich coś w rodzaju wdzięczności.
Michał Choromański (1904 - 1972)

Pomocy, pomocy, pomocy !
Czuje zbliżające się życie,
Kiedy wszystko czego teraz pragnę to
...śmierć

Pobawmy sie w lekarzy

przez Adamo 03 kwi 2011, 00:28
Korba zrobiła OT. Poza tym to była moderator Paradoksy mi pisze, że mam coś z głową. Historia nas oceni. ; )
Wenlafaksyna 150 mg
obserwowany

Pobawmy sie w lekarzy

przez milano3 03 kwi 2011, 00:31
Adamo, skoro nie chcesz sie bawić to faktycznie siedź cicho
Najdłużej kochamy tych właśnie, co nas porzucają. Może dlatego, że czujemy w stosunku do nich coś w rodzaju wdzięczności.

Pomocy, pomocy, pomocy !
...śmierć

Pobawmy sie w lekarzy

przez Adamo 03 kwi 2011, 00:43
Chce się bawić (skąd ta agresja psychiczna, że nie chce się bawić. Może teraz ja wymyślę jakiś mechanizm obronny, zarzucałeś mi już projekcję, wymyśl coś jeszcze), odpowiadam tylko na zaczepki (czytaj paczki z tematu o zaburzeniach osobowości). Tam możesz sobie pisać co chcesz z koleżankami, tutaj jako osoba rozstrzygająca postaraj się zachować chociaż odrobinę pozorów obiektywizmu.
Wenlafaksyna 150 mg
obserwowany

Pobawmy sie w lekarzy

przez Korba 03 kwi 2011, 00:45
Adamo napisał(a):Korba zrobiła OT.

w tym przypadku uzasadnione.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Pobawmy sie w lekarzy

przez milano3 03 kwi 2011, 00:46
Adamo, ale nie piszesz na temat. Tutaj możesz stawiać diagnozy, ewentualnie w danym przypadku proponować leczenie. Ty na ten moment tego nie robisz.

Pomocy, pomocy, pomocy !
...śmierć

Pobawmy sie w lekarzy

przez Korba 03 kwi 2011, 00:47
Adamo napisał(a):Korba, nie nadużywaj swojej władzy w celu obrony koleżanki i nie zaśmiecaj tematu. Nie pisałem o przyczynach jej zdjęcia, tylko skutkach, dobrych skutkach dla forum. To była bardzo dobra decyzja administracji, tutaj masz ocenę wartościującą, moja opinię. Jeszcze masz jakieś kwestie do ustalenia uskuteczniając OT w tym temacie? Proszę, daj żyć innym.

Ja tylko zwróciłam uwagę, że nie Tobie oceniać za co moderator stracił funkcję, więc to Ty zacząłeś off top i w dodatku go kontynuujesz. EOD
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Pobawmy sie w lekarzy

przez Adamo 03 kwi 2011, 00:55
Korba napisał(a):
Adamo napisał(a):Korba zrobiła OT.

w tym przypadku uzasadnione.

Twoim zdaniem uzasadnione, moim zdaniem - pogrążasz się. Następnym razem ja napiszę komuś, że ma coś z głową, a Ty postraszysz i przywołasz do porządku inną niewinną i w Twoim przekonaniu słabą i przeznaczoną na pożarcie ofiarę, ok?

No, ale nawiazując już do twojego serdecznego
Korba napisał(a):Ogólnie bez przytyków proszę.
to oczywiście w pełni zastosuję się do tej dyspozycji. Może w ramach ugody zostawisz już ten temat w spokoju i udasz się z powrotem do zaburzeń, tudzież moderować gdzie indziej? Może przyślij tu kogoś neutralnego. Czy o tak dużo proszę?

Korba napisał(a):Ja tylko zwróciłam uwagę, że nie Tobie oceniać za co moderator stracił funkcję, więc to Ty zacząłeś off top i w dodatku go kontynuujesz. EOD

Nigdzie nie napisałem/oceniałem DLACZEGO moderator stracił funkcję. Masz problemy z rozumieniem tekstu pisanego jak widzę, odejdź stąd, proszę.
Wenlafaksyna 150 mg
obserwowany

Pobawmy sie w lekarzy

przez Korba 03 kwi 2011, 01:27
odejdź stąd, proszę.

nie widzę takiej możliwości. taką mam fukcję, muszę czytać wątki i sprawdzać zgłoszenia. może zgłoś do admina, że chcesz pozbyć się moderatora z wątku, bo wykonuję swoją robotę, a Tobie się to nie podoba :mrgreen:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Pobawmy sie w lekarzy

przez madelaine 03 kwi 2011, 03:45
Moja dgn. do przypadku nr. 5 to : Zespół lęku uogólnionego, pacjentka wydaję się być zintegrowana o osobowości na poziomie neurotycznym, niektóre jej zachowania zdradzają cechy osobowości unikającej.Do głowy przychodzi mi też zaburzenie lękowo- depresyjne lub epizod depresyjny w stopniu lekkim obok zespołu lęku uogólnionego.

-- 03 kwi 2011, 03:09 --

madelaine napisał(a):Moja dgn. do przypadku nr. 5 to : Zespół lęku uogólnionego, pacjentka wydaję się być zintegrowana o osobowości na poziomie neurotycznym, niektóre jej zachowania zdradzają cechy osobowości unikającej.Do głowy przychodzi mi też zaburzenie lękowo- depresyjne lub epizod depresyjny w stopniu lekkim obok zespołu lęku uogólnionego.

Chciałabym sprostować przypadek nr. 5: Fobia społeczna z objawami depresji +cechy osobowości unikającej (ewentualnie ten lęk uogólniony + epizod depresji lekki).
madelaine

Pobawmy sie w lekarzy

przez paradoksy 03 kwi 2011, 10:04
kiedy wynik? :mrgreen:
paradoksy

Sortuj wg