Na co masz ochotę?

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

Na co masz ochotę?

przez Ahmed 04 mar 2011, 14:41
LitrMaślanki napisał(a):mam ochote czytać o waszych pozytywniejszych zachciankach .

table ,podziel się,......gipsy w anus by wam dać z soli albo innego szczypiącego tałatajstwa . :evil:

....Tobie tylko jedno w głowie :)))

Dobrze - mam ochote na przytulenie kogos kto mieszka daleko odemnie i .....nie jest to facet :)
może byc ;)
Ja tu jeszcze wrócę ;))))))))))))))))))))))))))))))))
K.
Kwadratullah

Na co masz ochotę?

przez Thazek 04 mar 2011, 14:42
Dobrze - mam ochote na przytulenie kogos kto mieszka daleko odemnie i .....nie jest to facet :)
może byc
to tak jak ja... :roll:
Thazek

Na co masz ochotę?

przez rutka 04 mar 2011, 14:51
pomarzyc doba rzecz..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Na co masz ochotę?

przez _asia_ 04 mar 2011, 15:41
zniknąć, rozpłynąć się w nicości
"Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania"

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

Na co masz ochotę?

przez Ahmed 04 mar 2011, 15:44
Thazek, ile kilometrów Cie dzieli od tej którą chcesz przytulić ???
K.
Kwadratullah

Na co masz ochotę?

przez linka 04 mar 2011, 15:54
Allah napisał(a):Thazek, ile kilometrów Cie dzieli od tej którą chcesz przytulić ???

Milion lat świetlnych, gwarantuję ci....

Mam ochotę na w sumie nie wiem na co mam ochotę....mam ochotę wyjechać gdzieś na weekend, w góry......i pochodzić na spacery i zjeść coś dobrego i przy winie do rana gadać z przyjaciółmi....i mam ochotę żeby było lato :D
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Na co masz ochotę?

przez _asia_ 04 mar 2011, 16:03
Panna_Modliszka napisał(a):_asia_, dlaczego? :(

Iza
, dziś zostawił mnie mój facet. tak mu zaufałam. ufałam tak tylko mojej pierwszej miłości.
nie układa mi się na terapii nie rozumiem się z terapeutką i nie wiem co dalej, bo się od niej uzależniłam.
czuję się fizycznie coraz gorzej, gdy zaczęłam leczenie boreliozy.
za dużo tego wszystkiego jak na mnie.

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

Na co masz ochotę?

przez _asia_ 04 mar 2011, 16:24
Iza, dzięki... :* nie ułoży się..., sytuacja beznadziejna, rozstaliśmy się, zerwał ze mną przez telefon, jakież to dojrzałe :pirate: , nie był w stanie powiedzieć mi tego prosto w oczy. :roll:
co do terapii to się miotam, wiem, że uzależnienie nie jest zdrowe, mimo to nie potrafię się uwolnić od tej relacji. :(

Helen Keller

Na co masz ochotę?

przez Korba 04 mar 2011, 16:34
ja w maju zeszłego roku po kilku miesiącach dostałam "żegnam" przez sms, także.... bywa :mrgreen:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Na co masz ochotę?

przez _asia_ 04 mar 2011, 16:39
Iza, niby lepiej, że to się stało teraz niż później, gdy jeszcze bardziej bym się do niego przywiązała... :roll:
Co do terapeuty to niestety nie mogę, musiałabym zostać bez terapii, bo nie wyobrażam sobie, żeby A. zastąpił ktoś inny. :( dzisiaj wieczorem mam sesję, muszę o tym wszystkim porozmawiać.

-- 04 mar 2011, 15:39 --

Kasiu, no przez smsa to już przegięcie. :pirate:

Helen Keller

Na co masz ochotę?

przez Ahmed 04 mar 2011, 16:42
Korba, _asia_, Nie wyobrażam sobie dostać taką informację przez telefon czy dostać SMSa. Masakra. Z sekundy na sekundę cały świat wali sie w pył :(
kurde ale Was wspieram ..... Trzymajcie sie Dziewczyny i na spacerek jakiś sie przejdźcie ...na dworze prawie wiosna :D .
K.
Kwadratullah

Na co masz ochotę?

przez Thazek 04 mar 2011, 16:46
Allah, dużo,dużo nas dzieli... jakies 400km :roll:
Thazek

Na co masz ochotę?

przez sebastian86 04 mar 2011, 16:53
zostac czyims zięciem :D
We Are The Champions 2016(L)

Na co masz ochotę?

przez Korba 04 mar 2011, 16:55
Tak, przez sms-a dostałam info że mnie żegna, że ma depresję, ze chciał się zabić, niby przeze mnie, i że siedzą przy nim rodzice 24 godz na dobę. Dorosły facet z mamusią i tatusiem siedział, a ja leżałam 5 dni plackiem i nawet nie miałam siły wstać i herbaty sobie zrobić. A on mi pisze, że rodzice mu przyjechali na ratunek i z syniusiem siedzieli. To był pierwszy człowiek, którego w swoim życiu znienawidziłam. Bo ja go nie chciałam, on o mnie zabiegał, zrobił ze mnie księżniczkę, postawił na piedestale, a potem dostał depresji i napisał "żegnam". Ja byłam wtedy w bardzo fatalnym stanie, o czym on był w pełni świadomy od samego początku. Dlatego wcale mi go nie żal i życzę mu źle, choć wiem, ze to wstrętne.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Sortuj wg