Nasze hobby i pasje! :)

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

Re: Nasze hobby i pasje! :)

przez wovacuum 24 paź 2010, 14:17
Moje hobby..hm: gotowanie-nasze marzenie z malzem -w przyszlosci otworzyc bistro-kuchnie swiata :105: ,proza iberyjska i iberyjsko-amerykanska,plywanie.
Ziololecznictwo troszkè.
wovacuum

przez Thazek 24 paź 2010, 14:19
Ziololecznictwo troszkè.
co polecasz na nerwy prócz melisy?
Thazek

przez wovacuum 24 paź 2010, 14:24
biala herbata-japonska ,pita codziennie okolo 1,5 litra-po okolo 3 tygodniach,czasem wczesniej- przynosi spadek napiècia wewenètrznego,warto sprobowac :smile:
wovacuum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Thazek 24 paź 2010, 14:29
wovacuum, masz jakiś link jak ta herbata wygląda? i gdzie mogę kupić?
Thazek

przez kuba94 24 paź 2010, 14:33
Thazek, w sklepach ze zdrową żywnością możesz kupić
kuba94

przez wovacuum 24 paź 2010, 14:40
Thazek, znalazlam opis w necie :D z ktorym siè zgadzam.mozesz kupic tak jak mowi kuba94, i rowniez w herbaciarniach,i sklepach z ziolami.

Właściwości białej herbaty:

* zawiera dużo witaminy C oraz kofeiny, która intensywnie pobudza i orzeźwia. Ma działanie orzeźwiające, ale także, co niezwykle istotne, wspomaga koncentrację. Polecana jest szczególnie na lato dla tych, którzy w upały muszą pracować intelektualnie. Wielu poleca ją także zamiast kawy. Jest o wiele zdrowsza, a również silnie pobudza. Jest również środkiem, który redukuje napięcie i stresy

* posiada najsilniejsze właściwości antyoksydacyjne i antymutagenne (zmniejsza ryzyko powstawania zmian nowotworowych w komórkach) ze wszystkich znanych herbat, trzy razy większe niż zielona herbata. Dlatego poleca się ją przede wszystkim tym osobom, które mogą być obciążone genetycznie chorobą nowotworową

* zawiera polifenole, chroniące organizm przed atakiem wolnych rodników, które są odpowiedzialne za proces starzenia się organizmu. Biała herbata zawiera aż 47% polifenoli , to znacznie wiecej niż zielona, która ma ich 20%. Jedna filiżanka białej herbaty zawiera tyle polifenoili, ile 12 szklanek soku pomarańczowego. Dlatego nazywana jest często „eliksirem młodości”.
wovacuum

przez Midori 24 paź 2010, 15:04
Sporty motorowe to jest coś, co kocham. Ostatnia rzecz, która daje mi jeszcze radość w życiu.
Midori

przez kuba94 24 paź 2010, 15:08
A ja uwielbiam sporty zimowe ze skokami narciarskimi na czele...moje zainteresowanie tą dyscypliną trwa już 11 lat.
kuba94

przez Thazek 24 paź 2010, 15:10
kuba94, a skąd jesteś i gdzie jeździsz na czymś :P
Midori, jakie np? :evil:
Thazek

przez Midori 24 paź 2010, 15:22
Thazek napisał(a):Midori, jakie np? :evil:

Np. F1 i żużel. Lubię takie pozytywne skoki adrenaliny, gdybym była facetem zapewne wybrałabym sobie karierę kierowcy wyścigowego. Mogłabym robić to, co zawsze kochałam.
Midori

przez namiestnik 24 paź 2010, 15:40
kobiety też jeżdżą na gokartach - nie ma co sobie odmawiać ze względu na stereotypy

Ja mam dla odmiany szczyt ukojenia gdy płynę pod żaglami, napędzany siłami natury

przez harpagan83 24 paź 2010, 18:25
Midori napisał(a):
Thazek napisał(a):Midori, jakie np? :evil:

Np. F1 i żużel. Lubię takie pozytywne skoki adrenaliny, gdybym była facetem zapewne wybrałabym sobie karierę kierowcy wyścigowego. Mogłabym robić to, co zawsze kochałam.

Teraz też nic nie stoi na przeszkodzie. Kobiety też biorą udział w rajdach.
Najgorszy jest słomiany zapał, bo to on czesto bywa przeszkodą do realizacji pasji ;)
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

przez Helvetti 29 paź 2010, 21:33
Kiedyś kochałam teatr, chodziłam 4 lata na zajęcia na pracownię dramatu, jogę, i warsztaty twórczo-pisarskie.
Pisałam, dużo pisałam. I czytałam, dużo czytałam.
Ale to było dawno.
got a date with suicide.

przez Misiek_NL 29 paź 2010, 21:34
Helvetti, Czemu nie wrócisz do tego ??
Misiek_NL

Sortuj wg