Na co masz ochotę?

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

Na co masz ochotę?

przez carlosbueno 09 sie 2013, 17:22
komputer (branża IT)
przynajmniej miałeś jakieś sensowne zainteresowania, które mogą się przydać w życiu, pracy a ja, kogo obchodzi życiorys Stalina, czy dokonania Mao Tse Tunga( zresztą faza zainteresowania komunizmem mi już minęła) i teraz najwięcej czasu zapełni mi forum. ;)
Największy Forumowy Maruda

Na co masz ochotę?

przez deader 09 sie 2013, 17:56
rotten soul napisał(a):U mnie została tylko muzyka, choć nie wiem czy można nazwać to zainteresowaniem. To raczej jedna z moich podstawowych potrzeb jak jedzenie czy spanie. Wiem, że bez niej można żyć, ale dla mnie to by była niepowetowana strata gdybym nie przestał mieć do niej dostęp.

No to mam dla ciebie pomysła. Co prawda zdaje się że bardziej kręcą cię klimaty hiphopowe niż rockowe, ale i tak ci rzucę: spraw sobie jakiś instrument i zacznij naukę.

To serio potrafi zdziałać cuda z łbem. W poprzedni weekend wpadłem do kumpli którzy mają salkę prób, nie grałem na gitarze chyba z pół roku, ale jak tam "przyszedłem na chwilę" to skończyło się na graniu do 8 rano. Tak, napieprzaliśmy przez ponad 9 godzin. Przez następne kilka dni cierpieliśmy przez poobdzierane paluchy i nadwyrężone od napierdzielania nadgarstki, ale humor miałem przezajebisty!
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Na co masz ochotę?

przez rotten soul 09 sie 2013, 18:07
deader,
Beztalencie jestem - nie mam wymaganej koordynacji. Jedyne co umiałem zrobić to jakieś niezbyt skomplikowane utwory elektroniczne we Fruity Loops, ale zarzuciłem to, ponieważ głównie robiłem same dołujące. Nawet znajomi powiedzieli, że są mega smutne, więc sobie odpuściłem.

Granie na instrumentach to dla mnie czarna magia. Zastanawiam się czasami jak to w ogóle jest możliwe. Np. gra na fortepianie, to dla mnie cud koordynacji ruchowej rąk człowieka.

Tak po za tym to nie chce mi się uczyć niczego nowego. Wystarczy mi nauka w pracy.
rotten soul

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Na co masz ochotę?

przez deader 09 sie 2013, 18:27
rotten soul, to jest czarna magia :D Fortepianiści, harfiści, skrzypkowie, trębacze, gitarzyści, perkusiści - to wszystko czarodzieje dźwięków i jak patrzę na moich idoli to szczena i opada jak widzę co potrafią napierdzielać. Ja przy nich jestem niczym, robaczkiem nędznym :) Ale i tak daje to radochę.

Mówisz że we Fruity Loops robiłeś muzę - to oznacza że ogarnąłeś ten program dużo bardziej niż ja bo ja umiem tylko ustawić czterotaktowy podkład perkusyjny :P W robienie muzy "elektronicznej" bawiłem się kiedyś w E-Jay'u, tylko tak prosty program byłem w stanie opanować :D A że kawałki wychodziły ci smutne..? Cóż, czy to źle?? Przecież "prawdziwe" tworzenie muzyki to właśnie przekuwanie swoich emocji na dźwięki, a nie złożenie tak trzech akordów żeby podbić listę przebojów Radia Zet. Jest przecież mnóstwo gatunków muzyki, i żywej i elektronicznej, o bardzo ponurym, smutnym wydźwięku. Szczerze to taką elektronikę lubię najbardziej, nie wesołe techno-manieczki, ale jakiś ambient, czy coś w tym stylu (Amon Tobin!!).

Masz gdzieś swoje kawałki jeszcze?
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Na co masz ochotę?

przez rotten soul 09 sie 2013, 19:04
deader,
rotten soul, to jest czarna magia

Otóż to, a ze mnie żaden magik.
Mówisz że we Fruity Loops robiłeś muzę - to oznacza że ogarnąłeś ten program dużo bardziej niż ja

Jedna z niewielu zasług władkowskiego.
stylu (Amon Tobin!!).

Masz u mnie plusa za wymienienie tego Pana. :great:
Masz gdzieś swoje kawałki jeszcze?

Przy robieniu gruntownych porządków postanowiłem je pogrzebać w koszu systemowym. Mała strata dla ludzkości :D
rotten soul

Na co masz ochotę?

przez acherontia-styx 09 sie 2013, 21:58
na spokój.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Na co masz ochotę?

przez abstrakcyjna 09 sie 2013, 22:14
Na sen.
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

Na co masz ochotę?

przez Artemizja 10 sie 2013, 18:45
Na roladę lodową, która siedzi sobie spokojnie w zamrażarce i czeka aż ją zjem :twisted:
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Na co masz ochotę?

przez Candy14 10 sie 2013, 18:54
Jqa mam ochote na "cos" ..i to straszna... tyle ze nie wiem co to jest :bezradny:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Na co masz ochotę?

przez Artemizja 10 sie 2013, 18:54
Candy14, znam to :mrgreen:

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Na co masz ochotę?

przez Ramanujan 10 sie 2013, 22:41
Na wyspanie się, ale szanse są raczej marne.
Ramanujan

Na co masz ochotę?

przez Artemizja 11 sie 2013, 17:54
Na piwko :D

Administrator

Na co masz ochotę?

przez Kimmi84 12 sie 2013, 21:03
Na lody z gorącymi malinami ;)
Luksusowa szczotka wc i inne akcesoria łazienkowe | Profesjonalne biuro rachunkowe Bielsko |Najmodniejsze bluzki damskie sklep internetowy dla kobiet

Na co masz ochotę?

przez Artemizja 12 sie 2013, 21:27
Na sen i mam zamiar zaraz to zrealizować.

Administrator

Sortuj wg