dary ducha św - ale nie to, co myślicie =P

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

przez kubaka666 08 lut 2011, 02:48
internet posiada dar treści, ale brak mu daru formy, co w zestawieniu z brakami darów dystansu i poczucia humoru skutkuje przejawami daru złośliwości, daru docinana i daru zdania ostatniego (kiedy czyjeś "musi być na wierzchu").

a tak na serio/żartem (dla tych co mają dar mnogich interpretacji): czy ktoś ma dar dawania darów?
śmieszy mnie to co napisałem powyżej.

"jesteś dziwny." i słowo nerwicą się stało.

przez lakuda_reaktywacja 08 lut 2011, 02:51
jakoś nie ma daru podcinania sobie żył .. :?:
nie ma daru drapania sobie ciała igłami, czy skalpelem.. :?:
a szkoda..
lakuda_reaktywacja

przez LitrMaślanki 08 lut 2011, 11:18
kubaka666 napisał(a):internet posiada dar treści, ale brak mu daru formy, co w zestawieniu z brakami darów dystansu i poczucia humoru skutkuje przejawami daru złośliwości, daru docinana i daru zdania ostatniego (kiedy czyjeś "musi być na wierzchu").

a tak na serio/żartem (dla tych co mają dar mnogich interpretacji): czy ktoś ma dar dawania darów?

.........i daru udawania ,że się wie co się chce przekazać, a także daru paplania,daru,przekonania że się posiada dar .

Dar ducha świętego -BZDURA :silence:

Zwykłe uwarunkowanie kulturowe ,jak rozwijasz umysł w dzieciństwie tak masz później predyspozycje .
Jak rodzice kładą nacisk na sport -to zwiększają możliwość rozwoju w tym kierunku.
Jak w domu masz dobra atmosfera ,zapoznają Cie jako dziecko z muzyka ,malarstwem,literatura ...to zwiększają prawdopodobieństwo -dobrze rozwiniętego gustu artystycznego i takich umiejętności .
I tak w kółko ,w każdej dziedzinie .
Duch święty .

DAR NAIWNEGO MYŚLENIA ot co

lakudajak lubisz być kąsana przez jadowite insekty ...to nie musisz w tym celu zakładać takiego tematu .
Zbliża się wiosna ,możemy skoczyć do lasu i poszukać gniazda os lub szerszeni ...efekt ten sam . :mrgreen:
LitrMaślanki

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez margarita200 08 lut 2011, 11:33
lakuda_reaktywacja. przestan walic cytatami,kopiowac jakies teksty które i tak sa za długie by je czytac,naogladałas sie za dużo filmów dziewczyno.może zacznij mówic swoimi słowami jesli potrafisz oczywiscie,TKZw dar mówienia po ludzku i do ludzi.nauka tworzenia prostych sensownych zdan a nie odpowiadanie cytatami i tekstami z filmów i kreskówek.pozdrawiam :angel:

przez LitrMaślanki 08 lut 2011, 11:37
nauka tworzenia prostych sensownych zdan

margarita200, zawiadom cały swiat jak się nauczysz tego co doradzasz innym .

dar paplania ...bingo
LitrMaślanki

przez Korba 08 lut 2011, 11:43
margarita200 napisał(a):lakuda_reaktywacja. przestan walic cytatami,kopiowac jakies teksty które i tak sa za długie by je czytac,naogladałas sie za dużo filmów dziewczyno.może zacznij mówic swoimi słowami jesli potrafisz oczywiscie,TKZw dar mówienia po ludzku i do ludzi.nauka tworzenia prostych sensownych zdan a nie odpowiadanie cytatami i tekstami z filmów i kreskówek.pozdrawiam :angel:

jeśli nic innego nie masz do wniesienia poza docinkami i robieniem złej atmosfery, zamilcz.
następnym razem będzie ostrzeżenie.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Ahmall Gammat 08 lut 2011, 12:08
Jak ja nie cierpię takich,co to latają do kościółka z podwiniętym ogonkiem,ze strachu-lakuda sama się przyznała do tego,a potem wywalają swój jad tutaj.Bezpiecznie,bo anonimowo.
Dar jadu?To niestety dar z tej drugiej centrali,tam na dole.
Poznacie prawdę,a prawda was wyzwoli.

przez Korba 08 lut 2011, 12:12
Ahmall Gammat, proszę, skończ te bezsensowne przepychanki.
Każdy kolejny post w tym stylu zostanie nagrodzony ostrzeżeniem i dotyczy to KAŻDEGO.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez LitrMaślanki 08 lut 2011, 12:14
Ahmall Gammat, dziękujemy Ci naśladowco Jezusa .
Za okazanie nam w zgryźliwy sposób jak bardzo nie cierpisz tych którzy myślą inaczej .

promieniejesz wprost darem hipokryzji ( z której centrali go otrzymałeś) Chrystku ?
LitrMaślanki

przez Korba 08 lut 2011, 12:17
LitrMaślanki, jako Król Julian jesteś ponad wszystkim, ale jako LM jesteś w ramach określenia "każdy" :mrgreen:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez LitrMaślanki 08 lut 2011, 12:17
Korba, nie miałem komunikatu ,ze w wątku pojawił się nowy post .
jak bym miał to bym nie printnoł tego .

-- 08 lut 2011, 12:19 --

Korba, myślę ,że może to być spowodowane netem ...mam w PLAY i jest ciut wolny .Wiec wysyłanie postu trwa kilka sekund dłużnej niż na sztywnym .
LitrMaślanki

przez lakuda_reaktywacja 08 lut 2011, 12:24
Korba napisał(a):LitrMaślanki, jako Król Julian jesteś ponad wszystkim, ale jako LM jesteś w ramach określenia "każdy" :mrgreen:

:lol: :lol:
lakuda_reaktywacja

przez Korba 08 lut 2011, 12:24
spox ;)
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez lakuda_reaktywacja 08 lut 2011, 12:24
Ahmall Gammat, nie chodzę do kościoła

-- 08 lut 2011, 11:27 --

już nie.
wyznaję kult Króla Juliana..

A nie mówiłem? Jestem genialny! Kręcę ciałem(?), kręcę ciałem. Jestem genialny! Jestem wybrańcem! No chodź, robimy performance: jestem bardzo mądrym królem, jestem super genialny, jestem robo królem i w ogóle. Mam moc, mam moc!'

-- 08 lut 2011, 11:30 --

Ahmall Gammat,
Bezpiecznie,bo anonimowo

hmm.. a może wtakim razie będziesz bohaterem i przedstawisz nam się z imienia i nazwiska?? :roll:
lakuda_reaktywacja

Sortuj wg