Nasze hobby i pasje! :)

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

przez na_leśnik 08 lip 2013, 13:51
Napisałbym, że trzeba mieć nieźle narąbane w głowie żeby kolekcjonować broń i żeby taki arsenał trzymać w domu.
Ale nie napiszę, bo mój miecz karoliński w szafie szepcze do mnie: "ty hipokryto..." :mrgreen: .
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

przez deader 08 lip 2013, 14:00
na_leśnik napisał(a):Napisałbym, że trzeba mieć nieźle narąbane w głowie żeby kolekcjonować broń i żeby taki arsenał trzymać w domu.
Ale nie napiszę, bo mój miecz karoliński w szafie szepcze do mnie: "ty hipokryto..." :mrgreen: .

Heh heh, dobree : :mrgreen:

Może tylko nadmienię, że ja nie kolekcjonuję broni, tylko uprawiam amatorsko strzelectwo - ilość "gnatów" jakie posiadam wynika z tego że każdy służy do nieco innego strzelania i dlatego tyle tych modeli się "nazbierało". Bo z czego innego strzelam jak chcę poćwiczyć celność na 30 metrów, a z czego innego jak 10 metrów chcę wyżyć się na puszkach. W dodatku jest to sport dużo ciekawszy kiedy ma się towarzysza (jak zresztą chyba w każdym sporcie) a nie wszystkich moich znajomych kiedy zaczynałem się tym interesować było stać na zakup swojej wiatrówki bądź w ogóle interesowało ich inwestować w taki sprzęt. Stąd też u mnie Crosman C31 - wiatrówka "niskiego progu cenowego", którą daję do "zabawy" osobie która akurat ma chęć wybrać się ze mną postrzelać. Mojego STI Duty One nie daję nikomu do ręki :D

Kestrel napisał(a):deader, Wyrabiaj na sportową papiery albo kup czarnoprochowca,so much fun :< :mrgreen:

Obawiam się że jednak testów psychologicznych bym nie przeszedł, a zresztą mam na tyle zdrowego rozsądku żeby wiedzieć że to może być nie najlepszy pomysł. Bo jednak mimo obecnie znacznego polepszenia stanu psychiki to miewam chwilowe "dołki" i mam wrażenie że kilka razy to że jeszcze istnieję zawdzięczam tylko temu że nie mam w domu działającej, zabijającej broni. Bo na sznur/tory/żyletki/lot z piątego piętra - jestem zbyt tchórzliwy lub leniwy...
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez na_leśnik 08 lip 2013, 14:26
Ja strzelałem z wiatrówki laaata temu i fajnie to wspominam. Ostatnio też mnie bierze na strzelanie a że pozostaję w konwencji średniowiecza, zastanawiam się nad kupnem łuku. Jest to na pewno bardziej niebezpieczne niż wiatrówka, ale plus jest przynajmniej taki, że mam 100% pewności, że w łeb sobie sam nie strzelę :mrgreen: .
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez deader 08 lip 2013, 17:40
na_leśnik napisał(a):mam 100% pewności, że w łeb sobie sam nie strzelę :mrgreen: .

Fakt, fakt. Ale mój tatko kiedyś się "fajnej" kontuzji nabawił przy strzelaniu z łuku: strzelał sobie, strzelał, aż trafiła mu się strzała która była pęknięta czy miała zadrę przy końcówce, tam przy "piórkach" (lotkach? tak się to nazywa?) i po "zwolnieniu cięciwy" kilkucentymetrowa drzazga przebiła mu łapę... No ale to był sprzęt "samoróbka", przy "pro" sprzęcie raczej niskie ryzyko takiej akcji.

przez 0Rh+ 08 lip 2013, 17:51
na_leśnik napisał(a):Ja strzelałem z wiatrówki laaata temu i fajnie to wspominam. Ostatnio też mnie bierze na strzelanie a że pozostaję w konwencji średniowiecza, zastanawiam się nad kupnem łuku. Jest to na pewno bardziej niebezpieczne niż wiatrówka, ale plus jest przynajmniej taki, że mam 100% pewności, że w łeb sobie sam nie strzelę :mrgreen: .

Nie bądź tego taki pewny. Strzała wystrzelona w górę czaszem wraca ;)

przez na_leśnik 09 lip 2013, 11:48
0Rh+ po latach doświadczenia z tym ustrojstwem zaryzykowałbym tezę, że zawsze wraca :mrgreen: .

przez klaudek 27 sie 2013, 15:47
W sumie mam wiele pasji są to konie,kosz,sztuka,psychologia. Każdy się dziwi,że są bardzo od siebie różne, ale takim moim konikiem chyba jest psychologia.
Możemy być stale szczęśliwi, jeśli nauczymy się dostrzegać w naszej powszedniości chwile szczęścia.
Anna German

przez deader 27 sie 2013, 19:47
klaudek napisał(a):W sumie mam wiele pasji są to konie,kosz,sztuka,psychologia.

klaudek napisał(a):moim konikiem chyba jest psychologia.

Hehe, konsekwentnie ci się pasje dobierają :)

przez klaudek 27 sie 2013, 20:10
deader O faktycznie ;)
Możemy być stale szczęśliwi, jeśli nauczymy się dostrzegać w naszej powszedniości chwile szczęścia.
Anna German

przez Myffka 27 sie 2013, 21:23
Moja pasja to siatkówka ;) od 2004 roku kibicuję polskiej reprezentacji mężczyzn, staram się kilka razy w roku jeździć na ich mecze. Lokalnie kibicuję Asseco Resovii.

przez 19Marcin87 28 sie 2013, 20:50
Interesuję się piłką nożną, kolekcjonuję szaliki Polski. "Wszystko co polskie jest moje, niczego się wyrzec nie mogę..."
www.szalikipolska.pl.tl

przez Powietrzny Kowal 02 wrz 2013, 21:54
Zbieram świnki :D
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

przez monk.2000 02 wrz 2013, 22:00
Filozofia - pasja, choroba, przekleństwo i sposób na życie
muzyka, wiedza o człowieku, prawa przyrody, medytacja, szachy, psychologia, poezja, język

Ogólnie wszystko po trochu, nie mam specyficznych zainteresowań. Staram się pojedyncze elementy włączać w większy system.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez Ramanujan 03 wrz 2013, 19:42
monk.2000 napisał(a):Filozofia - pasja, choroba, przekleństwo i sposób na życie
Czemu przekleństwo? ;)
Ramanujan

Sortuj wg