Enneagram

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

Re: Enneagram - typy osobowości

przez Kleome 30 lip 2010, 11:51
4w5 :)
Wołam, wskaż mi cel.
Muszę więcej być.
Cisza, ona gubi mnie.
Proszę, daj mi sens.
Jeszcze tylko raz.
Pozwól, a odnajdę się.

przez SamO 30 lip 2010, 13:32
Kleome napisał(a):4w5 :)

Słynne czwórki ze skrzydłem pięć: Vincent van Gogh, Kurt Cobain, Edgar Allan Poe, Johnny Depp, Bob Dylan, Ingmar Bergman.
Doborowe towarzystwo!

Re: Test na osobowość

przez Bazylek 05 sie 2010, 13:39
8w7
Każdej akcji towarzyszy reakcja równa co do wartości i kierunku lecz przeciwnie zwrócona.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 20 sie 2010, 18:13
Czas odświeżyć, zrobić jeszcze raz test co by zobaczyć czy coś się w życiu zmieniło.
W 2008 było 4w5 Włóczęga a dziś zrobiony test pokazał 4w3 Arystokrata :

"Gdy 4w3 jest w stresie, często się zachowuje inaczej publicznie, a inaczej prywatnie. Może np. nie ujawniać publicznie, wśród znajomych, żadnych swoich uczuć, a następnie iść do domu i samemu bardzo przeżywać np. fakt życia w samotności. Może też np. być bardzo rozrywkowa i sumienna w pracy i jednocześnie być nieszczęśliwa prywatnie z powodów problemów miłosnych."
Jakby ktoś mnie opisywał no.......
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Re: Enneagram - test na osobowość

przez shadow_no 20 sie 2010, 18:41
Pozwoliłem sobie połączyć dwa tematy o enneagramie. Nie pamiętam na 100% jaki wynik miałem dawniej, ale wydaję mi się że dziś wyszedł ten sam.
Niemal w 100% to chyba prawda. Przerażające :P :

-Zgadza się
-Nie zgadza się

7w8 - "Realista"
Gdy jest zdrowa, siódemka ze skrzydłem 8 jest często chojna, towarzyska i wylewna. Ma skłonność do bycia wyjątkowo lojalną wobec przyjaciół, zwłaszcza do tych z podtypem socjalnym. Zagorzale broni tych, na których jej zależy. Może wydawać się głośna i niesforna, choć niektóre 7w8 są bardziej grzeczne i dowcipne. Lubi różne uroczystości, opowieści, kawały, jedzenie, podróże. Generalnie ma silne poczucie własnej wartości i zawsze stara się osiągnąć to czego chce. Ma talent do robienia czegoś z niczegoś. Zazwyczaj dzieli się z innymi tym co ma, chce by wszyscy doceniali jej poczucie obowiązku i szeroki zakres zainteresowań.
Gdy 7w8 jest w stresie, może stać się wymagająca, okazywać samolubną niecierpliwość i narcyzm. Gdy chce coś, to chce tego natychmiast. Agresywna, chce szybko zrobyć pieniądze, materialną pozycję i status. Może domagać się od innych, aby inni mówili jej to sama chce usłyszeć.
Często jest perfekcjonistą. Moralizuje innych choć sama jest nieodpowiedzialna. Posiada amnezję na obietnice dawane z potrzeby chwili. Ma szczególną trudność z wiernością małżeńska.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez linka 20 sie 2010, 18:45
shadow_no, no no no, to jest masakra jak w jakimś "przygłupim teście na necie" wychodzi wynik, a człowiek czytając go coraz bardziej zaczyna się zastanawiać czy ktoś obserwuje jego życie :lol:, mój też do mnie pasuje jak ulał :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez szczesliwy_chomik 22 sie 2010, 06:33
4 w 5 - bardzo trafione

przez Sensitive Soul 03 wrz 2010, 17:05
Wykonywałem ten test ponad rok temu, teraz zrobiłem to ponownie i wychodzi na to, że nic się nie zmieniło. Nadal 4w5... :pirate:
"I'd rather be hated for who I am, than loved for who I'm not..."
Kurt Cobain

przez Sjenna 27 paź 2010, 09:50
Typowy perfekcjonista ;)
"Wszyscy mamy choroby,
Które sprytnie się przyczepiają i rozrastają
Nieważne jak bardzo się staramy.
Wszyscy mamy coś, co nas zakopuje.
Na szczęście odkopujemy siebie nawzajem.
Więc gdy choroba włącza moje ego
Wiem, że zadziałasz jak sprytne lekarstwo"

Incubus- dig

przez Słowianka 16 lis 2010, 09:55
4w3 pasuje
"Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka."
Roman Dmowski

przez Kanashimi 17 lis 2010, 21:09
4w5 i idealnie pasuje ;]

przez Vi. 17 lis 2010, 21:14
Kiedyś robiłem ten test i cały czas wychodzi to samo 4w5.

Jesteśmy zaburzeniogenni.. :/
Vi.

przez Matt FX 09 gru 2010, 06:31
4w3... cokolwiek to znaczy ;)

przez marcja 12 gru 2010, 21:44
A ja jestem zaskoczona - kiedy robilam kiedys ten test podczas trwania nerwicy wyszlo mi 4w5, teraz gdy nie mam nerwicy 8w7. Zmiana jest wiec bardzo duza! Aczkolwiek nie wszystko w 8w7 mi sie zgadza - nie bywam np. nigdy agresywna (przynajmniej nie zdaza mi sie byc agresywna fizycznie) Ten tescik bada bardziej nastroj chwili, niz osobowosc...

Sortuj wg