Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nasze hobby i pasje! :)


Gość Thazek

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie pomyślałem... na pewno nie którzy z nas mają jakieś hobby lub pasje! Tzw. Konik ;)

Nie którzy zbierają znaczki he he nie którzy kolekcjonują motyle!

Ja mam troszkę ich ale najbardziej lubię zbierać buty :P to może się wydawać dziwne ale tak jest i to przykład:

 

29032010.th.jpg

 

Zbieram buty :P wiem wiem mam z garem ale nie ma to tamto! ;) to połowa mojej kolekcji resztę muszę wyciągnąć!

Kolekcjonuję też perfumy i różne ciuchy z lat 80" :D jakieś góry z dresów itp!

 

A Wy macie jakiegoś kręćka? ;)

ps. mam nadzieję że temat nie upadnie i go nie olejecie... ;)

 

[Dodane po edycji:]

 

Nikt nie ma żadnego konika? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

namiestnik, pokaż swojego he he he he :lol::lol::lol::lol:

 

[Dodane po edycji:]

 

Kolejna pasja... samochody :) już się doczekać nie mogę zimy może wtedy depresja przejdzie? [videoyoutube=9MHutf9L3qI][/videoyoutube] :105::105:

 

będzie jazda :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sport, Muzyka, Wyścigi na światłach, Podkurwianie innych kierowców
dokładnie :twisted::twisted: lubię wyścigi ze świateł :D

ostatnio wyskoczyło ze mną audi A4 1.8Turbo :twisted: taka sama moc jak u mnie i... sponiewierałem go jak rzadko :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thazek, znalazlam opis w necie :D z ktorym siè zgadzam.mozesz kupic tak jak mowi kuba94, i rowniez w herbaciarniach,i sklepach z ziolami.

 

 

Właściwości białej herbaty:

* zawiera dużo witaminy C oraz kofeiny, która intensywnie pobudza i orzeźwia. Ma działanie orzeźwiające, ale także, co niezwykle istotne, wspomaga koncentrację. Polecana jest szczególnie na lato dla tych, którzy w upały muszą pracować intelektualnie. Wielu poleca ją także zamiast kawy. Jest o wiele zdrowsza, a również silnie pobudza. Jest również środkiem, który redukuje napięcie i stresy

* posiada najsilniejsze właściwości antyoksydacyjne i antymutagenne (zmniejsza ryzyko powstawania zmian nowotworowych w komórkach) ze wszystkich znanych herbat, trzy razy większe niż zielona herbata. Dlatego poleca się ją przede wszystkim tym osobom, które mogą być obciążone genetycznie chorobą nowotworową

 

* zawiera polifenole, chroniące organizm przed atakiem wolnych rodników, które są odpowiedzialne za proces starzenia się organizmu. Biała herbata zawiera aż 47% polifenoli , to znacznie wiecej niż zielona, która ma ich 20%. Jedna filiżanka białej herbaty zawiera tyle polifenoili, ile 12 szklanek soku pomarańczowego. Dlatego nazywana jest często „eliksirem młodości”.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×