Enneagram

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

Enneagram

przez Evia 29 sie 2015, 23:23
widzę, że zaczynają się pojawiać inne typy niż 4 i 5 :smile:

Enneagram

przez NN4V 30 sie 2015, 08:52
Evia napisał(a):widzę, że zaczynają się pojawiać inne typy niż 4 i 5 :smile:

Menele. ;) :lol:
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Enneagram

przez mark123 30 sie 2015, 12:59
Moja osobowość jest zbyt skomplikowana, by wypełnić eneagramowy test, a po zapoznaniu się z poszczególnymi typami, najbardziej pasuje do mnie 9w5, czyli typ, który chyba oficjalnie nie istnieje.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Enneagram

przez elo 30 sie 2015, 15:50
w gimbazie bylam 1w2 tyz teraz od kilku juz lat jestem 4w5 ale nadal poczuwam sie jedynka

pamietam kiedys moj mlodszy brat rozwiazywal enneagram i po zakonczeniu testu wykrzyczal na caly dom: ,,MAMO WYSZLO MI ZE BEDE PRAWNIKIEM A KLAUDII ZE BEZDOMNYM*"

* 1w2 = adwokat
4w5 = wloczega
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Enneagram

przez Evia 30 sie 2015, 16:06
Od kiedy odkryłam enneagram (a było to już ładnych parę lat temu) to przez cały czas mam ten sam wynik
Nawet mnie to trochę dziwi, bo wydawało mi się, że od tamtego czasu bardzo się zmieniłam
Jak widać nie koniecznie...

Swoją drogą to tak teraz patrzę i dochodzę do wniosku, że do dawnej mnie z samej nazwy pasowałaby do mnie "włóczęga" :P :lol:
Jednak nigdy mi to jakoś nie wyszło

Enneagram

przez Evia 30 sie 2015, 16:10
elo napisał(a):pamietam kiedys moj mlodszy brat rozwiazywal enneagram i po zakonczeniu testu wykrzyczal na caly dom: ,,MAMO WYSZLO MI ZE BEDE PRAWNIKIEM A KLAUDII ZE BEZDOMNYM*"

:lol:

Mi za to wyszło, że jestem szefem a mój facet służącym :mrgreen:

Szkoda tylko, że to się nie pokrywa z rzeczywistością :(

Enneagram

przez elo 30 sie 2015, 17:38
ja juz nic z tego nie rozumiem.......................................................................................................................... trzasnelam ten test raz jeszcze przed chwila i wyszlo mi 5w4 :bezradny:
szczerze topierdole : P
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Enneagram

przez SrebrnaSowa 30 sie 2015, 17:56
4 w 5.

A już doczytałam.

Kurcze, póki co ten włóczęga baaaardzo dokładnie się sprawdza.
E....

Enneagram

przez TruchłoBoga 30 sie 2015, 19:29
elo napisał(a):ja juz nic z tego nie rozumiem.......................................................................................................................... trzasnelam ten test raz jeszcze przed chwila i wyszlo mi 5w4 :bezradny:
szczerze topierdole : P

W niektórych przypadkach testy osobowości i tym podobne nie mają żadnego celu ani odzwierciedlenia, bo są osoby, które pasują wszędzie albo właśnie nigdzie i nic im się nie zgadza, dlatego nie powinno się tym sugerować. I tak samemu się wie najlepiej, jaką osobą się jest, ew. można popytać innych albo pójść do profesjonalisty i wziąć się za to porządnie, jeśli tak bardzo chcemy wiedzieć, kim jesteśmy.
TruchłoBoga

Enneagram

przez wielbłądzica 30 sie 2015, 19:47
Istnieje zawsze szansa, że taki test doceni kogoś z niską samooceną.

Enneagram

przez TruchłoBoga 30 sie 2015, 19:50
Tak, dlatego napisałem, że w niektórych przypadkach. Inni na przykład mają łatwo, za każdym razem wychodzi im to samo, opisy są dokładne. Nie każdy tak ma, a nawet jeśli, to trzeba pamiętać, że to dalej nie jest wszystko. Trzeba brać pod uwagę wiele innych rzeczy, dlatego ludziom, którzy mają problem z enneagramem sugerowałbym porobienie testów u psychologów, jeśli uważają, że jest im to potrzebne.
TruchłoBoga

Enneagram

przez Evia 30 sie 2015, 20:29
jeśli chodzi o mnie to traktowałabym wszelakie testy (nawet te psychologiczne) z przymrużeniem oka
tzn taki test zawsze może nas na coś naprowadzić, ukazać pewien szkielet/zarys, jednak każdy z nas jest odrębną, indywidualną i niepowtarzalną jednostkę, każdy jest inny i żaden test w 100% nas nie określi

I chociaż opis mojego enneagramowego typu jest dosyć wyjątkowo trafny (co nie ukrywam wyraźnie mnie zaskoczyło) to i tak nie wpasowuję się idealnie do tego schematu
Jeszcze bardziej od mojego opisu zadziwił mnie opis relacji w związku, było to tak celne, że aż zdumiewające :shock:

Teraz się tylko zastanawiam jak mam się odnieść do informacji, że mój facet może się lubować w trójkątach...

Enneagram

przez bonsai 30 sie 2015, 20:52
A czy nie jest przypadkiem tak, że każdy wynik jakiegokolwiek psychologicznego (czyli badziewnego) testu, szczególnie internetowego, będzie powiązany z takim opisem, że zawsze znajdziemy w nim część siebie? I od tej chwili uznamy, że "wow, to takie prawdziwe"? Na tej zasadzie działają przecież wszelkiej maści ezoterycy, którzy są po prostu domorosłymi psychologami i do tej pory mówią i mówią, aż ktoś im potwierdzi, że rzeczywiście trafili. I nagle rozpoczyna się "magia".

Warto mieć spory dystans do takich wynalazków, ja traktuję je na równi z horoskopami, które są zamieszczane w periodykach dla pań.
bonsai

Enneagram

przez TruchłoBoga 30 sie 2015, 20:57
Fajnie, że jesteś sceptyczny, ale enneagram to co innego. Faktem jest, że każdy ma inną osobowość i da się to w jakimś stopniu wydzielić. Na chybił trafił: z 7 zgadza mi się dokładnie 0% opisu, a przecież powinno wszystko, po to żebym kupił szarlatański poradnik enneagramowicza!

A dyskredytowanie JAKICHKOLWIEK testów psychologicznych to już w ogóle nadgorliwość.
TruchłoBoga

Sortuj wg