Na co masz ochotę?

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

Re: Na co masz ochotę?

przez wovacuum 13 paź 2010, 11:48
na wyprawè po Barcelonie :105:
wovacuum

przez Misiek_NL 13 paź 2010, 11:49
Na bycie już po jutrzejszych wynikach testu osobowości i po rozmowie z psycholożką
Misiek_NL

przez Nodame 13 paź 2010, 11:51
na wyprawę do Armenii :oops: i na mandarynki!
Nodame

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez A->+12 ° 59` 3``<-O 13 paź 2010, 11:52
chojrakowa napisał(a):A->+12 ° 59` 3``<-O, idę z tobą :twisted:
Ogrodzieniec może byc?
...Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy...
...Jeżeli chcesz być kimś, stań się najpierw człowiekiem...

przez dalia_85 13 paź 2010, 12:10
Na gorącą czekoladę.
dalia_85

przez Nodame 13 paź 2010, 12:25
Ja nagle nabrałam ochotę na kawę z mlekiem, a co tam wypiję ją nawet jeśli ostatnio mój żołądek mówi nie dla mleka :cry:
Nodame

przez Ruiz 13 paź 2010, 12:47
Mam ochotę dzisiaj póki są ostatnie dni słoneczne pojechać gdzieś poza miasto i tam spędzić dzień.
Ruiz

przez Nodame 13 paź 2010, 13:33
mam ochotę przeczytać dziś wieczorem, że Ruiz spędził dzień tak jak sobie wyżej sam zaproponował :)
Nodame

przez Ruiz 13 paź 2010, 14:20
Jakoś nie pojechałem, nikomu nie pasowało. Zatankowałem i pojechałem sobie na działkę. Spaliłem parę fajek, wypiłem kawę i przyjechałem. Nodame byś mieszkała koło mnie to byśmy mogli się przejechać ;) :D .
Teraz nabrałem ochotę na druga dzisiaj kawę :smile:
Ruiz

przez Nodame 13 paź 2010, 14:32
mam ochotę by ktoś mi wyjaśnił dlaczego nie przeszkadza mi pisanie z ludźmi na forum i mi się podoba, że mam jeszcze jakieś zdolności społeczne, a gdy rozmawiam z osoba na żywo mam ochotę być sama, bo najlepiej czuję się we własnym towarzystwie. Chyba mam ochotę na słyszenie głosów w głowie, żebym miała z kim rozmawiać na co dzień i bym nie zdziczała do końca.

ma ktoś ochotę mi to wytłumaczyć?
Nodame

przez Nodame 13 paź 2010, 14:40
Pewnie masz, rację, Własnie dlatego nie korzystam z komunikatorów, bo napatrzyłam się jak człowiek przy tym oszukuje, forma postów na forum wydaje mi się bardziej ludzka, bez oszukiwania - ale ja jestem naiwna ;) Poza tym też często w użyciu jest backspace, eh :(

Mam ochotę na bycie bardziej świadomą świata i innych ludzi osobą - też mam życzenie :oops: A że to nie takie proste pójdę sobie zrobić kawę - coś mi się należy dobrego od życia, chociaż dzisiaj :)
Nodame

przez Ruiz 13 paź 2010, 14:42
Tak jak Panna_Modliszka napisała. Tutaj masz dystans, możesz kogoś zle oceniać nawet a pisać z nim jak najlepsi przyjaciele. Nikt też nie może cię negatywnie ocenić tutaj jako osobę tylko np. twoje poglądy wypowiadając się na jakiś temat.
Ruiz

przez Nodame 13 paź 2010, 14:54
Ruiz napisał(a):możesz kogoś zle oceniać nawet a pisać z nim jak najlepsi przyjaciele.

Jesli tak bym zrobiła stracilabym do siebie resztki szacunku

Dziękuję Panno_Modliszko. Ja wiem, ze ja jestem ciepło odbierana w rzeczywistości, ale mimo wszystko jestem odludkiem i zawsze się zastanawiałam dlaczego - zrozumiałabym gdybym miała jakieś problemy z innymi ludźmi, ale ich nie mam, nie jestem też introwertykiem (może to Was zaskoczyć, ale jestem sangwinikiem - tylko teraz się trochę pogubiłam w życiu), więc czemu lubię być sama ze sobą, tak było od zawsze.
Zachowuje się jak ptak który ma sprawne skrzydła i ma też stado ptaków które na niego czeka by odlecieć w ciepłe kraje (no bo zima idzie :pirate: ), ale postanowił być nielotem i zaszyć się samotnie w jamie - no ale dlaczego?. Bez sensu - jak to w sobie zrozumiem to będzie święto ;)
Nodame

przez Ruiz 13 paź 2010, 15:00
Nodame dałem tylko przykład o dystans, ja też bym tak nie mógł. A spotkałem się z takimi ludzmi np. w pracy którzy inteligencje emocjonalna wykorzystywali w podobny sposób, żeby kogoś podejść podpieprzyć i mieć jakieś profity u szefa itp. mniejsza z tym.

Nadal się utzrymuję ładna pogoda :D
Ruiz

Sortuj wg